ce parere aveti despre site-ul www.sorin1980.go.ro

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

ce parere aveti despre site-ul www.sorin1980.go.ro

Mesajde Sorin » Mie Oct 08, 2003 11:12 pm

as dori sa aflu parerea voastra despre acest site .. PS va rog sa fiti sinceri ..ok
Sorin
 

despre site e cool

Mesajde Unregistered » Mie Oct 08, 2003 11:16 pm

numele site-ului este :

http://www.sorin1980.go.ro
Unregistered
 

Mesajde Weirda » Joi Oct 09, 2003 9:46 am

sux
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Oct 09, 2003 9:50 am

tin sa precizez ca nu-mi place DELOC, mai ales ca este facut cu un template. si cum am mai zis: inainte sa aveti acces la net ar trebui sa mergeti o tura pe la scoala....
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Bortzianu' » Joi Oct 09, 2003 12:23 pm

Initial trimis de Gabizzu
tin sa precizez ca nu-mi place DELOC, mai ales ca este facut cu un template. si cum am mai zis: inainte sa aveti acces la net ar trebui sa mergeti o tura pe la scoala....



ibidem ..
... dar ..mai poti incerca .. viziteaza mai multe site-uri si in timp iti vei forma o parere despre designul web ... daca tot nu te descurci (poate n-ai inclinatie spre arte ...ca nu e obligatoriu ) ..roaga pe cineva din breasla multimedia sa te ajute ...
..e un sfat ... nu sunt deloc rautacios... incearca sa intelegi

Bafta.
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Joi Oct 09, 2003 2:25 pm

Ufff...parerea mea e ca siteul tau ..nu e prea reusit ..este un site care pur si simplu nu ii vad rolu ..niste rubrici naspha ...de altfel nu inteleg de ce iti faci reclama la site ..cand e in constructie ...Mai bene revino cu siteul cand e pus la punct!!Mult succes!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde piper1996 » Joi Oct 09, 2003 3:27 pm

e un kitch.
piper1996
 

gljljk;l

Mesajde xFxAxQ » Joi Oct 09, 2003 8:29 pm

..... SUCKS! mey... frate-miu de 5 ani face unu ca asta.. da parca ii iese mai bine. NASHPETA RAU!
xFxAxQ
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Oct 09, 2003 8:20 pm

Mesajde Nightmare » Joi Oct 09, 2003 8:40 pm

Sincer, site-ul nu este deosebit. Incearca sa mai pui cate ceva pe el si sa schimbi acel template.
Oricum, mai incearca. Cu timpul vei invata cum sa faci un site bun.
Bafta!
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

3680

Mesajde baixinho© » Dum Oct 19, 2003 12:27 pm

extraordinar! foarte frumos! bravo!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori