Dictatori

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Dictatori

Mesajde Salvador Dali » Sâm Oct 18, 2003 12:23 pm

Aliosha si Oribilul Mosh sunt niste dictatori ordinari ai formului. Ar trebui decazuti din drepturi. Sunteti niste shoareci de biblioteca. Faptul ca faceti legea aici nu e deloc corect. M-am saturat de represaliile voastre nejustificate. Nu mai pot sa zic nimic ca imediat sunt banat :P. Nu e cinstit. Propun organizarea unui referendum pentru decaderea celor doi din drepturi.
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Oct 18, 2003 12:29 pm

Mihai Matei , daca nu iti ceri imediat scuze si nu dai 3 beri....eu si cu Aliosha descindem in Baneasa...si iti dam foc la apartament !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Sâm Oct 18, 2003 12:32 pm

Nu retrag nimic din ce am spus. Sunteti niste tocilari imputzitzi care nu avetzi nici o putere decat pe forumul asta.

Nu imi e frica. Va astept. Sunt satul de refularile voastre. Ajunge!
Veniti peste mine nenorocitzilor, golani de Pantelimon ce suntetzi.
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde SOD » Sâm Oct 18, 2003 12:33 pm

ce vrajeala de prost gust!si de cacat!
stau asa si ma gandesc.daca postul asta a fost scris acu 10 minute,deja au fost 893 de vizitari?curios!si acest mihai matei e cumva webdesigner?se pare ca da!atunci inseamna ca el a facut postul cu tot cu vizitari.dar de unde are parolele de ftp?ca doar nu sunt la liber.curioase lucruri.ce inseamna dom'le sa fii sef!faci ce vrei.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Sâm Oct 18, 2003 12:38 pm

Pacatos NEMERNIC!!!
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Oct 18, 2003 12:41 pm

Al draq...si-a pus si avatar la 3 posturi. Asta e in stare sa ne futa si-n cur...afla orice parola !

*p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Sâm Oct 18, 2003 12:45 pm

Sunt ultimele voastre posturi. Forumul e pe moarte. Va voi trimite pe toti in IAD. Calculatorul e intruchiparea dracului pe pamant. Ajunge!
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde BESTANGEL » Sâm Oct 18, 2003 12:55 pm

nu vreau sa ma bag dar discutia voastra este foarte interesanta cu toate ca nu pot ami dau seama de ce va "bateti" pt niste nimicuri
cu drag......
love is a good thing......
hai STEAUA!!!!
BESTANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Oct 18, 2003 12:32 pm
Localitate: franta-paris

Mesajde Salvador Dali » Sâm Oct 18, 2003 1:03 pm

"NIMICURI" ??????

Ti se pare un nimic faptul ca doi semidoctzi ajung sa influentzeze si sa controleze in mod abuziv un forum?? Un forum adica un loc care este expresia libertatii de vreo 3 mii de ani incoa'.

Ti se pare un nimic faptul ca sunt amenintzat violent cu represalii fizice pentru ca mi-am exprimat un punct de vedere. Iti readuc aminte ca acesti golani m-au amenintat cu bataia.

Daca ti se par nimicuri nu ai decat sa nu intervii, pentru mine e o batalie ideologica la care nu voi renunta chiar daca integritatea si sanatatea imi sunt amentintate.

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" (Edmund Burke).
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Dum Oct 19, 2003 9:00 pm

Buna gluma !
Hai serios ... Moshu e de nota 10 ( asta nu ca sa nu mai primesc avertismente , of course :p ) , iar Aliosha .. avea avatar fain *p
Arf .. habar nu am ce ai impotriva lor ... si daca te amenintara cu bataia a fost deoarece si pentru ca tu incepusi .. asa ca lasa-i , unul e Moshu si unul e Aliosha
sa ne traiasca :yD
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Dum Oct 19, 2003 9:47 pm

Gluma, gluma...

Iti spun pentru ca ii cunosc in realitate si stiu ce le poate pielea, fereste-te de ei, sunt trimishii diavolului. Evident ca neghinitza s-a intrupat intr-o forma placuta, ce te asteptai????

Aliosha poate binevoiesti sa raspunzi si tu... Sau preferi sa stai ascuns ca un soarece?

Beware...
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Dum Oct 19, 2003 9:56 pm

Neghinitza a fost inotdeauna un personaj de poveste mic si dragutz :p asa ca ... nu ma deranjeaza ...
Astept mai multe argumente impotriva celor doi ... si vedem daca ma convingi au ba
:kiss:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Dum Oct 19, 2003 10:22 pm

Sa ii iau pe rand:

Oribilul Mosh este un pervers nenorocit. Ai dreptate "e de nota 10", dar e numai fatzada, aparitzia lui boema, tabieturile lui, modul elevat si elocvent in care se exprima (:p), cele 70 de kile in plus care se vor transforma cat de curand in 80, 90, etc. sunt numai aparentze. In spatele acestei masti diabolice se ascunde un caracter sinistru, un individ care s-a angajat profesor (de informatica cica :P) ca sa poa' sa aiba acces la sufletele tinere si nepatate ale frumoaselor liceence pe care el chipurile le indruma in viatza. De fapt tot ce incearca sa faca este sa le aduca la pierzanie. Este un om nocturn, o bufnita, un liliac scarbos, care prefera sa stea in cosmelia lui lipit cu nasul de monitor si degetele slinoase pe tastatura plina de coca-cola, mancaruri imbibate in grasimi si puternic condimentate, decat sa iasa sa bea o bere cu sufletele neprihanite ale prietenilor lui. Incearca sa vezi dincolo de aparentze si vei avea o revelatzie. De ce crezi ca are nickul asta? Oribilul Mosh?

Despre Aliosha intr-un episod urmator, dar pentru moment o sa iti spun ca Oribilul a ajuns mostrul de acum in foarte mare parte din cauza lui Aliosha. Aliosha este de fapt tartorul dracilor. Moshul Oribil este un simplu ucenic in ale relelor. Voi revenii cu detalii...
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 19, 2003 10:29 pm

Weet Weet in primul rand iti multumescpentru ca mi-ai luat apararea. Sa stii ca de foarte multa vreme iti urmaresc frumoasele posturi si te apreciez. Insa nu mi-am permis sa intru in vorba cu tine stiind ca esti maritata. Imi doresc foarte mult sa te invit la un suc la mine acasa, dar nu imi pot permite o asemenea obraznicie. Ce ar zice sotul tau ? Plus ca m-a rugat monk sa nu ma bag pe tine...ca cica vrea el sa te cucereasca. Totusi...daca vrei sa vorbim iti stau la dispozitie. La detalii utilizatori vei gasi ID-ul meu de Yahoo Messenger.

Cat despre vorbele lui Salvador Dali...sa nu crezi nimic. Acest Salvador Dali nu este decat un golan betiv, care suna oamenii seriosi ca mine la miez de noapte pentru a i se alatura in nelegiuirile pe care le comite. Am incercat de nenumarate ori sa-i arat calea cea dreapta...dar nu se prinde nimic de el. Este o cauza pierduta pentru societate si te rog frumos sa nu-l bagi in seama.

Cat despre Aliosha , nu stiu ce sa zic. Probabil acest urias a adormit pentru o vreme.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Dum Oct 19, 2003 10:33 pm

Exact ce iti spuneam weet-weet... nu te lasa pacalita de vorbele lui frumos aranjate.

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" (Edmund Burke).
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Dum Oct 19, 2003 10:59 pm

Ce nenorociti este Oribilul Mosh asta si Aliosha domne'[..
.] drept urmare.......lalalalala!
p.s:Asta se vrea o incercare de revigorare a aberatilor?
p.s2: Dali asta poate sa-mi puna si mie 125.000 in dreptul nr de posturi?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Dum Oct 19, 2003 11:42 pm

Salvador:ziceai Neghinitaa si imi amintisi .. era vorba de Aghiutza , daca te refereai la cel cu cornitze .. cat despre vorbele Moshului .. cat de mica ma crezi ? vorbesc despre varsta , nu de alte dimensiuni :p si cred ca esti mai cu cornitze decat Moshu , cel putin din cate vad *p
Moshule : esti un dragutz , merci si pentru intentia de a ma invita la un suc sau alte alea . Si daca-s maritata ce ? Si daca Monk a zis ce a zis , ce ? Ti-o fi frica de o alta bere ? *p Serios , aici nu facem decat sa vorbim , poti sa-l intrebi pe Monk ;D
Acu' , ca facui totul clar , sa vad ce mai zici Salvador ... de Moshu .. nu ma mai poti convinge ... exista oameni cu mai multe kile decat el ... exista oameni mai perversi ( nu te cred despre latura asta , dar sa zicem .. ) decat el ... in fine ... am o parere buna despre el :)
:kiss:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Dum Oct 19, 2003 11:51 pm

Si daca-s maritata ce ?

Vezi ce se intampla daca te mariti de tanara? Ajungi sa tanjesti la acesti "dictatori" ai forumului (vezi Moshu)?
Si ce daca esti maritata? chiar asha.....
Nu iesi si cu mine la un suc?;)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Lun Oct 20, 2003 12:07 am

Vino pan'acilea si mai vedem noi *p (sau poate vrei sa astepti pana vin eu acolo :p )
Bweiiiiiii oameni buni , daca v-ati gandit la ce m-am gandit eu ca v-ati gandit voi , sa va fie rusine mareeeeeeee
Eu sunt fata cuminte , nu imi pare rau ca m-am maritat de tanara , nu tanjesc dupa nimeni , doar dupa nitica zapada :cry:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde JaJa Beens » Lun Oct 20, 2003 8:53 am

Initial trimis de Salvador Dali
Sunt ultimele voastre posturi. Forumul e pe moarte. Va voi trimite pe toti in IAD. Calculatorul e intruchiparea dracului pe pamant. Ajunge!


Sa mori tu?!
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Oct 20, 2003 9:06 am

Eu sunt fata cuminte , nu imi pare rau ca m-am maritat de tanara , nu tanjesc dupa nimeni , doar dupa nitica zapada

ehe asta imi aduse aminte de un banc:

Cica se duce Weet-weet in vacanta in Hawai singurica. gaseste acolo un negru cu care isi petrecea timpul (negrul dotat cu 25 cm de inteligenta). In fiecare seara il intreba pe negru: da cum te cheama. Negru ii raspundea: "nu-ti spun, ca razi de mine".
In ultima sera dupa petrecerea timpului Weet-weet ii spune: "cum te chema? ca nu ne mai vedem niciodata, blablabla.. "Negru: "da nu razi de mine". Weet-weet : "Nu"
negru: "Numele meu e Snow (zapada)". normal ca pe Weet-weet o apuca rasu. Negru: "Vezi ti-am zis io ca o sa razi".
Weet-weet " Nu radeam de numele tau. numai ca ma gandesc la fata sotului meu cand o sa-i spun ca am avut parte in fiecare seara de 25 de cm de zapada in hawai "
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Lun Oct 20, 2003 10:58 am

Looooooooooooooooool
Good one :o
Mi-a placut ... dar stii , si sotul meu e negru :p .. well , mulatru ;D asa ca nu am de ce ma plange *p
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Lun Oct 20, 2003 8:48 pm

Initial trimis de JaJa Beens


Sa mori tu?!


Sa mori tu cu toata familia ta de painejeni, bah avatar jegos. :P
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Oct 20, 2003 8:54 pm

dar tu ce porcarie de avatar ai ? ce reprezinta ? Golumn iesind dintr-un ou ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Lun Oct 20, 2003 9:01 pm

Da' tu? elefant hipopotamic?
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Oct 20, 2003 9:04 pm

este rinocer , incultule ! un animal legendar ...la fel ca si subsemnatul. :p
ce sa stii tu ? in afara de subrutine in C++ si sa bei bere ieftina ..mai stii si altceva ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Lun Oct 20, 2003 9:17 pm

Da elefantule stiu... ca esti un rioncer scarbos. Da' tu ce stii bah perversule? Si nu mai scriu C++ de mult... :P.

Aaa.... si mi-am adus aminte de un proverb indian vechi si foarte intelept.... ia amint oribile : "Te futi nu te futi, vremea pulii trece" :P. Asa ca degeaba ti-ai luat Nova si te pozezi cu ea, si invitzi fetele "maritate" la o cola rece ca vremea pulii trece :P.

P.S. Cum pun smileys la cacaturile astea de mesaje??
Am voie sa injur? Daca n-am voie schimbati regula, sau faceti un forum d'asta sau cum se cheama si cu injuraturi, ca nu se poate fara.

Muie Bugs Bunny.
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Oct 20, 2003 9:23 pm

gata. m-ai pishat. nu mai am ce sa zic ! ba..poti sa injuri..dar nu te lua de userii de pe aici. doar de mine si Aliosha poti sa zici.

vezi ca pe undeva pe cuprinsul paginii....scrie zambete (smiles). apasa pe ele....si o sa apara codurile !

lu-ia-i pula la intrebari lu' Daffy Duck ! :o
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Salvador Dali » Lun Oct 20, 2003 9:35 pm

;y hihihi.

Pai brava bah Oribile... da' n-ai vazut ca SpiderMan ala m-a jignit. Da' onoarea mea cine o consoleaza? E etic sau nu e etic sa mi-o consolez, ha? Daca m-a jignit il jignesc si io pah el, legea talionului ce mortzii masii. :j

Cu asta cu injuraturile m-am mai linistit. Incepe sa imi placa forumul asta. :fuck:
Avatar utilizator
Salvador Dali
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Oct 20, 2003 9:38 pm

te astept cu descrierea lu' Aliosha...care e dat disparut. nu-i nimic...in amintirea lui zi-ne o poveste din tineretzea voastra tumultoasa.

ba..ai dreptate cu Spider Man. a fost un :@)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron