Matrimoniale: Fete cu fete si baieti cu baieti!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Matrimoniale: Fete cu fete si baieti cu baieti!

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Oct 06, 2003 11:45 am

Cuvint de inceput

Dupa numararea voturile din sondaj (12-4), am decis sa incerc si un subiect cu matrimoniale. Vreau sa va atrag atentia, ca nu tolerez caterinca pe aceste subiecte, deci seriozitate maxima!
Si nu veniti cu posturi de genul asta, ca vi le sterg:

"Ai fost vrodata violata/violat? Daca nu, cauta-ma si o sa fi"

:o
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Cruela » Mar Oct 14, 2003 9:51 am

Parerea mea e ca fetele de pe forum nu sunt suficient e curajoase ca sa isi recunoasca orientarile sexuale. Eu una sunt disponibila pentru orice fata ar vrea o relatie serioasa cu alta fata sau ar vrea sa incerce din pura curiozitate.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Oct 14, 2003 10:55 am

Pai pentru asta avem pm-urile, draga Cruela! Cine stie, poate cit de curind o sa primesti unul, in care o viitoare fata pe invers iti va cere sfaturile, sau cine stie, poate chiar iti va face ochi dulci!:D
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Chrysilla » Dum Oct 26, 2003 5:33 pm

Cruela...:rolleyes: eu vreau....ce zici? ;r
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Cruela » Sâm Noi 08, 2003 12:56 pm

Initial trimis de Chrysilla
Cruela...:rolleyes: eu vreau....ce zici? ;r


Cand? Cum? Unde? Da detalii... Dupa cum am zis, sunt mereu disponibila
Poti sa imi trimiti un PM cu ce ai vreau sa imi zici si sa imi dai si adresa ta de mail
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Love2Fly » Dum Noi 09, 2003 11:53 pm

Dupa ce va f@#$ sa ne spuneti si noua cum a fost si eventual sa veniti si cu niste probe ca sa ne demonstrati ca nu bravati!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Cruela » Lun Noi 10, 2003 6:53 pm

Initial trimis de Love2Fly
Dupa ce va f@#$ sa ne spuneti si noua cum a fost si eventual sa veniti si cu niste probe ca sa ne demonstrati ca nu bravati!



Enerveaza-ne mey ca le demonstram tuturor ca nu bravam fara sa va anuntam!
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

lesbi ?

Mesajde Suparataa » Mie Noi 12, 2003 6:40 pm

Crysilla...nu te supara dar tare ma intreb ce se intampla daca tu consideri ca esti pe invers....adica lesbi dar ai prieten....fara sa vreau am observat un mesaj unde scriai ceva de genul ca "e brunet , are ochi versi ...si e suuupperrr" :)
eu macar stiu sigur ca sunt bi
You laugh because i am different , i laugh because you are all the same !!! :rulz: ha ha ;y i'm the best money can't buy !!!
Suparataa
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Noi 10, 2003 8:59 pm
Localitate: Hell

Mesajde Chrysilla » Mie Noi 12, 2003 8:36 pm

Cruela o sa`ti trimit un PM...
Suparataa...e alta chestie...:con:
sunt bisexuala momentan pt ca au intervenit niste chestii neprevazute...adica am cunoscut un tip superrrr brunet cu ochi negri si m`a pus pe jar... :G si e si superbeton in pat...asa ca deocamdata il am pe el...da` nu suport atingerea nici unui alt baiat/barbat...si tot dupa fete ma uit pe strada... ;m
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Suparataa » Joi Noi 13, 2003 10:04 am

Heh "momentan sunt bisexuala" :silly: treaba asta se schimba dupa cum bate vantul ? sau dupa cine iti pica in plasa ? daca e tip...asta e....daca e tipa ..cu atat mai bine ?!?!?!? ;i
well.....de fapt e treaba ta :rolleyes: eu vroiam doar sa ma conving cum sta treaba cu fetele care afirma ca sunt lesbi dar au prieten ...m-am lamurit ;S
You laugh because i am different , i laugh because you are all the same !!! :rulz: ha ha ;y i'm the best money can't buy !!!
Suparataa
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Noi 10, 2003 8:59 pm
Localitate: Hell

Mesajde Chrysilla » Joi Noi 13, 2003 4:02 pm

Suparataa,sper sa fi inteles eu gresit ceea ce vrei tu sa insinuezi... "momentan sunt bisexuala" inseamna ca prietenul meu e caz extraordinar...si e unic... ti`am spus :
Nu suport sa ma atinga nici un barbat in afara de EL !!!

Daca n`ar fi El eu as fi ramas lesbi...
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Got it !

Mesajde Suparataa » Joi Noi 13, 2003 7:34 pm

Ok i got the ideea ! :) nu vroiam sa insinuez nimic ..eu nu sunt curioasa din fire , dar chestia asta cu lesbi-prieten m-a dat peste cap :con: acum am inteles....si....asa cum spuneam si inainte E TREABA TA =D
You laugh because i am different , i laugh because you are all the same !!! :rulz: ha ha ;y i'm the best money can't buy !!!
Suparataa
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Noi 10, 2003 8:59 pm
Localitate: Hell

Mesajde Love2Fly » Vin Noi 14, 2003 11:52 pm

E pur teribilism ce face pustoaica asta la 18 ani. Cruela la fel! Li s-a urat cu binele. Nici nu au avut bine parte de maciuci si se grabesc sa declare sus si tare ca ele sunt pe invers si ca nu suporta sa le atinga vreun baiat. Ehehe Harap-Albe.......da' si cand o sa va atinga un baiat...o sa deveniti nimfomane "pt moment". Ce m-am saturat de agarici ca voi!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Dum Noi 16, 2003 1:18 pm

Copile,din cauza unuia ca tine fetele devin dezgustate de baieti... si daca ai fi citit pe undeva mai sus,ai fi vazut ca am
un tip superrrr brunet cu ochi negri si m`a pus pe jar... si e si superbeton in pat...
asa ca mai gandeste`te...daca`ti poti folosi chestia aia pe care o ai pe umeri si care se numeste cap...
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

haha

Mesajde Suparataa » Mar Noi 18, 2003 4:05 pm

Fiecare are dreptate in felul lui...Se pare ca multe din ziua de azi se lasa purtate pe un val de "teribilism" doar pentru ca au aparut Tatu la Tv...( dar le trece lor )Pe langa asta si baietii sunt atat de oribili in ultima vreme incat iti vine sa :bleah: cand vezi ce spun si ce fac.
You laugh because i am different , i laugh because you are all the same !!! :rulz: ha ha ;y i'm the best money can't buy !!!
Suparataa
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Noi 10, 2003 8:59 pm
Localitate: Hell

Mesajde Cruela » Mar Noi 18, 2003 5:58 pm

Initial trimis de Love2Fly
E pur teribilism ce face pustoaica asta la 18 ani. Cruela la fel! Li s-a urat cu binele. Nici nu au avut bine parte de maciuci si se grabesc sa declare sus si tare ca ele sunt pe invers si ca nu suporta sa le atinga vreun baiat. Ehehe Harap-Albe.......da' si cand o sa va atinga un baiat...o sa deveniti nimfomane "pt moment". Ce m-am saturat de agarici ca voi!


Unu la mana, nu inteleg de unde stii tu ca nu m-au atins baieti. Am fost si cu tipi pana acum, dar nu am simtit aceeasi placere pe care am simtit-o la fete... Un singur tip a reusit sa ma excite cu adevarat pana acum si la acel tip tin si in ziua de astazi. In rest, nu imi plac decat fetele. Te-as sfatui sa iti tii parerile pentru tine, mai ales atunci cand acestea sunt total eronate.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Love2Fly » Mar Noi 18, 2003 11:28 pm

asa ca mai gandeste`te...daca`ti poti folosi chestia aia pe care o ai pe umeri si care se numeste cap...

Noah.....ca bine zici!:o scuze ca nu ti-am vazut inteligentza sclipitoare pe care o ai tu la opshpe' ani.
Pe langa asta si baietii sunt atat de oribili in ultima vreme incat iti vine sa

Nici cu fetele nu mi-e rusine!:)
Te-as sfatui sa iti tii parerile pentru tine, mai ales atunci cand acestea sunt total eronate.

Nu...pt ca daca toata lumea si-ar tine parerile n-ar mai fi forum, nu?
Numai bine!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Vin Noi 21, 2003 5:36 pm

Love2Fly mama,nu mai bea atat ca te faci de ras cand deschizi gura...
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Cat fight !!!

Mesajde Suparataa » Sâm Noi 22, 2003 7:31 pm

mwhahahaa mai avetzi putzin si va tragetzi de par ! ;j
You laugh because i am different , i laugh because you are all the same !!! :rulz: ha ha ;y i'm the best money can't buy !!!
Suparataa
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Noi 10, 2003 8:59 pm
Localitate: Hell

Mesajde Love2Fly » Dum Noi 23, 2003 2:08 am

Initial trimis de Chrysilla
Love2Fly mama,nu mai bea atat ca te faci de ras cand deschizi gura...

Hai, hai....tu dute ca te asteapta inca 10 persoane in scara blocului care n-au aflat ca esti pe invers. Accepti asha ceva.....?
p.s:Jet!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

nu am nimic impotriva cu astea dar

Mesajde Mr Teo » Dum Noi 23, 2003 4:47 am

Cel mai bine ar fi ca toti voi cu toate orientarile voastre sa va duceti sa traiti in Amsterdam. Ala da oras de petreceri.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde Chrysilla » Dum Noi 23, 2003 5:47 pm

da` tu de ce nu te duci "7 ani in Tibet"? poate ca acolo iti "vei gasi linistea sufleteasca" departe de oricine ar putea avea o inclinatie care nu`ti place.
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Love2Fly » Dum Noi 23, 2003 11:48 pm

:con: Da' tu de ce nu emigrezi in Olanda?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

uuuu

Mesajde Punkizda » Mar Noi 25, 2003 2:48 pm

Chrysilla vad ca esti initiata in tainele sexului nebun , ai deja o tipa la activ ! :gay: want some more !? poate-l convingem pe Love2fly sa-si ia zborul de aici... :a
Bad girls stab good !
Punkizda
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Noi 25, 2003 2:19 pm
Localitate: Chilotzari

Mesajde Chrysilla » Mar Noi 25, 2003 4:32 pm

Nici nu`mi mai bat capul cu zburatacitul ala....lasa`l sa se falfaie pana se satura...si nu`l lua in seama...ca daca prostia ar durea,el ar urla toata ziua...da`...tu esti lesbi ? sau macar bi?
Chrysilla
Junior Member
 
Mesaje: 170
Membru din: Dum Aug 24, 2003 11:00 am
Localitate: Romania - Botosani

Mesajde Punkizda » Vin Noi 28, 2003 10:33 am

Eu sunt punkizda....asta spune tot.....conteaza daca sunt bi sau lesbi ? fac ce vreau...si stiu ce fac !!! ;y tu pana la urma ce esti ? sau inca nu te-ai hotarat ? :j
Bad girls stab good !
Punkizda
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Noi 25, 2003 2:19 pm
Localitate: Chilotzari

Mesajde piper1996 » Vin Noi 28, 2003 11:04 am

Initial trimis de Chrysilla
Copile,din cauza unuia ca tine fetele devin dezgustate de baieti... si daca ai fi citit pe undeva mai sus,ai fi vazut ca am asa ca mai gandeste`te...daca`ti poti folosi chestia aia pe care o ai pe umeri si care se numeste cap...


bey, chrisilo, daca din cauza unui barbat devenim lesbi atunci, una care a avut 10 esecuri sentimentale, ce naiba ar trebui sa faca?
ai optispe ani fata hai, io ma intreb la ce varsta ti-ai inceput mata viata sexuala de ti-ai si dat seama ca esti bi ...
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Vin Noi 28, 2003 11:25 am

Din [pacate apar tot mai multe copilutze din astea cu impresii in cap, care se cred (mai) interesante daca-s lesbi sau bi- shi care nu stiu nici ele ce-i in capu lor in afara de fum shi teribilism...
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

gay pride...

Mesajde Mark1 » Vin Noi 28, 2003 1:18 pm

Totdeauna gagicile se cred mai interesante daca afirma ca sunt lesbi, pare mai provocator si asta ptr ce si ptr cine? tot ptr noi barbatii. O alta fata nu poate decat sa gandeasca (cum gandin noi: poponar!) dezaprobator.

Ele cred ca acest amanunt "aparte" ne starneste sau ne face mai interesati. Nicidecum.
Nu mai faceti atata parada "gay pride", sunt satul.
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Re: gay pride...

Mesajde piskeshu » Vin Noi 28, 2003 2:29 pm

gay pride", sunt satul
"

Corect!!! let's fuck them!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori