????

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

????

Mesajde carina » Vin Oct 03, 2003 11:07 am

sal, am o intrebare.unde se afla clubul asta, becker?n-am auzit de el.mi-e dor de un concert cu voi si vreau sa vin sa va aud si vad.daca poti sa-mi dai adresa ca eu ma plimb cu harta prin orasul asta.
carina
Junior Member
 
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 26, 2003 12:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Florin » Lun Oct 06, 2003 12:50 am

Cred ca daca iei un 7 seri gasesti adresa. Este pe langa Casa Poporului (adica cum stai cu fata la casa pe stanga), mai multe nu mai tin minte nici eu. Este un club mare si frumos, iti va placea :-) Ne vedem la concert!:D
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: ????

Mesajde Coralia » Lun Oct 06, 2003 1:38 pm

Initial trimis de DORA-KARINA
unde se afla clubul asta, becker?


Iti dau o mana de ajutor, desi nu prea imi sta in obicei: Calea Rahovei 155, tel: 335.56.50 sau 48. Asa, doar asa ptr ca mi-e mila de tine ca o sa te plimbi cu harta in mana, prin ploaie eventual, iar altii se vor DISTRA.
Coralia
 

Mesajde DORA-KARINA » Mar Oct 07, 2003 3:21 pm

[quote]Initial trimis de xbass
[B]Cred ca daca iei un 7 seri gasesti adresa. Este pe langa Casa Poporului (adica cum stai cu fata la casa pe stanga), mai multe nu mai tin minte nici eu. Este un club mare si frumos, iti va placea :-) Ne vedem la concert! mersi mult !sunt sigura ca e mai frumos decat casa poporului.abia astept! :-)(coralia ,apreciez sentimentul ,mai ales ca nu iti sta in obicei.chiar am nevoie de afectiune pana ma voi obisnui cu bucurestiul.nu-ti fa griji!)
DORA-KARINA
 

Mesajde Unregistered » Mar Oct 07, 2003 4:27 pm

[am nevoie de afectiune pana ma voi obisnui cu bucurestiul.nu-ti fa griji!) [/QUOTE]

Draga mea, gaseste-ti repede unul care sa-ti ofere afectiune, bani, masina, pe strada nu se gaseste!
Unregistered
 

Mesajde carina » Mar Oct 07, 2003 5:37 pm

Draga mea, gaseste-ti repede unul care sa-ti ofere afectiune, bani, masina, pe strada nu se gaseste! [/B][/QUOTE] esti draguta.... deocamdata nu am nevoie decat de afectiune.raman la actualul al carui singur defect e ca a ramas de unde am plecat eu.are proconsul un super refren "sa-i daruiesti dac-ai putea/ toata lumina dintr-o stea "...imi place la nebunie piesa asta"reteta iubirii".ar merita un videoclip pe viitor.exista retete si retete...... apropo, pe strada se gaseste....tot ce vrei:cool:
carina
Junior Member
 
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 26, 2003 12:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde xstream » Mie Oct 08, 2003 4:15 pm

da, gasesti. imi aduc aminte cand erau aia cu cd-uri la 25 de mii si cumparam cate 20-30 cand ajungeam prin buculesti
acum s-a marit spaga la politie si este scump
:)
xstream
 

Mesajde carina » Lun Oct 13, 2003 8:59 am

:) cel mai mult imi plac cantaretii din pasaje.aia canta live oameni buni.
carina
Junior Member
 
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 26, 2003 12:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Coralia » Lun Oct 13, 2003 10:26 am

Initial trimis de DORA-KARINA
:) cel mai mult imi plac cantaretii din pasaje.aia canta live oameni buni.


Ia-i acasa!
Coralia
 

Mesajde SCORPY » Mie Oct 15, 2003 6:53 pm

Initial trimis de DORA-KARINA
:) cel mai mult imi plac cantaretii din pasaje.aia canta live oameni buni.


Cert este ca le-ar putea lua painea de la gura multor idioti care se cred mari artisti! Canteretii din pasaje au telent cu carul!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Fantasya » Vin Ian 02, 2004 2:18 am

DORA-KARINA: sunt sigura ca e mai frumos decat casa poporului


hihihihi dora si tu esti studenta la arhitectura ? :))
I love my gun and i don't know if i love u
Avatar utilizator
Fantasya
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Mie Noi 19, 2003 12:00 am

Mesajde carina » Vin Ian 02, 2004 6:43 pm

noo,doamne fereste!adica na,stiu eu?e vb de limbi moderne in cazul meu.insa casa poporului este chiar oribila si nici clubul becker nu e prea intrabil.insa interiorul e super, ca sa nu-ti spun de meniu...:)
carina
 

?????

Mesajde carina » Vin Ian 02, 2004 7:00 pm

xbass...tu faci colectzie de instrumente?????intreb pt ca m-am uitat mai bine la pozele de pe site si am ramas....paf.bassul de aici este altul decat cel din concertele la care am fost eu.care era rosu:)
carina
 

Mesajde carina » Vin Ian 02, 2004 7:25 pm

si pt ca m-am trezit de-a binelea,vreau sa zic si ca ma bucur din tot sufletul pt ultima nunta care e chiar in familie.felicitari din partea mea pt..marele... nostru... compozitor(doamne dumnezeule,mama rade)
carina
 

Mesajde Fantasya » Vin Ian 02, 2004 7:33 pm

hmmm d c doamne fereste? lol eu sunt studenta la arhitectura si nu-ti inteleg teama....e o facultate superba mi se pare ca si unul din membrii trupei a avut ceva in comun cu facultatea asta la un momendat... nu bag mana in foc...
oricum beckerul e tare si berea aia la metrou era o data pe gustul meu :) acum nu mai beau bere ... motive personale
I love my gun and i don't know if i love u
Avatar utilizator
Fantasya
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Mie Noi 19, 2003 12:00 am

Mesajde carina » Vin Ian 02, 2004 7:43 pm

haaa,vad ca suntem on line in ac timp,data viitoare ma loghez si eu.hai sa continuam discutia asta in private ok?pa, acu ies din casa!
carina
 

Mesajde Fantasya » Vin Ian 02, 2004 7:59 pm

da asha e suntem online in acelasi timp...zilele astea o sa tot fiu online...acum insa stau ascunsa pe ym pt ca e un pusti care ma tot bate la cap aiurea si astept sa plece... dar in mare parte putem vorbi :) chiar si pe prv
I love my gun and i don't know if i love u
Avatar utilizator
Fantasya
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Mie Noi 19, 2003 12:00 am

Re: ?????

Mesajde Florin » Sâm Ian 03, 2004 12:58 pm

Initial trimis de carina
xbass...tu faci colectzie de instrumente?????intreb pt ca m-am uitat mai bine la pozele de pe site si am ramas....paf.bassul de aici este altul decat cel din concertele la care am fost eu.care era rosu:)

Una peste alta, este cam al 12-lea bass pe care il am. In ultima vreme sunt mai stabil totusi, le schimb mai rar. Da mai am unul acasa :-)
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Fantasya » Sâm Ian 03, 2004 8:48 pm

hmm am vrut si eu sa-mi iau bass la un momendat..norok ca mi-am dat seama ca era o obsesie... mie imi plac cum arata si cum suna dar nu sunt in stare sa fac nici o chitara clasica sa sune giugea ...da un bass :) hehehe
antitalent in materie se sunete...
I love my gun and i don't know if i love u
Avatar utilizator
Fantasya
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Mie Noi 19, 2003 12:00 am

Mesajde carina » Dum Ian 04, 2004 8:20 pm

ok,meseriasule.oricum, live, instrumentele voastre sunt si ale noastre.eu astept primul concert din 2004:)
carina
 


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori