Lesbianism

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Sunteti de-acord cu lesbianismul?

Da
68
54%
Nu
18
14%
Mi-e indiferent
41
32%
 
Voturi totale : 127

Lesbianism

Mesajde Titina » Mar Iun 03, 2003 9:08 pm

Ash vrea sa shtiu shi io parerea voastra despre lesbianism.......sa nu credeti ca dak am deschis acest thread,sunt pe invers,....dar vreau sa shtiu ce ziceti voi,fiindca vad ca in ultimul timp,in lumea "muzicii" pare sa fie "la moda" acest lucru...
De exemplu t.A.T.u.(chiar dak ele nu sunt pe invers) reushesc sa convinga pe alte fete sa fie....zic asta,fiindca eu shtiu ca doua fete din clasa mea le au pe tatu ca "modele" sau "idoli'....shi ele sustin ca nu sunt lesbiene,dar intr-o zi se vor trezi ca sunt :D ,ca deja au inceput sa faca poze din alea....shtiti la ce am refer...

Shi nu numai ele doua sunt.....am inceput sa fiu inconjurata de tot mai multe "specimene" din astea....
So,spuneti-va shi voi parerea...... :)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Iun 03, 2003 9:20 pm

mi-e indiferent, daca fetitele teribiliste sunt sau nu lesbiene, e viata lor si e problema lor daca si-o rateaza ori ba.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mar Iun 03, 2003 9:21 pm

Se pare ca acum este la moda acest lucru. Multe fete pretind ca sunt pe invers, chiar daca nu sunt.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Dum Sep 14, 2003 7:22 pm

Faza e ca asa s`a intamplat si la mine....am inceput din teribilism...de la tATu...si dup`aia m`am gandit mai bine...si mi`am amintit cum ma indragosteam de colege cand eram micutza...si cum ma uit mai mult la fete pe strada...si ca nu prea suport baietii... etc...si mi`am dat seama ca DE FAPT sunt lesbiana...
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Re: Lesbianism

Mesajde Cruela » Lun Sep 15, 2003 4:58 pm

[Shi nu numai ele doua sunt.....am inceput sa fiu inconjurata de tot mai multe "specimene" din astea....
So,spuneti-va shi voi parerea...... :) [/B][/QUOTE]

In numele tuturor fetelor lesbiene sau bisexuale, printre care ma numar si eu, te-as ruga foarte frumos sa nu le mai numesti i public specimene... Probabil ca asta este parerea ta, ca toate suntem niste specimene, dar acest lucru nu este deloc adevarat. Am mai spus-o pe forum si o mai repet: NORMALITATEA E RELATIVA LA PERSOANA!!! Incearca sa iti testezi propriile limite si vei vedea ca probabil si in adancul sufletului tau se ascund tendinte spre lesbianism. Nu inteleg de ce incerci sa te scuzi si sa afirmi sus si tare ca intrebi doar din curiozitate... Chiar crezi ca ai fi privita diferita daca ai fi lesbiana sau bisexuala?
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Cruela » Lun Sep 15, 2003 5:03 pm

Initial trimis de Chrysilla
Faza e ca asa s`a intamplat si la mine....am inceput din teribilism...de la tATu...si dup`aia m`am gandit mai bine...si mi`am amintit cum ma indragosteam de colege cand eram micutza...si cum ma uit mai mult la fete pe strada...si ca nu prea suport baietii... etc...si mi`am dat seama ca DE FAPT sunt lesbiana...



Bravo!!!! Ma bucur ca exista fete care isi recunosc orientarile sexuale fara sa se teama de parerea lumii!! Cred ca barbatii care spun ca li se face scarba de doua lesbiene sau ca nu suporta asa ceva sunt niste ipocriti pentru ca oricui ii place sa vada doua lesbiene si pe barbati (la ei ma refeream si mai devreme) ii excita sa vada o repriza de sex intre doua fete.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Chrysilla » Lun Sep 15, 2003 7:49 pm

Cruela: Chiar crezi ca ai fi privita diferita daca ai fi lesbiana sau bisexuala?

Eu sunt privita diferit...baietii mai ales se uita la mine de parca as fi o aratare...:D...si ma intreaba de ce sunt lesbiana daca sunt atat de dragutza...:P Ei chiar cred ca o fata e lesbi daca e atat de urata incat sa nu se uite nici un baiat la ea...

Ce mi`i dor sa fac chestia asta...

Na ca nu mi`a postat imaginea...
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde catharsis » Lun Sep 15, 2003 11:19 pm

Chrysilla, voi astea din tara paielor sunteti asa de usor influentabile? daca nu era tatu iti mai dadeai seama?
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

...

Mesajde Hades » Mar Sep 16, 2003 4:40 am

nu sunt de acord cu asa ceva... de obicei o lezbiana:

a. arata ca draq si nici un baiat nu se uita la ea
b. e o ratata care nu are decat o prietena ca si ea
c. se simte in pragul disperarii si asa se elibereaza
d. ceva de genu:'ce cool sunt tatu, hai sa fac si eu'
e. pretinde ca e lezbiana da nu e si ince incet devine...

sunt mai multe motive pt care o fata e lezbiana(e ora 6 fara un sfert, nu prea pot sa ma concentrez sa scriu mai multe)... eu unu nu sunt de acord... asa cum homosexualii sunt scarbosi asa sunt si lezbienele... doar ca acum e la moda si e 'cool'... ma rog...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Weet-weet » Mar Sep 16, 2003 4:07 pm

Dar de ce nu as fi de acord ? Bine , ar fi partea religioasa etc , dar .. e treaba lor , atata timp cat nu se dau la mine ( ce mi s-a intamplat si nu e dragutz )
Sunt persoane care ajung sa fie pe invers din cauza experientelor anterioare , asa ca e scuzabil , oarecum . Dar , nu , nu am nicmic impotriva lor , sa fie sanatoase , fericite si tot ce mai vor . Dar , sunt impotriva teribilistelor , aia e prostie clara .. de ce sa faci ceva pt ca e la moda ? E idiotenie !
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Cruela » Mar Sep 16, 2003 4:35 pm

Initial trimis de Chrysilla
Cruela: Chiar crezi ca ai fi privita diferita daca ai fi lesbiana sau bisexuala?

Eu sunt privita diferit...baietii mai ales se uita la mine de parca as fi o aratare...:D...si ma intreaba de ce sunt lesbiana daca sunt atat de dragutza...:P Ei chiar cred ca o fata e lesbi daca e atat de urata incat sa nu se uite nici un baiat la ea...

Ce mi`i dor sa fac chestia asta...

Na ca nu mi`a postat imaginea...



Te inteleg foarte bine... Parerea mea e ca e foarte bine ca ai puterea sa recunosti si sa infrunti opozitia lumii si a tuturor incuiatilor... Fiecare face absolut ceea ce vrea cu viata lui... Si nu sunt de aceeasi parere cu catharsis: poti fi lesbiana si fara sa fii teribilista sau urata!!!
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Chrysilla » Mar Sep 16, 2003 7:26 pm

Si mai este un motiv pentru care o fata frumoasa si curtata de toate persoanele de sex masculin este lesbiana: URASTE BARBATII!!!!!!!!!
Care,dupa cum a dovedit si Hades,sunt mult mai prejos decat fetele....ca sa nu mai adaug ca maaaaaaare parte din ei sunt prosti,arata asa de naspa incat nu se uita la ei decat cur*ele sau femeile gonflabile,habar n`au de nimic,nu pot face nimic fara ajutorul unei femei etc etc etc.Si mai comenteaza cand vad ca fetele incep sa prefere ceva mai bun.
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Chrysilla...

Mesajde Hades » Mar Sep 16, 2003 7:51 pm

in primu rand date draq... asa... eu la ora 5 am scris parerea mea... daca te deranjeaza opinia mea... n-ai decat sa nu citesti si sa taci din gura... aici e un forum in care lumea isi da cu parerea... nu un forum in care aratam cu degetu si spunem:'ce prost e ala'... nu cred ca ar fi frumos sa facem din forumul 'Totul despre Sex' un forum de cearta...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde gabuba » Mar Sep 16, 2003 8:21 pm

da' chiar asa... daca nu erau tatu va dadeati seama ca sunteti lesbiene?
da sunt si lesbiane super bune. uite asa ne pierdem noi fetele :cry: ..
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

da

Mesajde Cristina » Mie Sep 17, 2003 9:04 am

Sunt de acord cu lesbianuismul.De ce nu?
Doar suntem liberi si putem face orice si oricand. Daca pana la urma nu iti gasesti un partener de ce sa fi singura iti alegi o fata care bineinteles sa fie de aceeiasi parere cu tine. :a
Aminteste-ti de trecut,
traieste in prezent,
gandeste in viitor!
Avatar utilizator
Cristina
Junior Member
 
Mesaje: 127
Membru din: Lun Ian 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Sep 17, 2003 9:07 am

Cristina , ai intretine relatii sexuale cu o fata ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

raspuns

Mesajde Cristina » Mie Sep 17, 2003 9:09 am

Dedicatie pentru Mosh:
Da, dar numai din curiozitate sa vad cum este.
Aminteste-ti de trecut,
traieste in prezent,
gandeste in viitor!
Avatar utilizator
Cristina
Junior Member
 
Mesaje: 127
Membru din: Lun Ian 14, 2002 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Mie Sep 17, 2003 3:26 pm

Mai intai Hades: tu vorbesti de jignit??? Ma mir ca mai ai tupeul...vrei sa citez? Uite : "de obicei o lezbiana:

a. arata ca draq si nici un baiat nu se uita la ea
b. e o ratata care nu are decat o prietena ca si ea
c. se simte in pragul disperarii si asa se elibereaza"

Iti recunosti stilul,sper.....Asa ca nu mai fa acum pe inocentul care n`a aruncat cu piatra in nimeni.

2) "daca te deranjeaza opinia mea... n-ai decat sa nu citesti si sa taci din gura... aici e un forum in care lumea isi da cu parerea..."

Asta e tot citat din msj`ul tau....pai si eu ce`am facut? Mi`am spus parerea mea despre barbatii..."daca te deranjeaza opinia mea... n-ai decat sa nu citesti si sa taci din gura.." vorba ta....

Cristina fa`o cu mine...:)

-----------------------------------------------------------------------------------
CHRYSILLA! Te rog sa folosesti butonul unde scrie MODIFICA daca mai ai ceva de adaugat dupa citeva minute! La dracu, ai timp trei ore sa modifici/adaugi un subiect! Nu mai pune mesaje unul dupa altul la interval de 2 minute!

Apropo..daca faci dragoste cu Cristina, pot sa vin si eu sa studiez?
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde eyewitness » Mie Sep 17, 2003 3:41 pm

alex io zic sa infiintezi o rubrica de matrimoniale pe forumu tau sa ajutam putin nefericitele astea care-si cauta partenere...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Sep 17, 2003 4:04 pm

Ca si facut, dragul meu coleg de bransha...sa vedem daca o sa mearga, ca au mai fost din alea pe aici...parca...:o
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Sep 17, 2003 4:08 pm

alex sa stii ca la chestia cu privitu moshu are intaietate ca e admin... sa vezi cafteala ce-si ia biata maimuta in ziua aia.
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Chrysilla » Joi Sep 18, 2003 8:05 pm

In primul rand ca nu sunt "nenorocita"...si dak vrei sa stii eu am deja o "partenera"...asa ca nu mai comenta...si in al doilea rand,nu poti sa te uiti...presupun ca Hades a intrebat asta....si in al treilea rand Cristina nu mi`a raspuns...si nu`sh daca are ceva experienta in sex oral cu fete....
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde gabuba » Sâm Sep 20, 2003 10:57 am

ma fetelor, una pregunta: pt voi e o mandrie ca ati inlocuit baietii cu fetele?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Sâm Sep 20, 2003 7:41 pm

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

:)

Mesajde Dee-Dee71 » Sâm Sep 20, 2003 8:04 pm

De la tatu imi place muzica,dar am auzit si mai buna... eu nu sunt lesbiana si nici n-am de gand sa devin.vreoadata.oricum religia nu-mi permite.si eu sunt chiar NElesbiana.Nu-mi plac fetele aproape deloc.Mi se par mult mai antipatice si mai dusmanoase,etc dacat baietii...parerea mea...
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Chrysilla » Mie Sep 24, 2003 1:14 pm

mie nu....si d`aia le iubesc
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Re: :)

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Sep 24, 2003 1:40 pm

Initial trimis de Dee-Dee71
.oricum religia nu-mi permite.si eu sunt chiar NElesbiana.Nu-mi plac fetele aproape deloc.


Si ce religie este aia Dee-Dee?..de curiozitate...
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

mi-e indiferent

Mesajde alias_free » Mie Sep 24, 2003 2:17 pm

atata timp cat sunt inca "proaspete" poa` sa faca ce vor ele! E corpul lor! dar va veni o vreme cand vor avea nevoie de ceva mult mai puternic,si abia aici nu voi fi de acord cu ele!
alias_free
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Sep 24, 2003 11:43 am
Localitate: romania

Mesajde Chrysilla » Joi Sep 25, 2003 8:45 am

Mi`e dor de iubi mea.................. :(
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Re: Re: :)

Mesajde Dee-Dee71 » Joi Sep 25, 2003 9:59 am

Initial trimis de Nicholas_Alex


Si ce religie este aia Dee-Dee?..de curiozitate...

Crestin-ortodoxa (scuze ca am raspuns tarziu)
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron