D la Vegas

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

D la Vegas

Mesajde krossfire » Joi Iul 03, 2003 8:07 pm

Dupa ce am vazut o mostra din acest album,lucrat "enervant de profesionist" dupa spusele tipei am nevoie de mai mult O-Xygen....


KrO$$fire
Avatar utilizator
krossfire
Junior Member
 
Mesaje: 273
Membru din: Lun Iun 23, 2003 11:00 pm

grrr......

Mesajde krossfire » Vin Iul 04, 2003 11:31 am

........tu pentru mine eshti Azot??????????Nu mai difuzati idiotenia aia de 5 ori pe zi....



KrO$$fire
Avatar utilizator
krossfire
Junior Member
 
Mesaje: 273
Membru din: Lun Iun 23, 2003 11:00 pm

Mesajde rockgirl » Vin Iul 04, 2003 2:31 pm

nu e chiar politicos sa fim negativisti chiar in halu` asta .E mai sanatos , din punctul meu de vedere ,sa zic "nu-s genu` meu...".

sau , m-am prea obisnuit eu cu atmosfera asta infecta din muzica romaneasca ...si parca am prea obosit sa gandesc si in definitiv sa afirm ceva in legatura cu asta ....

in rest ....e vacanta , ce naiba ?
:)
rockgirl
 

Mesajde SiMiCs » Vin Iul 04, 2003 10:10 pm

..Piesa e penala rau de tot...!!La fel ca Daniel Robu si Vegas..de asemenea si clipu...Alerg spre tine da da`mi un semn haide sa ne regasim tu pt mine esti oxigen stiam sa ne iubim...!!:lol: :hehe: :lol: :hehe:

rockgirl:forumul asta este facut in special pt a ne spune parerile..despre ceva piesa formatie..etc..intradevar unii dintre noi exagereaza (poate si eu!!)..da asta e!!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde rockgirl » Sâm Iul 05, 2003 8:15 pm

Initial trimis de SiMiCs
..Piesa e penala rau de tot...!!La fel ca Daniel Robu si Vegas..de asemenea si clipu...Alerg spre tine da da`mi un semn haide sa ne regasim tu pt mine esti oxigen stiam sa ne iubim...!!:lol: :hehe: :lol: :hehe:

rockgirl:forumul asta este facut in special pt a ne spune parerile..despre ceva piesa formatie..etc..intradevar unii dintre noi exagereaza (poate si eu!!)..da asta e!!



hahaha !
cum adica .."asta e " ? tu singura afirmi ca se exagereaza pe forumu` asta !
da` cum vine asta - exagerez , asa numa` ca sa incurc lumea...?
:)
cu cap , draga , cu cap ...
ce naiba ....
rockgirl
 

Mesajde Charisma » Lun Iul 07, 2003 1:40 am

:bleah:
aduceri aminte si stele
Avatar utilizator
Charisma
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Aug 27, 2002 11:00 pm

Mesajde Weirda » Lun Iul 07, 2003 10:34 am

yak! cah! bleah! si ce mai vreti voi....
-dl robu vrea sa aiba o freza a la Soparla... da`... :hehe: nu`i iese delok...
-iar don`soara Vegas la respectabila varsta pe care o are se tot freaca de bietii pereti si isi calca pe par... adik..se impiedica`n el :lol:
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde kathy » Sâm Iul 19, 2003 5:52 pm

Barfe si iar barfe...............sunt extraordinari,dar fiecare cu parerea lui...........as dori sa ascult mai multe melodii de-ale lor
kathy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 19, 2003 5:41 pm
Localitate: uk,london

imi plac rau de tot D la Vegas.... sunt unici

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:03 pm

Bai fratilor negativisti ..voi chiar nu aveti urechi sa auziti cat de bine canta cei doi D la VEgas ....
Unregistered
 

sunt super D la VEgas

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:06 pm

Mie personal imi plac foarte mult.Este o aparitie inedita ,intredoi artisti foarte valorosi ..Sunt frumosi si charismatici...
Unregistered
 

bravo vegas

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:32 pm

Vegas esti cea mai frumaosa femeie pe care am vazut-o vreodata esti ca o bijuterie...imi pace si vocea ta si talentul pe care-l ai de la Dumnezeu!

Nu va opriti mergeti inainte sunteti foarte bine promovati!

Daniel esti....ccooooooooooolllllllll!

adina tmisoara
Unregistered
 

va iubesc

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:35 pm

Sunt ioana din iasi si mi-ar placea sa va cunosc adresa de site sa va pot scrie...as vrea sa ne vedem si sa vorbim...sa va cunosc

imi place tot ce faceti si fratilor nu va lasati tineti-o tot asa...

pentru cei care au trimis mesaje rautacioase...sa va fie rusinica...rusinica...vorba lui huidu!

Ionela
Unregistered
 

intrebare

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:38 pm

Vegas sa stii ca nu am mai gasit cd-uri cu voi - tu si daniel robu- numai casete si air casete...la mare este plin...pe litoral...la toate magazinele...cdurile s-au epuizat! As vrea unul cu autograf1

V-am auzit piesa in toate discotecile din mamaia si sunt mindru de asta deoarece va admir foarte tare...eu fiind din mangalia! Am auzit ca aveti un fan club tare de tot in Ardeal...este adevarat...vreau sa intru in legatura cu sefu' de acolo!

alin
Unregistered
 

urari de bine veniti la tulcea

Mesajde Andreea » Mar Iul 22, 2003 12:40 pm

Dragi mei vegas si daniel va astept cu infrigurare la tulcea...am auzit ca ati cintat in zona si eu nu am fost pe faza, aici aveti multi admiratori!?

Daniel are prietena?!

Andreea
Andreea
 

servus draga trupa

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:42 pm

sunt liviu din oradea si tare mias dori sa va vedem live...si pe vegas la vioara ei...aici sunteti in topuri si piesa este promovata la greu ati ajuns pe locul 2...fain nu!?
Unregistered
 

badea & oreste

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:47 pm

ieri la prima tv v-am vazut sunteti cei mai tari ati rupt ratingul vere!

iza a fost si ea cool ar voi pe toti i-ati pus jos, iar cehstia cu tenisul de picior a fost buna vere!

imi place de voi sunteti tari!!!!!!

varu'
Unregistered
 

la tele dati bine

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:50 pm

dati bine la tele si este tare misto de voi as vrea sa facem schimb de locuri, nu va opriti este bun drumul pe care mergeti.

aris
Unregistered
 

va iubesc

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 12:59 pm

va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot,va iubesc mult de tot

fanel
Unregistered
 

noul macho

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 1:11 pm

daniel este pentru mine cel mai reprezentativ barbat din show biz acum inteleg de ce te plac fetele esti frumoas si talenta si plin de bani ai o partenera de scena demna de invidiat esti cel mai norocos barbat!

Elena Sola - tg mures
Unregistered
 

festival

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 1:13 pm

fratilor ce se intimpla cu voi de nu ati mai participat la nici un concurs d ela eurovision a luat nicola care nu stia sa cinte faceti si voi mai multe piese.

negrutza
Unregistered
 

multe cantari

Mesajde Unregistered » Mar Iul 22, 2003 1:19 pm

multe cintari va doresc si multe succese pentru ca meritati sunteti cei mai tari tineti-o tot asa dati-i inainte fratilor ce este bun sa se cearna ce nu sa nu treaca de sita

anca
Unregistered
 

Re: multe cantari

Mesajde Weirda » Mar Iul 22, 2003 8:21 pm

Initial trimis de Unregistered
ce este bun sa se cearna ce nu sa nu treaca de sita

anca

pe bune?! si tu unde ai ramas?! ai trecut de sita?! sau te`ai agatzat prin ea?! :con:
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde F|y! » Mie Iul 23, 2003 4:11 pm

oare d c mai discutam despre "muzika" romaneasca??? :con: inca nu v-ati dat seama ca astia vor sa ne stoarca de bani...??? :confused: pe langa faptul ca nu au voce (de-ar fi numai vioara, as fi happy :p )...au si o "imagineee"...:eek: oripilanta! :bleah:
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

CEA MAI SEXI ESTE VEGAS

Mesajde Unregistered » Joi Iul 24, 2003 10:51 am

Pe bune ca Vegas mi se pare foarte sexi.Am intalnit-o zilele trecute la mare (pe plaja)...nemachiata(arata super bine)si avea un costum de baie care se mula perfect pe formele-i bune rau.MOrrrr dupa ea.Alex
Unregistered
 

Cre-i cretina care spune ca D la VEGAS NU AU VOCE?

Mesajde Unregistered » Joi Iul 24, 2003 10:57 am

Ce tampita invidioasa isi da cu parerea ca cei doi D la Vegas nu au voce?Tu nu i-ai auzit la Eurovision cantand live impecabil?Am fost la un concert de-al lor in Iasi (live bineinteles)si m-au spart.Canta de rup ...Adrian
Unregistered
 

LiL ANGEL..ESTI PENALA

Mesajde Unregistered » Joi Iul 24, 2003 11:02 am

pENTRU CEA CARE-SI ZICE LIL ANGEL.Esti stupida si tampa.Daca D la VEGAS nu au o imagine super occidentala si nu canta super atunci dupa tine cine o face ?MIE mi se par foarte buni ..daca nu cei mai buni existenti pe piata noastra muzicala autohtona.Sistemul tau de valori este egal cu 0000.MIHNEA
Unregistered
 

Am vazut-o pe Vegas la mare

Mesajde Unregistered » Joi Iul 24, 2003 1:55 pm

Fratilor..fratiorilor...Am vazut-o pe Vegas zilele trecute pe plaja .era nemachiata si pe bune dar arata super misto..avea un costum de baie portocaliu care ii venea beton ..si am intrat in vorba cu ea ...modesta si mai ales fff glumeata.M-a cucerit .Danutza
Unregistered
 

Mesajde kathy » Joi Iul 24, 2003 8:28 pm

cool............asa e ca sunt super!!!!!!?.........sunt inebunita dupa ei....mai ales ca ne cunoastem personal...as dori sa stiu cum pot sa iau legatura cu voi.....dany-l sau tu silvia,daca cititi acest mesaj trimite-ti un e-mail pe adresa mea....astept cu nerabdare..
kathy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 19, 2003 5:41 pm
Localitate: uk,london

Mesajde Weirda » Joi Iul 24, 2003 9:16 pm

mai...astia de mai sus cu pomelnicu` vostru... gigica, ionica si gelu`... ma neinregistratule... nu te mai chinui sa inventezi nume..macar scrie draq ce ai de scris intr`un sg mesaj! o tot ridici in slavi p`asta... unde vezi tu forme "misto" la asta?!?! :con: e naspa si machiata, dar NEmachiata??! doamne fereste sa nu dau de ea pe la piscina sau plaja... fac si infarct, fata tanara... :D
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde kathy » Joi Iul 24, 2003 9:21 pm

eu nu inteleg un lucru...........te obliga cineva sa asculti sau sa privesti la ei!!!!!?............poti asculta f bine altceva......de exemplu manele........cred ca ti se potrivesc ca o manusa.........de fapt nu cred sunt convinsa
kathy
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iul 19, 2003 5:41 pm
Localitate: uk,london

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori