Ce formatie ati alcatui voi din artistii deja cunoscuti in Romania???

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Ce formatie ati alcatui voi din artistii deja cunoscuti in Romania???

Mesajde Sweet-one » Sâm Sep 27, 2003 10:07 pm

Tot criticam muzica deja existenta... O cunoastem bine si pe interpretii ei la fel. Asadar... k sa iasa ceva beton, cool, super (in opinia voastra, evident!) ce cantareti (solo, din formatii,etc.) deja existenti ar trebui combinati??? Sunt curioasa ce ar iesi... :a
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Mesajde cat_ » Sâm Sep 27, 2003 10:39 pm

beton subiectul asata.problema e ca nu ma pot hotara..so..voi face mai multe formatii...asa ca sa dam frau liber imaginatiei:
1-o formatie cu Giulia si Selena[mi se pare o combinatie cool,desi cele 2 s-ar bate zilnic]
2-Selena cu Mihai de la Akcent
3-Andreea B.+Liviu L.A.
4-Selena,Andreea Banica,Cristina Rus,Teo [Cocktail]=trupa Blondy intr-o noua formula.
5-Alina +A.B.[desi ab. ar parui-o pe alina,saraca de i-ar sari fulgii].
6-Giulia+Selena+miHAI[akcent]+Dan{ozone]
7-andra+hi-qcream cu tipa de la @-mix
..cam atat acum...anyway formatiile pe care le-am facut eu sunt k-lumea trebuie sa recunoasteti....daca mai am idei ..revin..
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde Nightmare » Sâm Sep 27, 2003 10:44 pm

Simplu+Sistem sau Akcent+O-zone.;y
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

mda..

Mesajde cat_ » Sâm Sep 27, 2003 10:51 pm

Initial trimis de Nightmare
Simplu+Sistem sau Akcent+O-zone.;y
....interesant... ''Si mi-e atat de dor.Mi-e dor sa ma privesti cu drag.Vin peste mine iar,ma pierd prin ganduri ,ratacesc.Inchid ochii visand,si recunosc ca te iubesc.Mi-e dor de tine oricand,Atat de rau...''
:rolleyes:
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde Nightmare » Sâm Sep 27, 2003 10:56 pm

AndreEA+Alina Sorescu.;y
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde cat_ » Dum Sep 28, 2003 8:14 am

Initial trimis de Nightmare
AndreEA+Alina Sorescu.;y
dece esti nashp?cele 2 nu s-ar potrivi nici intr-o mie de ani... :nope:
''Nu sunt naiva sa mai cred.Nu mi-e frica,nu am ce sa mai pierd.Pierdut esti tu.Nu stii ce vrei.Ma vezi asa cum nu crezi"
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Evil!!! :)

Mesajde Sweet-one » Dum Sep 28, 2003 8:48 am

Initial trimis de Nightmare
Simplu+Sistem sau Akcent+O-zone.;y


Well... trebuie sa recunosc! Mortala a doua combinatie! :t ;y
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

?

Mesajde cherry » Dum Sep 28, 2003 11:35 am

CRED CA CEA MAI MORTALA COMBINATIE AR FI ADRIAN MINUNE CU ANDREEA B.
cherry
 

Mesajde Nightmare » Dum Sep 28, 2003 12:30 pm

Catelul_Fantoma, stiu si eu ca nu se potrivesc. Tocmai din acest motiv am facut aceasta combinatie.:p
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Weirda » Dum Sep 28, 2003 12:58 pm

Initial trimis de Catelul_Fantoma
..cam atat acum...anyway formatiile pe care le-am facut eu sunt k-lumea trebuie sa recunoasteti....daca mai am idei ..revin..

daaa.... fff marfa..tre' sa recunosc! :bleah: si`asa erau nashpa separat cei mentionati de tine...impreuna... si mai nasol! cah!
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde cat_ » Dum Sep 28, 2003 1:42 pm

Initial trimis de d3a^crazY

daaa.... fff marfa..tre' sa recunosc! :bleah: si`asa erau nashpa separat cei mentionati de tine...impreuna... si mai nasol! cah!
offff...nimic nu va multumeste...habar n-aveti ce e aia ''bascaleala'':mad:
''Nu mai rezist de ce ai promis?Da-mi dargostea.Nu ma trezesc ,nu pot sa cred ,ca ai plecat.''
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Grrrrr!

Mesajde Sweet-one » Dum Sep 28, 2003 2:53 pm

Initial trimis de Catelul_Fantoma
offff...nimic nu va multumeste...habar n-aveti ce e aia ''bascaleala'':mad:


Trebuie sa te corectez! Nimic nu O multumeste! Stimata "D3a^crazy" am deschis acest sb k sa aflu opinile tuturor, nu k sa-ti dau tie ocazia de a critica si mai mult pe langa sb! Spun asta pt k desi nici mie nu-mi placeau propunerile Castelul_Fantoma (No offence!) i-am respectat opinia! Nu k m-ar interesa prea mult sa faci si tu asta, ma adresez din nou minunatei tale persoane, ci pt k ai uitat sa faci ce trebuia sa faci cand ai intrat pe sb asta: sa raspunzi la intrebarea lansata... E drept, presupune ceva gandire, dar nu ar trebui sa fie o pb pt o asa inteligenta superioara k a ta, nu???

Respectele mele!
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Re: Grrrrr!

Mesajde cat_ » Dum Sep 28, 2003 2:58 pm

Initial trimis de Sweet-one


Trebuie sa te corectez! Nimic nu O multumeste! Stimata "D3a^crazy" am deschis acest sb k sa aflu opinile tuturor, nu k sa-ti dau tie ocazia de a critica si mai mult pe langa sb! Spun asta pt k desi nici mie nu-mi placeau propunerile Castelul_Fantoma (No offence!) i-am respectat opinia! Nu k m-ar interesa prea mult sa faci si tu asta, ma adresez din nou minunatei tale persoane, ci pt k ai uitat sa faci ce trebuia sa faci cand ai intrat pe sb asta: sa raspunzi la intrebarea lansata... E drept, presupune ceva gandire, dar nu ar trebui sa fie o pb pt o asa inteligenta superioara k a ta, nu???

Respectele mele!
:hehe: :hehe: :hehe::o
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde Nightmare » Dum Sep 28, 2003 3:04 pm

As mai face o combinatie "reusita": BUG Mafia+Ana-Maria.;y
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

3365

Mesajde baixinho© » Dum Sep 28, 2003 3:08 pm

eu as face ocolaborare intre O-Zone si Nightmare. ceva de vis!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

>:))))

Mesajde Sweet-one » Dum Sep 28, 2003 3:13 pm

Initial trimis de Nightmare
As mai face o combinatie "reusita": BUG Mafia+Ana-Maria.;y


Deja suntem macabrii! Dar dak am intrat in hora, hai sa o joc pana la capat! Sa vedem... ce zici de Parazitzii feat. Bambi??? ;y :t :hehe:
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Mesajde cat_ » Dum Sep 28, 2003 4:48 pm

da de 1-q Sapro feta Acm,de cain feat Ion Moculescu,sau de Gabizzu feat Andreea B...maaaaaaamaaaaa ce scantei ar iesiii[glumeam Gaby,stai linistit];)
''O stea din cerul meu,am ales ...pentru tine.Vreau sa intelegi,eu,te cunosc, cel maibine.Nu e de ajuns sa stiu cine esti.Vreau sa-mi spui ca tu ..mai iubesti''
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Serios vb!

Mesajde Sweet-one » Dum Sep 28, 2003 5:03 pm

Acum pe bune! Am deschis sb asta, pt k dak tot criticam ce e acum pe piata sa dam noi o formula ideala. Ori pana acum nu am spus decat cum sa oripilam si mai mult omenirea... Exista si idei viabile??? :a
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Mesajde Weirda » Dum Sep 28, 2003 7:05 pm

mda...and here we are again...
mai don`soara...asta.. sweet-one... ce ar fi sa ma lasi tu in pace si sa nu`mi mai comentezi replicile?! eu mi`am spus parerea.. si sub insisi e unu de kkt. dc?! pt ca numai voua va trece prin cap astfel de lucruri idioate... trupele din rom sunt asa cum sunt..si ele de kkt (marea majoritate) si nu avem cum sa le skimbam...
Si mai lasa si tu dreaq replicile de copil nescos in lume si scuteste`ma ,k?! ms frumos.
p.s. nu era "bascaleala" ci "bascalie" ;)
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Offf... hormonii astia!

Mesajde Sweet-one » Dum Sep 28, 2003 7:19 pm

Initial trimis de d3a^crazY
mda...and here we are again...
mai don`soara...asta.. sweet-one... ce ar fi sa ma lasi tu in pace si sa nu`mi mai comentezi replicile?! eu mi`am spus parerea.. si sub insisi e unu de kkt. dc?! pt ca numai voua va trece prin cap astfel de lucruri idioate... trupele din rom sunt asa cum sunt..si ele de kkt (marea majoritate) si nu avem cum sa le skimbam...
Si mai lasa si tu dreaq replicile de copil nescos in lume si scuteste`ma ,k?! ms frumos.
p.s. nu era "bascaleala" ci "bascalie" ;)


Draga... eu m-am adresat persoanei tale respectuos! Nu am folosit replici deja banale (gen "copil nescos in lume") si nici nu m-am agitat! K tu nu poti raspunde cu acelasi calm, e pb ta! Dar nu-mi strica mie retina din cauza asta!
Dak sb nu-ti place, ocoleste-l! Suntem o tara in care sistemul democratic functioneaza din 1989, asa k am libertatea de exprimare! Iar eu ma exprim folosind astfel de sb! E strict pb mea, nu a ta! Si cu parere de rau, dar nu am vazut sb propuse de tine mai interesante... Dar e mai bine sa-i acuzi pe altii de propriile tale frustrari, nu??? Eu doar ti-am spus k nu ai raspuns la sb! Sb nu era sa critici opinile celorlalti, ci sa-ti spui propria opinie! Greu de inteles? Nu cred.

PS. "Marea majoritate" este pleonasm.
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Dum Sep 28, 2003 7:28 pm

As mai face o combinatie: Baixinho+Adrian Copilul Minune.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Weirda » Dum Sep 28, 2003 7:34 pm

mda.. uite care e treaba.. m`am lamurit si cu tine... de`acum in colo..fa fato ce vrei.. k nu mai rasp... agita`te in continuare..cu explicatiile tale..cu tot ce vrei...
a...si inca ceva.... aluziile la persoana mea pastreaza`le pt tine.. k?!
dak gradu` tau de incultura e asa de ridicat ..n`am ce face.. te suportam..ce deh..."suntem o tara in care sistemul democratic functioneaza din 1989" nu?! ;)
e ultima oara cand imi mai bat capu` cu tine, dak ai ai ceva de obiectat...fa`o prin pm ca am plictisit deja lumea si nu se cade... :o
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde cat_ » Dum Sep 28, 2003 9:35 pm

seriooossss?se spune si ''bascaleala'' si ''bascalie''..amandoua sunt cuvinte provenite dintr-un limbaj de carier...adica un limbaj ff. cunoscut tie.a!si nu se spune ''prostiile care treCE prin cap,ci trec.so..mai pune mana pe carte fetito si lasa cearta pe forumuri.
''O stea din cerul meu,am ales..pentru tine.Vreau sa intelegi,eu,te cunosc cel mai bine.Nu e de ajuns sa stiu cine esti.Vreau sa imi spui ca tu ..ma iubesti''
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde cat_ » Dum Sep 28, 2003 9:39 pm

Initial trimis de d3a^crazY
mda.. uite care e treaba.. m`am lamurit si cu tine... de`acum in colo..fa fato ce vrei.. k nu mai rasp... agita`te in continuare..cu explicatiile tale..cu tot ce vrei...
a...si inca ceva.... aluziile la persoana mea pastreaza`le pt tine.. k?!
dak gradu` tau de incultura e asa de ridicat ..n`am ce face.. te suportam..ce deh..."suntem o tara in care sistemul democratic functioneaza din 1989" nu?! ;)
e ultima oara cand imi mai bat capu` cu tine, dak ai ai ceva de obiectat...fa`o prin pm ca am plictisit deja lumea si nu se cade... :o
serioooossss?TU ai plictisit lumea..sooo..a inceput scoala..treci si mai citeste si tu ceva si nu ne mai intoxica atata,cu mesajele tale .
''O stea din cerul meu,am ales..pentr tine.Vreau sa intelegi,eu,te cunosc cel mai bine.Nu e de ajuns sa stiu cine esti.Vreau sa imi spui ca tu..ma iubesti''
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde cat_ » Dum Sep 28, 2003 9:43 pm

Initial trimis de Nightmare
As mai face o combinatie: Baixinho+Adrian Copilul Minune.
nu,nu..o trupa perfecta ar fi:dea-crizata+lighioana Koala+Oribilul Mosh.mmmm...cred ca pe asta din urma l-am pus unde nu trebuia dar,..asta e..insa pacat de el ..ca era om bun..
''O stea din cerul meu am ales ..pentru tine.Vreau sa intelegi,eu,te cunosc cel mai bine.Nu e de ajuns sa stiu cine esti.aVreau sa imi spui ca tu ma iubesti''
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

:)

Mesajde Sweet-one » Dum Sep 28, 2003 10:11 pm

Initial trimis de Catelul_Fantoma
serioooossss?TU ai plictisit lumea..sooo..a inceput scoala..treci si mai citeste si tu ceva si nu ne mai intoxica atata,cu mesajele tale .


Multumesc frumos pt sprijin, ar chiar nu are rost sa ne coboram nivelul... Nu o mai insulta direct (chiar dak altfel nu prea pricepe), k e fiinta umana si are sentimente! Dak hobby-ul ei este acela de a critica vesnic pe altii... las-o in plata Domnului. Raspunde doar dak ti se adreseaza direct... :a
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Mesajde Weirda » Lun Sep 29, 2003 2:33 pm

mdaaa... io incep sa`i dau dreptate lu` Dia . forumu` a fost invadat de batute`n kp! ce dreaq nu va vedetzi de treaba voastra si va bagatzi in seama incontinuu! nu vedetzi ca suntetzi ridicole! ducetzi`va frate la cules de porumb ca m`am saturat!
p.s scuzati limbajul dar altfel nu pricepetzi. m`am coborat la nivelu` vostru k sa nu mai zicetzi ca eo sunt aia cu figuri...
si nu'mi da tu mie sfaturi mey copila
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde cat_ » Lun Sep 29, 2003 2:39 pm

Initial trimis de d3a^crazY
mdaaa... io incep sa`i dau dreptate lu` Dia . forumu` a fost invadat de batute`n kp! ce dreaq nu va vedetzi de treaba voastra si va bagatzi in seama incontinuu! nu vedetzi ca suntetzi ridicole! ducetzi`va frate la cules de porumb ca m`am saturat!
p.s scuzati limbajul dar altfel nu pricepetzi. m`am coborat la nivelu` vostru k sa nu mai zicetzi ca eo sunt aia cu figuri...
si nu'mi da tu mie sfaturi mey copila
mda..io incep sa-i dau dreptate lu'' mama si lu'' tanti invatatoarea cand ne certau ca deseori chiuleam de la ore.. :t ;y
''O stea din derul meu am ales..pentr tine.Vreau sa intelegi,eu,te cunosc..cel mai bine.Nu e de ajuns sa stiu cine esti.Vreau sa imi spui ca tu ..ma iubesti''
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde Weirda » Lun Sep 29, 2003 6:14 pm

nu ca tu esti kiar idioata!
si nu kiulesc de la ore spre informatia ta... ;)
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

MINCINOASO!!

Mesajde cat_ » Lun Sep 29, 2003 6:35 pm

Initial trimis de d3a^crazY
nu ca tu esti kiar idioata!
si nu kiulesc de la ore spre informatia ta... ;)
....nu-i frumos sa minti...:nope: :nope: ;y
''O stea din cerul meu ,am ales...pentr tine.Vreau sa intelegi,eu ,te cunosc..cel mai bine.Nu e de ajuns sa stiu..cine esti.Vreau sa imi spui ca tu ..ma iubesti''
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori