Cel mai bun windows de pana acum .

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Cel mai bun windows de pana acum .

Mesajde monk » Mie Iun 25, 2003 4:09 pm

Care vi se pare cel mai bun windows de pana acum ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde GEALAN » Mie Iun 25, 2003 4:26 pm

fara lipsa de modestie cel mai bun windows este produs de firma GEALAN adica de mine ca patron al acestei companii...

astfel printre ofertele noastre avem :

1/ sistemul S 6000, sistemul cu garniturí£ centralí£

Noul sistem cu garniturí£ centralí£ a fost conceput special pentru obtinerea unei aerisiri controlate a incí£perilor.

Avantajele acestui sistem sunt:
-schimbul optim intre aerul din exterior si cel din interior-protectia
fonicí£
-izolatia termicí£
-nu se produce "curent" in conditii de vreme nefavorabilí£
-costuri reduse; nu sunt necesare elemente suplimentare in constructia windows-ului

2/ sistemul S 7000 , profilul cu 5 camere interioare

Sistemul S 7000 este proiectat pentru ridicarea capacití£tii de izolatie termicí£.
Pentru aceastí£ combinatie de profile inclusiv armí£tura din otel, s-a obtinut o valoare foarte redusí£ a coeficentului de transfer termic: k = 1.2 W/mpK
Acest profil permite montarea tuturor tipurilor de geam termopan cu grosimi ale acestuia paní£ la 48 mm.
GEALAN
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Iun 25, 2003 4:19 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde monk » Mie Iun 25, 2003 4:37 pm

scuza-ma ca te deranjez "creierule" sau mai bine zis lamer de 2 lei ... e forum de software nu de geamuri
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde GEALAN » Mie Iun 25, 2003 4:55 pm

pai mai baietica eu crezi ca nu vorbeam de software? tocma asta da putere si credibilitate firmei noastre : implementarea noului in produsul finit. astfel in noua formula de inchidere a windowsului am folosit un soft preluat de la firma suedeza aston crypt ltd. ca sa inlaturam bugu care bloca dupa instalare clanta de deschidere/inchidere a windowsului pt ca primiram multe reclamatii in acest sens. in plus tot datorita unor ingineri inventivi am facut un debug si la balamale astfel utilizatorul sa nu fie incomodat si sa lucreze independent de server si sa poata utiliza toate programele transmise via cablu chiar daca memoria ii ie incarcata si suprasolicitata. asta nu mai afecteaza nici placa de retea de sub windows in general utilizatorii cu bani folosesc de marmura si nici sound blasteru softul atenuand chiar si zgomotu produs la trantirea windowsului si chiar protejeaza spargerea windowsului .

baietica acu intelesesi?
GEALAN
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Iun 25, 2003 4:19 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde monk » Mie Iun 25, 2003 5:41 pm

mai bine lasa ..... ca s-asa esti lamer :p
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde nocturna » Joi Iun 26, 2003 10:10 am

oferta gealan de windowz suna bine. ma intreb daca ofera si windowz securit? :con: ...pentru cazuri extreme, ca nu-mi doresc sa patrunda virusii si alti microbi la cat de poluat si viciat e aeru' p'afara.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Iun 26, 2003 10:27 am

io imi pusei windowz de la gealan acu 5 ani , 98 , da avui niste necazuri cu inchisu si deschisu ca mi se bloca ca a trebuit sa-i dau doo,trei ciocane sa-i debughez ramu de la teiu din fata ca se prinse-n casheu de la balamale. acu vaz ca gealanu a trecut la modelu 2000 si mai nou xp si poate-mi upgradez si io macar la windowzu care da in strada...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Iun 26, 2003 11:05 am

Eu am la bucatarie "Corina Geallan", si in restul casei am "FFC -muncitorii din 1980 si marfa lor" :D.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori