Ce parere aveti de castigatorii premiilor MTV?

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Ce parere aveti de castigatorii premiilor MTV?

Mesajde DiViNiA » Joi Iun 05, 2003 10:41 pm

Acest subiect e fierbinte, proaspat. Tocmai s-a incheiat festivitatea de premiere a xcelor mai buni artisti romani?ce parere aveti voi de castigatori, de invitati, de prezentator?...eu una nu mai zic nimik pentru ac ar trebui sa scriu o gramada si nu cred ca parereamea e prea importanta...oricum am zis ceva pe celalat sub de pe forum legat de aceste premii...astept parerile voastre, acum, aftershow
DiViNiA
 

one word and one word only

Mesajde nocturna » Joi Iun 05, 2003 11:15 pm

:bleah:
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde bogdanovici666 » Joi Iun 05, 2003 11:33 pm

Un bullshit total...
Cum spunea un bun prieten de-al meu, MTV-ul romanesc nu este decat "o clona ordinara a MTV-ului de afara "..
Asa au fost si premiile....poate show-ul lui SYLVER sau ZDOB SI ZDUB a mai ridicat nivelul, dar cu un prezentator ca FLORIN PIERSIC JR. (naspha rau) si cu niste nominalizari cam aiurea...
Poate la anul....
Avatar utilizator
bogdanovici666
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Sâm Iul 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Vin Iun 06, 2003 12:22 am

:bleah: si totusi sa nu ne pierdem speranta.. poate la anul...
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Ilinca_ » Vin Iun 06, 2003 10:37 am

in afara de zdob si zdub, vdv, ab4, parazitii, totu a fost o varzaaaaa
am zis ca mor de ras, erau penibili de tot:hehe::hehe::hehe:
mai ales domnul florin piersic jr..... oare de cand nu s-a mai spalat pe cap?:D
have fun, drink milk!
Avatar utilizator
Ilinca_
Junior Member
 
Mesaje: 195
Membru din: Lun Aug 19, 2002 11:00 pm

2137

Mesajde baixinho© » Vin Iun 06, 2003 10:45 am

m-a uns pe suflet cand i-a huiduit pe hanibal chics.
cum dracu o fi castigat Andra nu pricep!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Vin Iun 06, 2003 11:30 am

nici voi nu stiti cine a luat cel mai bun sit?
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Weirda » Vin Iun 06, 2003 12:14 pm

eu una n-am avut rabdare sa urmaresc acest "minunat show" pana la capat.... oricum, un dezastru total de la prezentator la castigatori.... ih...:bleah: anu` asta a fost cel mai rau...mai rau decat atat nu se poate...sau...mai stii?!:con:
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde darec » Vin Iun 06, 2003 1:26 pm

Initial trimis de marian jan
nici voi nu stiti cine a luat cel mai bun sit?


http://www.annes.ro
darec
 

exact,poate la anu!!!!!!!!

Mesajde niros trevi » Vin Iun 06, 2003 8:17 pm

sonorizarea a fost penibila..a dezavantajat trupe valoroase ca zdob si zdub,ab4 sau class!!!!!in rest same bulllshit,asa ca sa fiu pe o felie cu florinel caisa care se credea la dublin.....eu ma bucur ptr class .....copiii aia chiar s-au bucurat sincer ptr premiul lor mai ales ca i-au batut pe iris si vama veche..emotionant!!!!!!!!bravo class!!!!!!!!!
niros trevi
 

Mesajde Dreamy_Girl » Vin Iun 06, 2003 9:26 pm

Dezamagire totala!!!!!!!!!
In primul rand, Piersic Jr. s-a maimutarit pe-acolo de parca era diavolu' tasmanian scapat de la zoo, pe urma... Dan Negru a fost de-a dreptul penibil la faza cu varza, Marius Moga, la cum arata, ma mir ca nu vindea sticliiiiiiiiiiiiii goaliiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! Clkass au falsat de sa te iei cu mainile de cap, Vama veche au fost buni, nu mai stu care de la Parazitii a zis ca "Hip-hop-ul romanesc este una dintre muzicile care transmite un mesaj" Siiiiigur, ca "este" mai multe...
Merg mai departe-acum------------Dac-ai sti
Sa caut iar lumina sa caut iarasi--Ce-i iubirea
Ce-am pierdut----------------------Poate-ai gasi fericirea
DIRECTIA 5-"Merg mai departe/Dac-ai sti"
Avatar utilizator
Dreamy_Girl
Junior Member
 
Mesaje: 305
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 am

Mesajde bonzo » Vin Iun 06, 2003 10:33 pm

aiurea,naspa,cam nasol!:sperm:
bonzo
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Iun 06, 2003 10:01 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde BLUEDEVIL » Sâm Iun 07, 2003 12:40 am

cand am vazut ca totul merge atat de prost si ca la fiecare categorie sunt premiati cei mai slabi dintre nominalizati (cu mici exceptii)nu am mai vazut nimic bun in toata parada MTV decat faptul ca animalX nu castigasera nimic. Peste cateva minute mi s-au luat si aceste ultime clipe de satisfactie animalX castigau premiul pentru cel mai bun album ......
BLUEDEVIL
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mai 10, 2003 12:04 pm
Localitate: ROMANIA - CLUJ

Mesajde Unregistered » Sâm Iun 07, 2003 10:52 am

Initial trimis de Dreamy_Girl
Dezamagire totala!!!!!!!!!
In primul rand, Piersic Jr. s-a maimutarit pe-acolo de parca era diavolu' tasmanian scapat de la zoo, pe urma... Dan Negru a fost de-a dreptul penibil la faza cu varza, Marius Moga, la cum arata, ma mir ca nu vindea sticliiiiiiiiiiiiii goaliiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! Clkass au falsat de sa te iei cu mainile de cap, Vama veche au fost buni, nu mai stu care de la Parazitii a zis ca "Hip-hop-ul romanesc este una dintre muzicile care transmite un mesaj" Siiiiigur, ca "este" mai multe...



dreamy_girl hip-hop-ul "este" nu muzicile..parazitul a vorbit cat se poate de corect
Unregistered
 

premiile mtvo voma

Mesajde Unregistered » Sâm Iun 07, 2003 11:23 am

eu am trimis mesajul de mai sus

si tot eu zic urmatoarele lucruri:am avut parte de un show absolut jalnic, de un piersic jr. penibil, de o sonorizare ingrozitoare, de niste "vedete internationale" care au facut playback, de niste limbi in curul PSD-ului(vezi cazul agathon), de un dan negru pe care nu il stiam (bravo dane), de niste huiduieli la adresa animalelor ics(hehe) si de trupa Phoenix care a luat un premiu la "pastele cailor"...
Unregistered
 

Mesajde num-num » Sâm Iun 07, 2003 11:27 am

pastele ma-tii de calculator care de blochezi de cate ori vreau eu sa ma loghez!!!..
ultimele doua mesaje imi apartin
"toa'su ,toa'su ,pasiunea mea este natura!"
Avatar utilizator
num-num
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Mie Mai 15, 2002 11:00 pm

parerea mea...

Mesajde n3aGabitz » Sâm Iun 07, 2003 11:46 am

cineva sa le transmita organizatorilor acestor premii un calduros sugeti p**a (m-am cenzurat singur, nu de alta da CNA-ul e cu okii pe mine).

unul din premiile care Ne-a dezamagit pe toti a fost pentru cel mai bun website. Dar asa e cand "patroni" foot la unii din nominalizati/e castigat ala care face muya mai buna, in cazul de fata ANNES. Felicitatirle mele ptr premiul castigat la sex oral. De departe votul publicului la avut site-ul http://www.bugmafia93.ro fiind de altfel probabil unul din cele mai viziatate, daca nu cel mai, site-uri de diveertisment din Romania.

al doilea la rand, ma astia sunt kiar idioti? De ce sa nominalizat piesa lui DMS cu Cristina din moment ce natura ei a fost una de reclama la Dumars? De ce nu au fost nominalizati Morometii sau oricare alta trupa care a functionat ca artist/trupa si nu ca reclama. Deci cei de la MAFIA sau simtit jigniti pe treaba asta, si TATAEE a produs piesa.

Alta treaba....invitatiile, din moment ce nominalizezi pe cineva la o festivitate nu e normal sa ii trimiti si invitatie, sau sa ii dai un telefon sa-l anunti: BA BOULE aici tre sa vii la ore de! Dar nu se pare ca cei de la MaturiTrestiiVaselina nu sau gandit si la asta. Probabil ca a fost prea mult.

cam atat....dap una este sa faci publicul local sa fie scarbit, dar cand vestea ajunge si peste ocean...e si mai penibil.

cu respect si sila al vostru stimat....
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Iun 07, 2003 12:29 pm

In afara de: Suie paparude,Parazitii,hai sa zicem shi Simplu shi Zdob shi Zdub......a fost o porcarie...asha mi s-a parut mie....
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde diddi » Sâm Iun 07, 2003 4:46 pm

bai eu sincer sa fiu nu prea mi-a placut dar sipremile au fost date cam aiurea.
adica la CEL MAI BUN VIDEOCLIP dintre ANIMAL X ,ANNA LESKO,RADUTA,VAMA VECHE.,ZDOB SI ZDUP eu una as fi dat premiu lu raduta sau animal x nu lu zdob si zdup
la CEL MAI BUN HIP-HOP as fi dat premiu lu B.U.G. MAFIA nu lu PARAZITII(parerea mea)
la CEL MAI BUN DEBUTANT as fi dat lu CRISTIANA RADUTA
ACUM VOI CE ZICETI ce parere aveti
si au mai fost multe nominalizari degeaba
poate la anu o sa fie mai MISTO
POATE
AAAAAAAsi prezentatorul a fost un mare DOBITOC
CIAO
diddi
 

Mesajde Titina » Sâm Iun 07, 2003 7:00 pm

Initial trimis de diddi

AAAAAAAsi prezentatorul a fost un mare DOBITOC
CIAO


De prezentator recunosc ca a fost un kkt,dar......n-ash fi vrut nici moarta sa cashtige Cristiana Raduta sau Animal x...nu ti-e de-ajuns ca au luat premiul ptr cel mai bun album????
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde drumplayer » Sâm Iun 07, 2003 9:30 pm

Dezamagire 100%!! mi s-a parut foarte jenant!.. ca-n Romania! nici nu mai merita enumerate motivele pentru care toata emisiunea a fost de 3x KKT!! ;B
Intotdeauna e mai tarziu decat crezi..
Avatar utilizator
drumplayer
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde sohatzki » Sâm Iun 07, 2003 9:50 pm

kkt de kkt..
prezentatorul a fost penaaaaal!
naspa e putin spus pentru sound...
unii castigatorii nu-si meritau premiile...
uai, si enimal ics, cel mai bun album??? :bleah: :bleah: oricum, ma bucur ca i-au huiduit!!!!! ha! ce bine! luai-ar dreq...:t
adevarul nu doare, ci serveste dusuri reci prostiei calde...
Avatar utilizator
sohatzki
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Sâm Apr 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Dum Iun 08, 2003 9:03 am

super nashpa premiile si showl, dar nah, trebuia sa avem si noi un eveniment mtv. ma bucur doar ca a castigat marius moga (oricum nu avea cu cine sa concureze).

http://www.rhp.ro/mariusmoga/
pentru cine vrea sa intre
Unregistered
 

Mesajde Wild Rose » Dum Iun 08, 2003 6:31 pm

nici o parere!!! premiile au fost o prostie, o bataie de joc!!! Premiile erau bine cunoscute cu mult inainte de spectacol... totul a fost aranjat!!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

premii mtv pentru muzica romaneasca ?

Mesajde SlimR » Dum Iun 08, 2003 7:29 pm

ba !!! mtv`u s-a cacat pe el rau de tot ...
muzica romaneasca se afla intr-o stare deplorabila ..
si mtv`u se duce de rapa dupa muzica romaneasca ....
akuma nici nu ma mai uit la mtv ... am trecut la vh1 ... din cand in cand mcm si viva si noaptea musicmax :P
SlimR
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Lun Mai 26, 2003 2:52 pm
Localitate: acolo

Mesajde katitza_elena » Lun Iun 09, 2003 9:32 am

Nu m-au multumit in totalitate premiile.Iar despre prezentator?Cel mai idiot.Nu a stiut sa faca admosfera deloc!:u :bleah: ;m
It is not the fall that kills u, it's just the sudden stop at the end.
Avatar utilizator
katitza_elena
Junior Member
 
Mesaje: 76
Membru din: Vin Mai 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Lun Iun 09, 2003 12:13 pm

A fost f prost organizat,prezentator care nu avea nici o legatura cu tot ce se petrecea acolo,formatiile au cantat nasol...nu toate e adevarat.
Zdob si Zdub au fost geniali cu MC Vasile al lor!!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Unregistered » Lun Iun 09, 2003 1:45 pm

enervant,enervant,enervant...mai ales castigatorii de la sectiunea live;trebuia sa castige Directia5...Concertele lor sant cele mai tari de la noi...si bineanteles live100%
Unregistered
 

Re: Ce parere aveti de castigatorii premiilor MTV?

Mesajde Unregistered » Lun Iun 09, 2003 8:31 pm

Initial trimis de DiViNiA
Acest subiect e fierbinte, proaspat. Tocmai s-a incheiat festivitatea de premiere a xcelor mai buni artisti romani?ce parere aveti voi de castigatori, de invitati, de prezentator?...eu una nu mai zic nimik pentru ac ar trebui sa scriu o gramada si nu cred ca parereamea e prea importanta...oricum am zis ceva pe celalat sub de pe forum legat de aceste premii...astept parerile voastre, acum, aftershow



Unu':Flo a fost la inaltime bay paprudelor...
Doi':Class au demonstrat ca sunt afoni...
Trei':Singura categorie de premii la care s-a concurat korect a fost Hip-Hop,nu sunt eu mare fan Hip-Hop,dar nici nu detest...e muzica cu mesaj,,,
Add-on:Citez din O-zone:"..ochii tai shi dragostea din tei....ti-am dat beep ca sunt vonic....vrei sa plcei shi nu ma,numa iei???..(se misca bine,au ritm..dar versurile)..eh...

Krossfire
Unregistered
 

Mesajde Dia » Lun Iun 09, 2003 11:22 pm

Cel mai mare kkt pe care l-am vazut vreodata (desi se putea si mai prost...nu dau exemple.. ;) ) !! prezentatorul il face de ras pe taica-su... jenant de penibil...nici macar nu auzea ce i se spunea in casca...nu mai spun k spontaneitatea nu e punctul lui forte si incurcatura de la ultima nominalizare a fost de tot rasu`... ! premiile... clar s-au dat "pe merit" ...!! prestatiile artistilor straini...:( si-au batut joc de noi!! organizare varza...2 10 2 10 proba...vai..iar nu se aude asta...ia uite ce masini mishto vin...2 10 2 10 (citat Raluca prezentatoare MTV in timp ce Zara lua interviu unei formatii dar se auzea ea pe fundal..cool...) ! de tot rasu`...sunt prea multe de comentat si incerc sa le gasesc o scuza k cica e prima editie...poate la a 2-a mai avansam!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori