faze din concerte :D

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

faze din concerte :D

Mesajde Unregistered » Vin Noi 07, 2003 12:38 am

Poi ma ganeam ca trebuiue sa fie ceva faze care v-au starnit rasul din concertele Proconsul. Daca aveti ceva faze faine puteti intra cu placere.
Si la subiectul acesta o sa incep eu..... Cica era prin august cred... la caravana Radio Contact din Oradea pe un frig cumplit in parcarea de la molul Lotus Market si normal ca Proconsul au fost ultimi care au cantat numai ca problema frigului i-au cam spulberat pe saraci copilasi de la concert si au cam ramas o mana de oameni pana la sfarsit, si Bodo ca sa se scota a dat o replica la care m-a spart:))) citez "Asta imi place la Oradea putini da buni :)))))))))))))))))))))))))))" dupa ce ma degerat pana la sfarsitul concertului m-am dus acasa in hohote de ras.
Voi sa nu crede-ti ca nu imi place Proconsul, deja am cumparat noul albul de 10 povesti si ii supeeeeeeeeeerrrr numai ce nu imi place este ca melodiile cam seamana intre ele la tonalitate....
Va pup pe buletin si va astept cu alte intamplari de la concerte
Unregistered
 

Proconsul

Mesajde wise » Mie Noi 12, 2003 11:32 am

Stiu si eu faza aia mio povestito un prieten care o fost acolo dar dupa cate stiu nu uma tu ai ras ca o rast aproape toti care so prins de faza .
Dar am mai auzit ca cei din formatie abia mia puteau tine microfoanele in mana :) Asai natura nai cei face !
Si un mesaj pentru cei de la Proconsul

Daca mi aveti ,,ocazia,, sa mai cantati la un concert in frig mai bine renuntati ca sanatate conteaza mai mult
Si nu uitati ca pentru romani faceti mi mult decat multe multe formati si miar parea rau sa aud ca va imbolnaviti si sunteti prin spitale !! serios nu glumesc .

VIVA Proconsul !!
wise
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Noi 12, 2003 11:12 am
Localitate: Austria Klagenfurt

Re: faze din concerte :D

Mesajde anca joldea » Joi Noi 13, 2003 2:13 pm

Initial trimis de Unregistered
Poi ma ganeam ca trebuiue sa fie ceva faze care v-au starnit rasul din concertele Proconsul. Daca aveti ceva faze faine puteti intra cu placere.
Si la subiectul acesta o sa incep eu..... Cica era prin august cred... la caravana Radio Contact din Oradea pe un frig cumplit in parcarea de la molul Lotus Market si normal ca Proconsul au fost ultimi care au cantat numai ca problema frigului i-au cam spulberat pe saraci copilasi de la concert si au cam ramas o mana de oameni pana la sfarsit, si Bodo ca sa se scota a dat o replica la care m-a spart:))) citez "Asta imi place la Oradea putini da buni :)))))))))))))))))))))))))))" dupa ce ma degerat pana la sfarsitul concertului m-am dus acasa in hohote de ras.
Voi sa nu crede-ti ca nu imi place Proconsul, deja am cumparat noul albul de 10 povesti si ii supeeeeeeeeeerrrr numai ce nu imi place este ca melodiile cam seamana intre ele la tonalitate....
Va pup pe buletin si va astept cu alte intamplari de la concerte


Avem si-un strain printre noi,adica un fericit.
anca joldea
 

Re: Proconsul

Mesajde carina » Mie Noi 19, 2003 7:44 pm

super,nici n=am obs subiectul asta.ok,cele mai bune faze din concertul de la cluj:bodo cu un prosop in mana stergandu-i fruntea lui florin....merita o poza da n-aveam baterii+spectatorii lipiti de scaune (sau speriati fiindca iesea fum din pereti ,sau hipnotizati de acordurile din aer)+un copil care avea chef de miscare:)(din cauza lui vali,mare tobosar).maine se numeste backstage ,bafta multa .nu va mai scriu cum a fost ca mi-a transmis cineva ca un concert proconsul nu-i un eveniment mondial.de acord.de obicei evenimentele mondiale sunt agresive.
carina
 

Re: Re: Proconsul

Mesajde casper » Joi Dec 04, 2003 11:50 am

Initial trimis de carina
.nu va mai scriu cum a fost ca mi-a transmis cineva ca un concert proconsul nu-i un eveniment mondial.


Nu este eveniment mondial, dar cu siguranta un concert proconsul este un eveniment pentru acest forum. Pana la urma asta e rostul forumului ca oamenii sa isi impartaseasca impresiile. Asa ca povesteste-ne cum a fost la backstage :-)
casper
 

Mesajde carina » Dum Dec 07, 2003 9:23 am

:) mai,capacitatea de a intelege este doar o optiune,stii?dar am sa-ti spun ceva frumos,cineva a spus ca MUZICA ESTE OCHIUL URECHII.:)
carina
Junior Member
 
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 26, 2003 12:00 pm
Localitate: bucuresti

Re: faze din concerte :D

Mesajde Unregistered » Lun Dec 08, 2003 2:27 pm

La Mamaia in 2002, Bodo s-a impiedicat pe scena...dar nu a cazut!
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Mar Dec 16, 2003 2:51 am

sa pastram un moment de reculegere pentru scaunul care si-a dat sufletul ca un erou sub geniul creator al lui bodo..
mcm cafe, 2001
Unregistered
 

Mesajde Fantasya » Joi Ian 01, 2004 11:14 pm

Cei de la Oradea ar trebui sa primeasca un premiu... inca o mana de oameni :) ca sa le tzina de cald
I love my gun and i don't know if i love u
Avatar utilizator
Fantasya
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Mie Noi 19, 2003 12:00 am


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori