Adrian Copilul Minune rules!

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Adrian Copilul Minune rules!

Mesajde Unregistered » Mar Oct 28, 2003 3:41 pm

Voua va place de adrian?Are o melodie misto,aia in care plinge cu mirela de la X-Z.MIsto de tot!Plus ca are bani si interes!Adica adrian,nu mirela,ca aia este o curva!Sa culcat si cu vasile vijelie!

Eu mi-am cumparat un cd-u cu adrian, ai zice offf soarta mea.misto de tot!Il recomand!

Ceva fete pe aici?Sint brunet,15 ani si virgin!
Unregistered
 

Mesajde memetshot » Mar Oct 28, 2003 3:48 pm

pe bune ce cd? si io sunt un fan...cel mai fan posibil...da ai grija ca nu-l mai cheama Copilu ca a crescut si el
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Mar Oct 28, 2003 3:51 pm

misto!si tu esti fanul lui adrian?este cd-u cu el si curva aia,unde se pupa pe obraji!El are un tricou rosu si pantofi cu toc.

Da copilul nu este numele lui.Nu stiai?Ai zice copilul ca este mic de inaltime!Acum ascult mptreiuri cu el!Vrei si tu? :)
Unregistered
 

Mesajde memetshot » Mar Oct 28, 2003 3:53 pm

a misto cede...cel mai misto....
da nu-i mai zice mai copiul......Acu e simplu Adrian Minune
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Mar Oct 28, 2003 3:57 pm

??Nu te cred!pai atunci de ce este asa mic de statura???

Si eu sint mic,dar nu stiu sa cint asa de bine ca el.Stiu o melodie misto,am compuso eu,dar imi este rusine sa o cint aici.Ca o sa rideti de mine! :(

Iti place si vali vijelie?Eu l-am auzit prima oara cu bunica cind strangeam ultima prasina.Bunica la blestemat!De ce oare?
Unregistered
 

Mesajde memetshot » Mar Oct 28, 2003 4:01 pm

pai cand era mic traia in saracie si nu a avut ai lui bani de mancare...
si de vali vijelie imi place la fel de mult ca si Adrian Minune...

hai mai ca nu rade nimeni...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Mar Oct 28, 2003 4:02 pm

esti fata?
Unregistered
 

Jumatate tu,jumatate eu...of,of,of...valeleu...

Mesajde cat_ » Mar Oct 28, 2003 4:57 pm

Thradu-ul asta e ceva de genul:imi plac papushile barbie cu tate mari,shi par incalcit''.sau'''dragi fani,sunt eu,andra''?LOOOOOOOOOLL!!!Na..poate nu-i.Mai exista shi fani ACM..pardon AM....a mai crescut putzin baietzashul asta din cate am auzit p-aci.Eu l-am vazut pe am,pe etno tv,prezenta o emisiune..cu manelishti of course....Eu,una ii apreciez calitatile vocale,ca,de ce sa nu recunosatem ca are voce.Nu ma consider fana AM,deoarece ..nu sunt.Imi plac doar unele manele de ale lui,care sa zicem,sunt cat de catmishto.:o
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde memetshot » Mar Oct 28, 2003 5:00 pm

da nu-i asa ca e cel mai tare....daca ascultai cd-ul pe care la mentionat pustiu asta te indragosteai de el...
fortza la manele
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Costi the Best » Mar Oct 28, 2003 5:14 pm

Mie cel mai tare si mai tare i-mi place de Costi ca canta supermarfa si e si destept cai dentist si ajuta oamenii sa scape de masele cariate si pune plombe la oameni.

costi rulz!!!
Costi the Best
 

Mesajde memetshot » Mar Oct 28, 2003 5:17 pm

Ba ie mai tare Adrian ca el cand era mic nu s-a dus la scoala si na facut decat sa cante. ca el d-asta are asa voce mistoaca. Si in plus e mai baietas asa nu ca Ciosti ala. Da de Adi de la Valcea ce zici?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Costilutza x » Mar Oct 28, 2003 5:27 pm

Io sint o fana animal x ca iam vazut la atomic odata si mia placut mult ,mult de tot .sint asa de draguti da acasa tata si mama asculta manele care imi place si mie dar nu chiar asa de mult ca animal x si cel mai mult imi place de Costi ca e mai blond decit Adrian dar mi-e imi place si de Adrian chiar daca e mai brunet de statura si canta cu inima si suflet si lumea danseaza cind cinta el da si la Costi danseaza mai mult ca si el cinta frumos si are voce frumoasa si melodioasa.
Costilutza x
 

Mesajde memetshot » Mar Oct 28, 2003 5:43 pm

bai io te simt ca tu nu iti place deadevaratelea manelele si doar vrei sa faci misto de noi. te rog foarte frumos sa parasesti acest subiect si numai cand asculti din inima acest adevarat stil romanesc ai voie sa vi si sa scrii pana atunci. cum poti sa-l compari pe Adrian cu Costi...canta si costi frumos si e mai destept ca stie cati dinti ai in gura, da Adi e mai inimos ca il doare inima rau de tot, chiar daca el e asa mai mic. Da stii tu ca mic la stat al dracu la cantat sau cum so zice...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sweet-one » Mar Oct 28, 2003 11:53 pm

LOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Animaloo, te apreciez! Pana acum a fost cea mai buna prestatie la capitolul "caterink"!... Te-as sustine, dar parca tot nu pot tasta nimic pozitiv referitor la manele... chiar dak stiu k as face-o in scopuri de ilaritate! :hehe:
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Mesajde monk » Mie Oct 29, 2003 12:13 am

Sweet-One ... animaloo vb foarte serios .. mai are putin si ma ajunge pe mine la seriozitate ... zau de nu ...

Adrian minune ... este idolul meu in viatza ! ... l-as pupa si in cur ... numa ca imi e greu sa aplec pt ca sufar de duoplexie spongiforma cu derivatii la coloana si nu am voie sa ma aplec ...
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Sweet-one » Mie Oct 29, 2003 8:45 am

:hehe: LOOOOOOOOOL! :hehe:

PS. S-ar putea sa fie nevoie sa traduci diagnosticul pt "confratii" tai, kre iti impartasesc "gusturile muzicale"! :hehe:
"Am nevoie de tine, cand ma trezesc! Am nevoie de tine, sa pot sa visez! Am nevoie de tine...SA NU MA UITI!!!"
:a
Avatar utilizator
Sweet-one
Junior Member
 
Mesaje: 257
Membru din: Lun Sep 15, 2003 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Oct 29, 2003 9:09 am

BA!!!
voi ati venit sa-mi stricati subiectu? ce ie aia caterinca si toate celelalte...pacat ca p-acilea nu este administratori d-aia care sa va dea afara...
asa faceti misto de manele, voi ce ascultati ma? ragaituri d-alea cantate de pletosi sau animal-x? ca mie imi place si animalx da sunt unii care asculta si nu le place manelele...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mititelu...

Mesajde Aurolacul » Mie Oct 29, 2003 1:19 pm

Lasa-ma cu besinosul ala de AM, Nicolae Gutza e la fortza acuma.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

BA!!!!!!!!!

Mesajde memetshot » Mie Oct 29, 2003 1:26 pm

daca nu-ti convine ca Adrian e cel mai beton si mai adevarat te rog frumos sa parasesti acest, cum s-o numi, si sa-ti faci unu si cu Guta....Recunoaste ca Adrian e cel mai tare.
Si in plus ce daca e besinos...ce i le mirosi tu? lasa-l in pace pe unregu mititel ca lui ii plac...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde mortisha_vdv » Mie Oct 29, 2003 2:14 pm

puahahahahaahhaah, buahahahaha
loale.........................
man, i can't stop puahahahhaahahahhahahahahahah
.......................................................
mortisha_vdv
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Oct 18, 2003 9:16 pm
Localitate: sibiu

Mesajde memetshot » Mie Oct 29, 2003 2:19 pm

tie care iti e problem? Apai vrei sa pun baietii sa te caute?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

loale multe

Mesajde mortisha_vdv » Mie Oct 29, 2003 2:26 pm

pune-ti baietasii manelisti sa ma caute.........
puahahahaahahahhahahahaahha........................................
mortisha_vdv
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Oct 18, 2003 9:16 pm
Localitate: sibiu

Mesajde eyewitness » Mie Oct 29, 2003 2:30 pm

auzi mortzisa ? vdv e prescurtarea de la vaduva sau de la vali dumitru vijelie?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

puahahahaah

Mesajde mortisha_vdv » Mie Oct 29, 2003 2:38 pm

hai mah...............gata m-ai descoperit ............vine de la manelistu ala sau c o fi................gata nu mai trebuie sa ma ascund...................................is o manelista
puahahaahahahahahhahahaha
i amuze myself
mortisha_vdv
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Oct 18, 2003 9:16 pm
Localitate: sibiu

Mesajde eyewitness » Mie Oct 29, 2003 2:43 pm

punctele alea multele sunt balbe sau sunt efecte de scena?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Oct 29, 2003 2:47 pm

ba vezi ca io am un var care e tare in chestii d-astea cu calculatoare si mai sta si la tine in oras...
ai ascultat macar odata o melodie de-a lu Adrian?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde mortisha_vdv » Mie Oct 29, 2003 2:50 pm

Initial trimis de eyewitness
punctele alea multele sunt balbe sau sunt efecte de scena?


ii complicat asa-i?

ba vezi ca io am un var care e tare in chestii d-astea cu calculatoare si mai sta si la tine in oras...
ai ascultat macar odata o melodie de-a lu Adrian?

las'........
mortisha_vdv
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Oct 18, 2003 9:16 pm
Localitate: sibiu

Mesajde Bortzianu' » Mie Oct 29, 2003 2:54 pm

Initial trimis de animaloo
..ai ascultat macar odata o melodie de-a lu Adrian?


..de buna voie NU. silit ? ZILNIC ... aici e broblema.

never forever and ever ... ma cac pe toti tiganii care-si zic romani. Si cand voi fi mare si voi avea arma, ii voi executa pe toti. fara misto.

VREAU SA FAC ARMATA!!!!
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Oct 29, 2003 2:55 pm

ba si varmio ie la fel de jmechier....ia zi mai la voi acolo toti sunteti jmecheri? si daca da, ce ma voi traiti in Jmecherlandia...si ce-i cu rapsunsuri d-alea scurte. tu ce crezi ca noi nu am terminat scoala si te crezi mai superioara ca mine?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde mortisha_vdv » Mie Oct 29, 2003 2:59 pm

Initial trimis de animaloo
ba si varmio ie la fel de jmechier....ia zi mai la voi acolo toti sunteti jmecheri? si daca da, ce ma voi traiti in Jmecherlandia...si ce-i cu rapsunsuri d-alea scurte. tu ce crezi ca noi nu am terminat scoala si te crezi mai superioara ca mine?


da bah noi aici suntem toti smacheri ......................... si nu vb mult si degeaba....
"daca-ntelegi ce veau sa spun "
mortisha_vdv
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Sâm Oct 18, 2003 9:16 pm
Localitate: sibiu

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori