Matrix Trilogy and Lord of Rings

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Matrix Trilogy and Lord of Rings

Mesajde al3xparty » Mie Oct 29, 2003 2:43 pm

Pe 5 Noiembrie va fi premiera filmului Matrix Revolutions pe care o astept din may de cand am vazut M.Reloaded.......

Acest film a pus un nou aspect pe imaginatia mintii umane, si imi place asa de mult deoarece este foarte original si daca nu ai un pic de imaginatie nu cred ca v-ar placea.Normal efectele speciale sunt extraordinare dar daca iti plac intradevar filmele , nu cred ca ai sa te duci la film sa vezi numai efecte speciale.
Vreau sa adug ca in ultima parte efectele speciale vor fi nemaipomenite..si deasemenea vom vedea mai multa actiune in lumea reala si in lupta with the Machines World.

5 Noiembrie

Dar ce sa va zic despre Lord of Rings, vreau sa va zic ca parte a 3 , ultima parte , regizorii promit ca e mult mai buna decat partile anterioare ale acestui film.Cu toate ca mie nu prea imi plac filmele de fantezie, acest film a fost o exceptie deoarece atmosfera si actorii din acest film este formidabila.Mai ales muzica....de nota 10, muzica originala creeata pt acest film.
Premiera acestui film va fi pe 17 Decembrie worldwide, but like last time we can see it at sneak preview shows , which means you'll probably see it on the 15th.
Da, recunosc sunt un maniac al filmelor si nu pot sa ma opresc , daca aveti alte sugestii despre filme , va rog adresatimi-le.
Thanks and see ya later, Alex
al3xparty
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Oct 29, 2003 2:05 pm
Localitate: San Diego-California

super

Mesajde Holy-Knight » Mar Dec 02, 2003 10:10 pm

vreau sa spun ca lord of the rings mi-a placut foarte tare si abia astept aparitia noului film. cei care aveti date despre film va rog sa ma contactati
Holy-Knight
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Dec 01, 2003 6:16 pm
Localitate: Navodari


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori

cron