Gia

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Gia

Mesajde T.Z.K.A » Mar Sep 02, 2003 1:23 am

Dedicat fanilor dar nu numai....
Parea mea e ka e o tipa super cool... Nu se kompara cu Andrelele sau altele...are bun gust si ceea ce canta chiar denota de o anumita calitate...

later edit by catharsis: cand un singur lucru de spus tremite un singur mesaj, cand simti ca ai uitat sa scrii ceva, folosteste butonul modifica
Bafta tuturor!
No offence!
Danke pt. atentzie!!!
T.Z.K.A
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Sep 02, 2003 12:32 am
Localitate: undeva prin Honolulu

Gia

Mesajde justin00 » Mie Mai 05, 2004 6:51 pm

Salut!
Mie unul imi place de fata asta!
E interesanta muzica pe care o canta.
Stiti ce imi place mie?Imi place cum se imbraca pt 18-19 ani pe care ii are.
Mi-a placut pe scena la premiile MTV.
Ar mai fi multe de spus, dar trebuie sa plec pe afara.
pa



PS:Apropo are 19 ani? ;)
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Mai 05, 2004 6:54 pm

omule, tu ori ai scris postul la misto, sin cazu asta nu inteleg de ai scris aici nu pe barfe online, ori iti place de ea, dar nu cunosti despre cine este vorba. daca ar fi, totusi, sa ma iau dupa spusele tale, Gia arata, intra-devar, foarte bine, daca tu consideri ca are 18-19 ani.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde justin00 » Mie Mai 05, 2004 6:57 pm

Nu te supara, dar cati ani are?
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Mai 05, 2004 7:59 pm

dupa fatza...in jur de 35. dupa muzica 12.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Clip Nou?

Mesajde justin00 » Mar Noi 30, 2004 8:19 pm

Ce parere aveti despre noua ei piesa si clipul la aceasta?
Melodia mi se pare destul de buna,dar clipul nu e cine stie ce!
Daca si celelalte melodii pe care le va scoate si vor fi pe albumul ei nou o sa fie cel putin la fel de bune ca asta cred ca avea un an foarte bun!
La revedere si astept vorbele voastre!
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

LANSAREA CELUI DE AL II-LEA ALBUM->Opinii,concluzii

Mesajde justin00 » Joi Mar 17, 2005 10:23 pm

[/align]Sincer eu nu am fost la lansare pentru ca nu m-a interesat si oricum aveam o alta treaba mai importanta decat aceasta lansare.De aceea sunt curios si va intreb pe voi care ati fost sau care ati auzit de la prieteni de lansare cum vi s-a parut?
Presupun ca multa lume a venit pentru a-i vedea pe Activ si Impact, dar din lucrurile pe care le-am auzit in mass-media despre acest eveniment majoritatea au avut o parere pozitiva.
Hai ca va las pe voi sa-mi spuneti cate ceva!
Adios!
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

LANSAREA CELUI DE AL II-LEA ALBUM->Opinii,concluzii

Mesajde justin00 » Joi Mar 17, 2005 10:25 pm

Sincer eu nu am fost la lansare pentru ca nu m-a interesat si oricum aveam o alta treaba mai importanta decat aceasta lansare.De aceea sunt curios si va intreb pe voi care ati fost sau care ati auzit de la prieteni de lansare cum vi s-a parut?
Presupun ca multa lume a venit pentru a-i vedea pe Activ si Impact, dar din lucrurile pe care le-am auzit in mass-media despre acest eveniment majoritatea au avut o parere pozitiva despre cantareata Gia si show-ul ei.
Hai ca va las pe voi sa-mi spuneti cate ceva!
Adios!
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Dee-Dee71 » Vin Mar 18, 2005 5:00 pm

mie imi placea de ea mai mult in trupa make-up. imi place si acum, dar nu asa de mult. singurul lucru care nu imi place absolutamente deloc la ea e ca nu a stiut daca are site-ul in flash sau html :D hihihi
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde bogy » Mie Mar 30, 2005 11:17 pm

sunt doar curios: exista cineva care nu e ruda/prieten cu gia si i-a cumparat albumul?
Avatar utilizator
bogy
Junior Member
 
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 23, 2004 12:00 am

Mesajde Amaterasu » Mie Mar 30, 2005 11:41 pm

da. bodyguarzii lu` Nicu Ghiara (cum naiba il cheama de fapt?!) si "fetele" lu` ghiara... si ospataritele din clubu` lu` Ghiara si... cam tot cei care tin la investitiile lu` Ghiara.
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Mie Mar 30, 2005 11:42 pm

da. Rudele lu` Nicu Ghiara... :)
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Jasmine » Joi Mar 31, 2005 6:36 am

este geniala ! i-am intemeiat un fanclub si in numai o luna de zile s-au inscris peste 10000 de fani,chiar si de peste hotare .. asa ca nu mai fiti asa rautaciosi,stiu eu ca va mananca pizma ..
pentru cei ce doresc sa se inscrie in minunatul fanclub , ma pot gasi 24/7 pe mirc, canalul Gia , cu id-ul "Gia_iz_za_best"
toate cele bune si nota bene : asculati-o pe aceasta minunata creatura care ieste si care cu trilurile sale ne face viata mai placuta

~p ~p ~p ~p ~p

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Mar 31, 2005 7:17 am

hai, totusi, sa nu ne batem joc si nici sa facem misto. nu va place de Gia, nu va obliga nimeni sa postati pe acest thread.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde bogy » Vin Apr 01, 2005 7:08 pm

sa inteleg ca tie iti place?
on topic: gia rulz! ultimul videoclpi este bestial, care este
Avatar utilizator
bogy
Junior Member
 
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 23, 2004 12:00 am


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron