Ce se mai aude cu Electrosoc?

ce-a fost pe Muzici o data

Ce se mai aude cu Electrosoc?

Mesajde Ultra » Vin Iul 25, 2003 1:13 am

Asta e prima data cand scriu pe forum asa ca imi cer scuze daca se supara cineva ca vin cu un nou subiect.

Ce sa mai aude cu noul album R.A.C.L.A. mai apare pe piata sau nu.

Si mai am o nelamurire. Pe situl Veritasaga formatia Racla "cred"ca e luata peste picior ."Dupa putine luni, Connect-R nu a rezistat tentatiei aferente ofertei din partea unei "Trupe" daca se poate numi asa un singur om, deja consacrate, si sub juramantul ca ne va ajuta (neinteresant acum) dar si ca nu ne va uita (foarte important atunci), si ca se va folosi de aceasta OPORTUNITATE UNICA de a se alatura "formatiei consacrate" pentru scopul cel adevarat, si anume PROMOVAREA VERITASAGA mascata de activitatea sa la trupa respectiva (inimaginabil nu?), a parasit nou nascuta Veritasaga si a luat-o pe drumul ales de sine. Dupa cum puteti anticipa, Veritasaga si Connect-R sunt ACUM doar CUNOSTINTE din motive pe care vi le puteti inchipui si singuri, am ramas tot oameni, unii au trecut insa la la o alta etapa."
Cu toate astea pe album apare o melodie cu Rimaru si una cu Connect-R ,si ma gandeam ca poate e cineva care sa ma lamureasca.
Respect!!!
Ultra
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mar 24, 2003 11:30 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Ultra » Vin Iul 25, 2003 1:33 am

Probabil ca voi fi injurat ca am deschis un subiect despre racla pe underground dar am mai multe motive.

1. nu avea rost sa postez in alta parte pt ca imi place sa cred ca aici intra numai cei care cunosc cu adevarat cultura hip-hop.
2.Pt ca Electrosoc dupa cum a a zis rimaru va fi cel mai greu album si cred ca ar putea sa intre in categoria underground.
3 contine si o nelamurire asupra formatiei Veritasaga
Ultra
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mar 24, 2003 11:30 pm
Localitate: Bucuresti

mda

Mesajde Kombat » Vin Iul 25, 2003 9:01 am

electrosoc nu mai apare...in schimb albumul racla...se va numi dex-teritate...si ....nu stiu nu bag mana in foc ca va iesi ..dar oricum oamenii vor in continuare sa faca ceva....
despre faza cu veritasga cred ca cea mai buna lamurire ti-ar putea da-o chiar..ei...si mie cu toate ca-s prieten cu vs si ii cunosc si pe rimaru si pe connecter....mi s-a parut ciudata faza de pe site..
pace
Avatar utilizator
Kombat
Junior Member
 
Mesaje: 189
Membru din: Dum Iul 21, 2002 11:00 pm

Mesajde ZenTactic » Mie Sep 03, 2003 11:55 am

Nu se ia decat de Connect'R. Mesajul este foarte clar. Mai citeste de vreo 2-3 ori si tine seama ca Connect'R care i-a descoperit pe cei de la Verita din Triada si Gigantii i-a parasit pentru R.A.C.L.A. (lucru deloc condamnabil).
ZenTactic
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Sep 03, 2003 11:07 am


Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron