Cum ajungi sa vorbesti gratis la mobil si nu numai...

Vanzari / Cumparari / Inchirieri ... pentru orice

Cum ajungi sa vorbesti gratis la mobil si nu numai...

Mesajde Paula Iordache » Joi Iul 17, 2003 7:57 pm

Cum ajungi sa vorbesti gratis la mobil si nu numai...

Buna, ma numesc Paula Iordache si sunt absolventa a Facultatii de Electronica si Telecomunicatii.
Intrucat sunt in posesia unei informatii pretioase, consider ca e bine s-o aflati si dumneavoastra.
In urma cu doua luni, dorind sa-mi reincarc cartela de mobil, un prieten mi-a furnizat o informatie – un nr. de telefon de unde-mi pot comanda cartela (la un pret mai mic decat in multe alte locuri din oras). Avantajele in plus care m-au convins au fost:
• cartela mi se livreaza acasa intr-un timp scurt (cel mult 24 de ore) de unul din agentii firmei respective;
• eram platit daca recomandam si altora acest serviciu. Trebuie sa recunosc ca, vrand-nevrand, zi de zi recomand anumite servicii si produse de care sunt atasat, dar niciodatí£ nu am fost platit pentru asta.
Fiind simplu, comod si neavand nimic de pierdut, ci doar de castigat, am facut asta.
Castigul e de 4.000lei pentru fiecare client nou din retea intrat pe linia mea pana la nivelul sase. Astfel, castigurile, orientativ, pot fi:
1. aduc personal 6 oameni, luna respectiva imi revin 24.000lei de la dansii;
2. acestia 6 aduc fiecare alti 5, castigul e de 120.000lei;
3. 30*5=150 persoane, castigul e de 600.000lei;
4. 150 persoane aduc fiecare 4 =600 persoane, castigul e de 2.400.000lei;
5. 600*4=2.400 persoane, castigul e de 9.600.000lei;
6. 2.400 persoane aduc cate 3 persoane =7.200 persoane, castigul e de 28.800.000lei.
In total, pot avea in jur de 10.000 persoane. Daca aceastia comanda chiar o data la 2 luni, castigul meu poate fi luna de luna de aproximativ 20 milioane lei.
Bucuria mea cea mare a fost cand dupa doua luni mi-am cumparat cartela cu 184.000lei mai putin, in reteaua mea facand comanda deja 46 de oameni (pot sti luna de luní£ situatia clientilor intrati ). Lucru ce m-a entuziasmat, crezand acum cu tarie la castiguri rezonabile. Cu atat mai mult cu cat sunt sigura ca prin acest anunt dat pe Internet numarul colaboratorilor mei va fi si mai mare.
Deasemenea sunt convinsa ca fiecare din voi poate face acelasi lucru – anunta prietenii (nu-i asa ca majoritatea sunt pe cartele CONNEX sau ORANGE?) sau da anunturi ca acesta pe Internet.
Momentan, acest serviciu este disponibil doar celor din Bucuresti. Poti intra in sistem chiar avand abonament, cumparandu-í¾i simplu si o cartela!
Numele persoanei ce ti-a oferit informatia si codul acesteia trebuie sa-l spui cand primesti prima comanda. Codul meu este 1011.
Poti cere informatii(tipurile de cartele si preturile lor)sau comanda orice tip de cartela (Connex,Orange,Cosmorom,Romtelecom sau de telefonie internationalí£-Kardinal, PCNET, Astral, EASYCOMM ºi COOLCALL ) la:
• tel.: 0723.93.67.98 (chiar prin sms)
0745.95.40.31
021/243.41.74
• e-mail: - cartele@k.ro
- cartele2003@yahoo.com
spunand tipul cartelei , numele tau, adresa si orele cand poti fi gasit.

Atat celor dornici de a-si procura cartela prin acest serviciu, cat ºi celor ce nu sunt interesati, inca, dar au citit aceasta informatie le multumesc sincer. Doamne ajuta!
Paula Iordache
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iul 17, 2003 2:19 pm

Înapoi la Mica Publicitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator