sunt drak...si imi place sa o sug !

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

De la mine pentru urmatorii porci:Nightwish,eyewitness,baixinho,Portnoy,bassplayer...

Mesajde Drak_02 » Joi Iul 10, 2003 2:10 pm

Dedicat urmatorilor handicapati leninisti, hitleristi:
-Nightwish,eyewitness,baixinho,Portnoy,bassplayer

Baaaa handicapatilor... sa ma cac in voi cu tot cu forumul vostru de doi lei... Ce pretentii de cacati cu ochi aveti voi baaa? Va credeti superiori? Sunteti niste nimicuri cu gura si dinti care ranjesc ca boii ori de cate ori apare o ocazie de mahala. Ce exemplu dati voi ma nimicurilor? V-ati aciuat unu pe langa altul ca aurolacii si acum tabarati pe oricine spune ceva pe forumul asta. Asta dovedeste cat de inadaptati social sunteti... pai voi aici faceti figuri mai fatalailor? Aici va simtiti puternici? Ma bufneste rasul cand ma uit la voi paraliticilor... Macar daca-mi vorbeai frumos de la inceput... dar vad ca ai ales calea cea mai simpla si mai proasta... deh... daca sunteti prosti cu totii n-ai ce sa ceri. Atat poti atat faci...
Mi-am facut dusmani? Cine eu sau voi ati sarit ca papagalii pe mine cand am postat. Imbecililor...! Sa va ia dracu si la propriu si la figurat hahalerelor...! Ma dati voi afara pe mine ba cacatilor cu ochi? Cu ce drept bai putelor? Duceti-va si mancati-va laturile din jgheabul improvizat in cocina pe care o numiti casa porcilor... dupa aia mai vorbim sifiliticilor!
Oricum nu trebuia sa ma dati afara ca niste lasi ce sunteti... m-am lamurit ca forumul asta e de tot cacatul... ma mir cum de mai aveti useri... Va scriu astea sa va spun ca plec EU, pentru ca asa vreau EU, ba bulangiilor... nu pentru ca m-ati dat afara... macar dreptul la replica puteati sa mi-l dati...!
Nu mai intrati fratilor pe forumul asta ca n-aveti ce vedea...! Oricum va trateaza ca pe niste sclavi boii astia... Lasati prostii in cocina lor singuri si or sa se manance intre ei, sa vedem atunci de cine se mai ia...
Drak_02
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iul 10, 2003 1:52 pm

Mesajde Drak_03 » Joi Iul 10, 2003 2:16 pm

Mai am pana la Drak_99...!! :D
Drak_03
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iul 10, 2003 2:14 pm

Mesajde SOD » Joi Iul 10, 2003 2:17 pm

iti promit ca aflu cine esti ,am sa te gasesc,o sa-ti rup o mana si o sa te bat cu ea la cur pana te-oi invineti!si pe tine si pe alalalt!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

2402

Mesajde baixinho© » Joi Iul 10, 2003 2:17 pm

Initial trimis de Drak_02
pai voi aici faceti figuri mai fatalailor? Aici va simtiti puternici?

spune o zi, o ora si un loc (nici pe terenul tau nici pe al meu) si hai sa vedem care este mai puternic.
mai departe. esti bou. nu s-ar fi luat nimeni de tine daca la inceput ai fi dat dovada de buna crestere si nu te-ai fi luat gura in pula cu noi. dar tu ai vrut sa demonstrezi ca esti jmecher si ti-ai luat la muie de nu mai poti sa duci.

ps: eu nu ma cred superior, chiar sunt. cel putin tie.

Initial trimis de Drak_02
Ma bufneste rasul cand ma uit la voi(...) Macar daca-mi vorbeai frumos de la inceput(...) vad ca ai ales

pana la urma cui te adresezi? unui grup de indivizi sau unei singure persoane? nu vezi ca habar nu ai ce vrei sa faci?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Joi Iul 10, 2003 2:20 pm

da,dar eu ce fac?ca tu ai doar doua maini....
va trebui sa-ti rup si picioarele.asta e!ghinion!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Iul 10, 2003 2:24 pm

Bah drak, du-te si mai trage si tu o laba din cand in cand, sa te mai linistesti... Permite-mi sa-ti spun ca esti "cea mai patetica" persoana pe care am avut ghinionul s-o cunosc... Bine ca doar pe un forum...

Pace tie...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Iul 10, 2003 2:29 pm

sunt drak...si imi place sa o sug !

tobosare lui ii place s-o suga nu sa faca laba nu vezi ca si-a pus si titlu de thread ? asta suna a reclama bah iti zic io...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Iul 10, 2003 2:33 pm

Pai tocmai de-aia... M-am gandit ca s-o fi saturat de atata supt si sa se upgradeze un pic, ca de futut o femeie, slabe sanse...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Iul 10, 2003 3:04 pm

Da un ban pe IP nu i se poate da paranoicului asta mic?
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Iul 10, 2003 3:06 pm

bine mah ayrtoane si vrei sa ne frustrezi pe noi acu sa nu ne mai suga pula nimeni? auzi tobosare ce gand rau la ayrton....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Iul 10, 2003 3:11 pm

Aaaaasa... aaaasa, cum zice aiu'... ayrtoane, nu te gandesti si tu un pic la sufletelele noastre plictisite de atata consens si intelegere?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Dzeu » Joi Iul 10, 2003 3:13 pm

Portnoy,ce draku a patit drak???Pare cam ''nervos'',sa zicem.
Razi!Maine poate fi mai rau!!!
Avatar utilizator
Dzeu
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Mie Iul 02, 2003 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Iul 10, 2003 3:16 pm

Mai bine sa zicem ca parea nervos... Vezi ce ti se poate intampla de la prea multa bagare de seama?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

!

Mesajde Ayrton » Joi Iul 10, 2003 4:19 pm

Initial trimis de eyewitness
vrei sa ne frustrezi pe noi acu sa nu ne mai suga pula nimeni?


Da-l ma in ma-sa ca la 12-13 anisori ce pula poate sa suga... asta e pedofilie...
Dati-i ban si adio!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2405

Mesajde baixinho© » Joi Iul 10, 2003 5:24 pm

Initial trimis de ayrton
asta e pedofilie

asta ie muie. parerea lu aiu si-a lu SOD.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Joi Iul 10, 2003 7:40 pm

Life is full of shit .... drak u r one of the piles of them :D
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Einstein » Vin Iul 11, 2003 1:15 pm

Bah drak...ce draq ai venit shi aici cu tampeniile tale. Vad ca e deja un obicei sa primesti bannuri pe mai toate forumurile
Float Like A Butterfly Sting Like A Bee
Your hand can't hit What ur eyes can't See
Now u see me And now u don't
You think u will But I know u won't
Avatar utilizator
Einstein
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Dum Aug 19, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Vin Iul 11, 2003 2:18 pm

Initial trimis de Drak_02


Ma bufneste rasul


si pe mine ma pufneste rasul.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Kayla » Sâm Iul 12, 2003 12:53 am

Cred ca voia sa spuna ca-i face buf! in cap. :D Si rau de tot.:D
Kayla
 


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori