Cerbul de Aur 2003

ce-a fost pe Muzici o data

Cerbul de Aur 2003

Mesajde OriOn » Sâm Iul 26, 2003 11:52 pm

....au fost shi preselectziile pentru "cerb"....s-a calificat Nico,Alexandra Ungureanu shi Simona Nae..(???).........ce parere aveti??
OriOn
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Iul 16, 2003 5:31 pm

Mesajde Love2Fly » Dum Iul 27, 2003 1:55 am

Cerbul de Aur 2003 lacrimi si fecale!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ilinca_ » Dum Iul 27, 2003 9:44 pm

m-am uitat si io la preselectia de ieri si pot sa zic ca m-am spart de ras :p .... chiti cepraga rulz, a zis de 3 ori, citez, "ma aflu langa mine cu...." am incheiat citatul (evident ea este doua). tipa aia, simona nae e tare si ea:D ..... citez "de mica m-am nascut cu acest talent...." si a incheiat discursul cu o replica de-a dreptul filozofica: "eu consider ca fiecare asculta ceea ce vrea" (fusese intrebata de preafrumoasa si deosibit de inteligenta chiti ce parere au tinerii din ziua de azi despre muzica clasica)

si a fost SF de tot decizia juriului, inca sunt nedumerita :con: toti membrii, care teoretic hotarau fiecare pt el, au decis ca 14 pct sa mearga la oribilitatea pe nume nico si 1 pct la praf in ochi..... that was weird....

trebe sa mai zic ca piesele care au concurat au fost ;i .... io voiam sa se clasifice macar hara... da in nici un caz nu ma asteptam la 3 tipe; 2 :bleah: (nico si simona nae) si una faina da cu o piesa :hehe:

gata, am scris prea mult...... cerbul de aur o sa fie strange.... da o sa ma uit.... cel putin la noptile albe ca o sa fie berti barbera => o sa fie foarte fain:yD
have fun, drink milk!
Avatar utilizator
Ilinca_
Junior Member
 
Mesaje: 195
Membru din: Lun Aug 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Cinderella » Dum Iul 27, 2003 11:48 pm

Mi-a fost dat sa vad cea mai mare tampenie.

Razvan Crivaci si Liviu Sorescu,care erau cei mai talentati[in my opinion,ok?just my opinion] s-au clasat pe locul 11.

Cum a fost posibil?simplu....
In juriu a fost Irina Radu,care nu are nici cea mai mica legatura cu muzica,dar care,vezi-Doamne este directoarea "Cerbului"...ea a gasit de cuviinta sa le dea un punct din 14 celor mai talentati de pe acolo....dar,cum ea habar nu are de ce inseamna "muzica",banuiesc ca nici nu stie notele muzicale....nu stiu de ce ma mir ca le-a dat punctaj atat de mic....

Mi se pare o mare nedreptate ca lor[persoana I singular,este doar parerea mea,care sunt atat de talentati si absolventi de Academie de Muzica pe deasupra sa li se dea 1 punct iar altor aerieni care te miri cum au aterizat acolo vreo 11,12 puncte....Asta este....Nu stiu de ce nu l-au pus in juriu pe Moculescu,macar dansul stie despre ce vorbeste[chiar a zis la anuntarea rezultatelor finale..."cu parere de rau,Razvan si Liviu,doar pe locul 11]

Cand am vazut ca toti membrii juriului ii acorda 14 puncte lui Nico,iar trupei Praf in Ochi mi-am zis "e clar,iar a mers pe pile".....Si cand am mai vazut-o pe tipa cat se straduia sa para surprinsa si cu lacrimi in ochi....Oh,I was so impressed.....Cat de impocriti pot fii unii....Nimeni din juriu nu voia sa se puna rau cu ala,ca e ruda cu celalalt,ala ne-a umplut buzunarele,asta nu stiu ce....si cine a ramas?Pacat de bietii clujeni[razvan si liviu+ceilalti doi ce cantau la chitara si tobe],chiar mi-au placut


De televoting nu mai are rost sa vorbesc...Toti pustii ce asculta BUG Mafia sau cu cine a colaborat Nico au votat-o,copii de 14 ani carora le-a picat in mana un mobil decid cine ne reprezinta tara intr-un festival international..frumos am ajuns!!

In fine,nu ma mai apuc sa critic pe nimeni....vreau doar sa-i felicit sincer pe Razvan si Liviu ca totusi persevereaza in tara asta in care putini tineri mai fac muzica buna..sa o tina tot asa,poate-poate o sa-i remarce si pe ei cineva sa se ocupe de ei asa cum merita,fara compromisuri si alte tampenii.....

Respectele mele pentru domnul Horia Moculescu,care pe langa faptul ca si-a exprimat regretele ca liviu si razvan nu au obtinut cate voturi meritau,dupa anuntarea celor 3 castigatoare le-a trimis acasa "sa studieze"....Parca mi-ar fi luat vorbele din gura!!
Dintre cele 3 poate merita Alexandra Ungureanu,dar a avut si ea saraca o amarata de melodie a lui Marius Moga pe care a platit cateva sute de dolari si acum se deplaseaza la toate concursurile cu ea...eu sunt sigura ca putea mai mult.....In fine............Fatuca aia de 17 ani nu ii capabila decat s-o imite pe maria din carei...iar de Nico...mai bine nu zic nimic.La mai mare!!Cumparati in continuare muzica proasta si in curand o s-o vedem pe Andreea Balan ca ia trofeul la "cerbul de aur"........nici nu m-as mira...dar sa mai stranga totusi niste mii de dolari sa dea sus-pusilor de prin tvr..sau stiu eu cui trebuie nowadays sa umpli buzunarele...??
Yet,there is no point in livin' if you cannot feel alive
Cinderella
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Iul 16, 2003 8:14 pm
Localitate: at the end of the road

Mesajde aspyrin » Mar Iul 29, 2003 9:58 pm

piesa Alexandrei e facuta de Marius Moga fara nici un fel de pretentie finaciara... de altfel el a mai facut o piesa Alexandrei special pentru acest eveniment, dar cei de la TVR au insistat sa fie vorba de o piesa cunoscuta... cum cea pe care o canta cu Unu' are si ceva efecte pe voci si nu se putea mixa in direct (asa e regula) a trebuit sa opteze pentru piesa de la Eurovision...
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Bortzianu' » Joi Iul 31, 2003 1:27 pm

Despre ceva trupe de dincolo..unde as putea citi? (anul trecut am fost in seara cu Scorpions si ..nu mi-a parut rau )... Sincer "festivalul" in sine nu mi se pare prea interesant , atata timp cat stim cu totii CINE reuseste sa ajunga acolo si mai ales CINE castiga (ma refer la criteriile nesimtit de bazate pe pile ) ..
Ma rog, asta e alta poveste..

Multa bafta!
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde FLixandru » Dum Aug 10, 2003 4:03 pm

Initial trimis de Mihai-MOF
piesa Alexandrei e facuta de Marius Moga fara nici un fel de pretentie finaciara... de altfel el a mai facut o piesa Alexandrei special pentru acest eveniment, dar cei de la TVR au insistat sa fie vorba de o piesa cunoscuta... cum cea pe care o canta cu Unu' are si ceva efecte pe voci si nu se putea mixa in direct (asa e regula) a trebuit sa opteze pentru piesa de la Eurovision...



Pacat! Pentru ca Alexandra a avut cea mai proasta evolutie de pana acum. De fapt, fapt piesa pe care a cantat-o a "ajutat-o" mult. Mai "bine" de atat nici nu poate canta aceasta piesa. si asta o stiu din surse sigure. Nu are forta in voce. In schimb m-a uimit Simona Nae. Ea, care acum un an, doi nu promitea mare lucru, a fost o adevarata surpriza pentru mine.
FLixandru
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Aug 10, 2003 3:30 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde FLixandru » Dum Aug 10, 2003 4:03 pm

Initial trimis de Mihai-MOF
piesa Alexandrei e facuta de Marius Moga fara nici un fel de pretentie finaciara... de altfel el a mai facut o piesa Alexandrei special pentru acest eveniment, dar cei de la TVR au insistat sa fie vorba de o piesa cunoscuta... cum cea pe care o canta cu Unu' are si ceva efecte pe voci si nu se putea mixa in direct (asa e regula) a trebuit sa opteze pentru piesa de la Eurovision...



Pacat! Pentru ca Alexandra a avut cea mai proasta evolutie de pana acum. De fapt, fapt piesa pe care a cantat-o a "ajutat-o" mult. Mai "bine" de atat nici nu poate canta aceasta piesa. si asta o stiu din surse sigure. Nu are forta in voce. In schimb m-a uimit Simona Nae. Ea, care acum un an, doi nu promitea mare lucru, a fost o adevarata surpriza pentru mine.
FLixandru
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Aug 10, 2003 3:30 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde FLixandru » Dum Aug 10, 2003 4:05 pm

Initial trimis de Cinderella
Mi-a fost dat sa vad cea mai mare tampenie.

Razvan Crivaci si Liviu Sorescu,care erau cei mai talentati[in my opinion,ok?just my opinion] s-au clasat pe locul 11.

Cum a fost posibil?simplu....
In juriu a fost Irina Radu,care nu are nici cea mai mica legatura cu muzica,dar care,vezi-Doamne este directoarea "Cerbului"...ea a gasit de cuviinta sa le dea un punct din 14 celor mai talentati de pe acolo....dar,cum ea habar nu are de ce inseamna "muzica",banuiesc ca nici nu stie notele muzicale....nu stiu de ce ma mir ca le-a dat punctaj atat de mic....

Mi se pare o mare nedreptate ca lor[persoana I singular,este doar parerea mea,care sunt atat de talentati si absolventi de Academie de Muzica pe deasupra sa li se dea 1 punct iar altor aerieni care te miri cum au aterizat acolo vreo 11,12 puncte....Asta este....Nu stiu de ce nu l-au pus in juriu pe Moculescu,macar dansul stie despre ce vorbeste[chiar a zis la anuntarea rezultatelor finale..."cu parere de rau,Razvan si Liviu,doar pe locul 11]

Cand am vazut ca toti membrii juriului ii acorda 14 puncte lui Nico,iar trupei Praf in Ochi mi-am zis "e clar,iar a mers pe pile".....Si cand am mai vazut-o pe tipa cat se straduia sa para surprinsa si cu lacrimi in ochi....Oh,I was so impressed.....Cat de impocriti pot fii unii....Nimeni din juriu nu voia sa se puna rau cu ala,ca e ruda cu celalalt,ala ne-a umplut buzunarele,asta nu stiu ce....si cine a ramas?Pacat de bietii clujeni[razvan si liviu+ceilalti doi ce cantau la chitara si tobe],chiar mi-au placut


De televoting nu mai are rost sa vorbesc...Toti pustii ce asculta BUG Mafia sau cu cine a colaborat Nico au votat-o,copii de 14 ani carora le-a picat in mana un mobil decid cine ne reprezinta tara intr-un festival international..frumos am ajuns!!

In fine,nu ma mai apuc sa critic pe nimeni....vreau doar sa-i felicit sincer pe Razvan si Liviu ca totusi persevereaza in tara asta in care putini tineri mai fac muzica buna..sa o tina tot asa,poate-poate o sa-i remarce si pe ei cineva sa se ocupe de ei asa cum merita,fara compromisuri si alte tampenii.....

Respectele mele pentru domnul Horia Moculescu,care pe langa faptul ca si-a exprimat regretele ca liviu si razvan nu au obtinut cate voturi meritau,dupa anuntarea celor 3 castigatoare le-a trimis acasa "sa studieze"....Parca mi-ar fi luat vorbele din gura!!
Dintre cele 3 poate merita Alexandra Ungureanu,dar a avut si ea saraca o amarata de melodie a lui Marius Moga pe care a platit cateva sute de dolari si acum se deplaseaza la toate concursurile cu ea...eu sunt sigura ca putea mai mult.....In fine............Fatuca aia de 17 ani nu ii capabila decat s-o imite pe maria din carei...iar de Nico...mai bine nu zic nimic.La mai mare!!Cumparati in continuare muzica proasta si in curand o s-o vedem pe Andreea Balan ca ia trofeul la "cerbul de aur"........nici nu m-as mira...dar sa mai stranga totusi niste mii de dolari sa dea sus-pusilor de prin tvr..sau stiu eu cui trebuie nowadays sa umpli buzunarele...??




Nico a fost de departe cea mai buna!!!!!!!!!!!!!!!!
FLixandru
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Aug 10, 2003 3:30 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde NEmessIS » Lun Aug 11, 2003 9:41 pm

Hmm... cred ca o sa ma uit si anu' asta la cerb, da' nu cred ca o sa fie mare branza. Alea 3 care ne reprezinta ma lasa rece. Despre ceilalti concurenti nu pot inca sa-mi dau cu parerea, da' cand imi aduc aminte ce salata de varza a fost anu' trecut nu pot sa ma astept la ceva de prea mare calitate...
Recitalurile... cam varza. In 2002 au fost Scorpions si a meritat sa stau pana la 2 cand s-a terminat, dar cum pe mine Ricky Martin si Simple Minds nu ma impresioneaza, cre' ca o sa ma duc la culcarica...
NEmessIS
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Sâm Aug 09, 2003 9:22 pm
Localitate: acasa...

Mesajde SOD » Lun Aug 11, 2003 10:51 pm

Initial trimis de NEmessIS
........., da' cand imi aduc aminte ce salata de varza a fost anu' trecut nu pot sa ma astept la ceva de prea mare calitate...

gresit!pana anul trecut ,cerbul s-a facut cu sfinx experience.de anul asta se face cu profesionisti!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde shinee » Mie Aug 13, 2003 12:48 pm

hehehe, sod
e dimineata in alta viata?
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde shinee » Mie Aug 13, 2003 12:48 pm

hehehe, sod
e dimineata in alta viata?
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Muzicutza » Joi Aug 14, 2003 10:13 am

Astept sa vad cum se vor prezenta ale noastre, desi in privinta Alexandrei Ungureanu am slabe sperante. La preselectie s-a prezentat destul de slab. Nu-i contest talentul, dar problema este ca nu si-a ales o piesa pe masura.
:a
Muzicutza
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Aug 12, 2003 8:01 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde aspyrin » Vin Aug 15, 2003 6:29 pm

Muzicotzo, pari foarte priceput la muzica! cam cati ani ai? 12, 14?
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Nico a meritat sa ajunga acolo unde e...

Mesajde broos » Vin Aug 15, 2003 7:49 pm

Initial trimis de FLixandru



Pacat! Pentru ca Alexandra a avut cea mai proasta evolutie de pana acum. De fapt, fapt piesa pe care a cantat-o a "ajutat-o" mult. Mai "bine" de atat nici nu poate canta aceasta piesa. si asta o stiu din surse sigure. Nu are forta in voce. In schimb m-a uimit Simona Nae. Ea, care acum un an, doi nu promitea mare lucru, a fost o adevarata surpriza pentru mine.


Fara indoiala Nico este ceva nou pe scena muzicii romanesti. Pentru faptul ca asculttatorii romani nu sunt obisnuiti cu muzica R&B si cu vocile feminine puternice nu trebuie sa vorbim de rau pe cai care sunt pe treaba lor. Nico are sanse mari la Cerb. Ii tin pumnii !!!!!!
broos
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Aug 07, 2003 1:19 pm
Localitate: Broos

Mesajde gabuba » Vin Aug 15, 2003 9:53 pm

lol.. nu sfinxul a organizat cerbu de anu trecut , my dear sod. asa sa stii si tu...
nu de alta, dar cei mai buni prieteni ai lui tata lucreaza acolo. si daca ar fi fost asa, as fi stiut in mod sigur.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde catharsis » Sâm Aug 16, 2003 2:33 am

nici macar de sonorizare nu s-a ocupar sfinxul?
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Deea_Em » Sâm Aug 16, 2003 12:20 pm

io cred ca anu asta nu avem nici o sansa sa castigam....poate nico o sa obtina ceva.....desi nu prea cred.......oricum alea doua (alexandra si simona nae) nu au nici o sansa. piesele de la preselectie au fost slabe. mi-ar fi placut sa se califice Bere gratis sau hara. Aia au melodii mult mai faine decat Ungureanu si Nae, aia.
In orice caz....cele 3 care ne reprezinta anul asta nici nu se compara cu Paula Seling, cea care ne-a reprezentat anul trecut.
o sa fie penibil sa nu castigam nimik...da` daca juriul asa a hotarat....ce putem face noi...muritorii de rand....
Sunt fata de care ti-a spus maica-ta sa te feresti...
Avatar utilizator
Deea_Em
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Dum Aug 10, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Sâm Aug 16, 2003 9:29 pm

kkt. cine s-a ocupat de organizare, s-a ocupat si de sunet. iar cei care s-au ocupat de organizare nu au fost cei de la sfinx. e greu, nu?
si de ce sa fie penibil sa nu luam nimic? ani la rand am luat praful de pe toba, doar in ultimii doi ani ani am luat marele trofeu.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Deea_Em » Dum Aug 17, 2003 7:05 pm

Sincer....In ultimii doi ani....a fost super mijto...si sonorizarea si tot.....anu asta o sa fie kkt
Sunt fata de care ti-a spus maica-ta sa te feresti...
Avatar utilizator
Deea_Em
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Dum Aug 10, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Aug 17, 2003 10:28 pm

se pare ca mentalitatea ta, deea, ma depaseste.
:rolleyes:
poate vrei se ne explici si noua cum de ti-a spus globul tau de cristal ca anu asta cerbu va fi ca organizare si sonorizare varza? nu de alta, dar microfoniile repetate de anu trecut, si mai ales de acu doi ani ma duc cu gandul la o sonorizare nu tocmai ok.
poate vrei sa gandesti inainte sa scrii ceva.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Muzicutza » Lun Aug 18, 2003 5:55 am

Initial trimis de Mihai-MOF
Muzicotzo, pari foarte priceput la muzica! cam cati ani ai? 12, 14?


Da, sa stii ca sunt foarte priceputA la muzica. Sunt mai priceputa decat iti imaginezi tu!
:a
Muzicutza
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Aug 12, 2003 8:01 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde SOD » Lun Aug 18, 2003 9:56 am

Initial trimis de Gabyzzu
lol.. nu sfinxul a organizat cerbu de anu trecut , my dear sod. asa sa stii si tu...
nu de alta, dar cei mai buni prieteni ai lui tata lucreaza acolo. si daca ar fi fost asa, as fi stiut in mod sigur.

mai diar gabitzule,lucrurile nu sunt ce par a fi!mai cresti tu si o sa-ti dai seama!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Lun Aug 18, 2003 12:14 pm

bine, da' tot n-a organizat sfinxu cerbu de anu trecut *p.

ma interesez si iti zic cine l-a organizat. daca nu ar fi o organizatie secreta a sfinxului... :p
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Aug 18, 2003 6:12 pm

deci : cerbu de anu trecut fuse organizat de catre tvr insusi care a apelat la serviciile sfinxului in privinta unor probleme. deci organizator oficial a fost tvr-ul.
dar ati avut dreptate intr-o mica masura.

sa vedem ce-o fi anu asta.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde usualflow » Mie Aug 20, 2003 11:36 pm

...deocamdata am remarcat recitalul Paulei Seling, care a fost foarte "cald"... au avut o evolutie emotionanta, atat Paula, cat si Silvia Stefanescu.
...ce am mai remarcat.....in sens negativ, de aceasta data....a fost faptul ca Cristel, fiica lui Albano, are o voce prea plapanda si prea "tremurata"(emotiile?) pentru un festival de acest calibru. A facut salata din piesa Alexandrei Ungureanu...;P
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde SCORPY » Joi Aug 21, 2003 7:30 am

-Alexandra Ungureanu a fost varza. Nu ma asteptam la asa ceva din partea ei.
- Fata lui Al Bano a fost si mai varza. Ca ea poate sa cante oricine.
-Nu ma omoram inainte dupa Ricky Martin, dar dupa ce l-am vazut aseara, a crescut mult in ochii mei!
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde neatza » Joi Aug 21, 2003 9:38 am

shi in ochii mei a crescut mult richii. nu de alta, dar imi plac oamenii sinceri, iar el a fost destul de sincer incat sa renuntze la playback chiar cu riscul de a canta natural, adica extrem de prost. bravo richii! tzine-mi-o tot asha!
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Aug 21, 2003 11:07 am

recitalul lui richii martin m-a scarbit si pe mine. un pleibec sincer, ar fi fost mai ochei. :D

ungureanca a fost ok, desi am avut impresia ca a falsat o leaca la inceput. voi ce ziceti ? [noi astia marii cunoscatori de muzici]
recital minunat paula seling. pacat ca idiotii care se duc acolo nu stiu sa aprecieze.
imbecila aia de fata a lui albano ce cauta frantz acolo? mama canta mai bine!
de la noi imi pun sperantele in nico [buna piesa aia] si in simona nae, care canta f bine (da nush ce piesa are..)
mi-au placut mult Sister K . Super tari tipele. Voci buna, convinse si o romana excelenta :o .
pare binisor organizat festivalu'.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Următorul

Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori