Vreau sa le trimit o poza!

O-ZONE forever !

Vreau sa le trimit o poza!

Mesajde Blue_kitty » Mar Aug 19, 2003 5:29 pm

Pe data de 19 iulie 2003 am fost la un mini-concert O-Zone din Mamaia (concert organizat cu okzia lansarii unei bauturi: CARIBBEAN TWIST; la Club Scandinavia) unde am tzopait pe rupte si pot spune k i-am "descoperit pe baieti" (preferatul meu este RADU, deoarece are cea mai buna voce, cele mai bune miskri, este timid, dar foarte petrekretz in acelasi timp, super dragutz si are cel mai grozav new-look dintre totzi). A fost minunat, pt. k nu credeam k-mi vor plecea asa de mult (sincer, knd au aparut, anu' trecut, nici nu i-am bagat in seama... sorrrrry! i know, i was an IDIOT), insa am observat k se sincronizeaza perfect knd danseaza, knta bine si melodiile lor sunt foarte ritmate. Le-am luat autograf, am stat cu ei de vorba (sunt f.f.f.f.f.f.f. dragutzi, politicosi si de treaba) si am facut o super poza cu ei, insa, fiind mai timida, nu am fost in stare sa-i intreb unde sa le trimit poza, sa o aiba ca amintire (plus k a iesit exTreM de bine). Ar putea cineva sa ma ajute si sa-mi zik unde s-o trimit k sa o primeask ei personal (si poate s-o inrameze asa cum am facut eu). Joi (21.08.2003) plec in SUA, dar poate knd ma intorc (peste 2 saptamani) voi primi un raspuns. Va multzumesc! P.S. Am cumparat, de ieri (18.08.2003) noul lor album (DiscO-ZONE)... este excelent... imi pare rau k nu voi fi aici la lansarea oficiala. Oricum imi voi trimite un prieten la locul faptei k sa le fak poze.
Blue_kitty
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Aug 19, 2003 4:39 pm
Localitate: Romania - Bucuresti

Mesajde eyewitness » Mar Aug 19, 2003 5:46 pm

pro artist & exofles srl
aleea oxigenului nr 3
bloc O3
scara c
etaj 4
apt 69
bucuresti (3)

cu mentiunea pentru o-zone
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AICI!

Mesajde dyana_o_zone » Vin Aug 29, 2003 6:19 pm

POTI SA O TRIMITI LINISTITA LA ADRESA FAN CLUBULUI CENTRAL O-ZONE: STR PETRU MAIOR BL 5 AP 5 TG-MURES JUD MURES PT DYANA. TOT CEEA CE IMI DAU FANII , DE LA SCRISORI LA POZE, AU AJUNS LA EI, E MAI BINE DACA AI LASA SI UN NR DE TELEFON, CREDE-MA, PE UNELE NOROCOASE LE-AU SUNAT:) PUPICI
O-ZONE:cei mai tari, cei mai skumpi! O-ZONE 4 EVER!!!
dyana_o_zone
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Lun Ian 06, 2003 8:15 am
Localitate: Tg-Mures


Înapoi la O-ZONE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori