Catzelusha

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Catzelusha

Mesajde Haggis McMutton » Mie Noi 19, 2003 1:52 am

Chiar daca nu postez eu foarte mult pe acest sait intru mereu si citesc cam tot ce scrie oamenii. Nu am putut sa nu remarc pe o fata de aici care imi place mult de ea cum scrie. Pe aceasta fata o cheama Catzelusha. Acest subiect il dedic ei si doresc sa o intreb cateva lucruri sa stiu si eu si toti cei care sunt curiosi despre aceasta.

Daca Catzelusha ne poate divulga cateva aspecte din viata ei personala. Daca merge la scoala,daca are note bune,daca are si ea un prieten,daca se da cu prietenul ei,daca fumeaza,ce emisiuni priveste la televizor,ce activitati practica in timpul liber si tot ceea ce mai crede ea de cuviinta.

Mie mi-a placut la Catzelusha harul si daruirea cu care scrie cat si sufletul pe care il pune pe acest sait in mesajele pe care ea le trimite. Cred ca este un membru de baza al echipei si toata lumea ar trebui sa o trateze cu respect si buna cuviinta.
Avatar utilizator
Haggis McMutton
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Lun Iun 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Roxy » Mie Noi 19, 2003 10:17 am

Da' ce a devenit asa o celebritate si mi-a scapat mie?Poate ca nu ne intereseaza cine este ,ce vrea ...ce note are ..etc..Subiect total neinteresant!!
Roxy
 

Mesajde Ciocoiu » Mie Noi 19, 2003 10:24 am

Atat timp cat acesta (catea)este fan inrait O-ZONE ...cultura ei este egala cu0(zerooo)..si mai este si foarte rautacioasa ,vulgara (in exprimari)..Pun pariu ca este o tipa foarte urata.(nu stiu de ce cred eu asa).
Ciocoiu
 

Mesajde Unregistered » Mie Noi 19, 2003 10:29 am

spuse Ciocoiu si mai lua o gura de fan. Mu, Mu Muuuuu!
Unregistered
 

Mesajde CIOCOIU » Mie Noi 19, 2003 10:38 am

Bai cateluso..te-ai trecut la unregistered?Eu fac mu ..muuuu fara suparare ..dar tu poti sa iei o gura de asfalt fara sa-ti cada aparatul dentar?(banuiesc ca ai si de-ala)
CIOCOIU
 

Mesajde Unregistered » Mie Noi 19, 2003 10:39 am

Bai, ai greshit adresa, ca nu sunt catzelusha. Hi Hi Hi !!
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Mie Noi 19, 2003 2:44 pm

Initial trimis de Ciocoiu
Atat timp cat acesta (catea)este fan inrait O-ZONE ...cultura ei este egala cu0(zerooo)..si mai este si foarte rautacioasa ,vulgara (in exprimari)..Pun pariu ca este o tipa foarte urata.(nu stiu de ce cred eu asa).


Complet de acord.... nu respecta parerile nimanui si chiar am impresia ca este rautacioasa ( ceea ce e prea putin spus). Cine nu e de acord cu ea va fi supus unui lung sir de jigniri pe cate 2 pagini de foum. Dar banuiesc ca asta e doar din lipsa de ocupatie. Probabil ca nu are si ea un prieten sa o mai calmeze din cand in cand. E mai greu la astia neinzestrati de la natura cu creier sa isi gaseasca pe cineva. De obicei cu cat esti mai prost cu atat pari mai urat.
Unregistered
 

Si mie imi este tare antipatica

Mesajde Naty » Mie Noi 19, 2003 3:29 pm

Eu cred ca tipa asta nu are prieten ..pentru ca pare asa ..nefu...... ma intelegeti nu?
Naty
 

Mesajde cat_ » Mie Noi 19, 2003 4:31 pm

Buna ziua, dragi fani si prieteni!
Ce surpriza am mai avut cind m-am intors de la scoala(da, unii mai merg si pe acolo) si am gasit un subiect dedicat mie!Gabriela Flores, esti un suflet deosebit si de o larga curiozitate intelectuala,poate imi fac timp intr-o zi si te scot la un suc unde iti povestesc in amanunt toate detaliile care te intereseaza.
Din pacate, am si vesti mai putin bune pentru unii.CioCOAIE(lipsa), nu sint urita si nu am nici aparat dentar ,te rog sa intelegi ca nu toata lumea are aspect oligofrenic ca tine.
Naty, eu cred ca ti-ai luat nick-ul dupa reclama aia cu tipa care avea gura plina de napolitane.Numai ca tu in loc de napolitane ai gura plina cu mult , mult, mult cacat.Te rog nu te sterge la gura ca murdaresti tastele.
Cu drag,Catzelusha.
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

...

Mesajde Hades » Mie Noi 19, 2003 4:53 pm

draga caine,

am observat de la inceput ca esti un copil enervant si fara idei, n-am cum sa te laud, toate subiectele tale-s varza, expirate, posturile tale n-au sens, sunt foarte scutre(ex: un cuvant), nu te vad postand idiotzenii si pe alte forumuri... fiica risti sa-tzi iei ban... in rest... aberare placuta in continuare pe Barfe Online...

cu drag, Hades

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Mesajde Marius » Mie Noi 19, 2003 5:15 pm

Catzelusho ..nu esti foarte importanta ...nu te impauna ca o fetita naiva(vezi cea care a creeat subiectul) te-a ridicat in slavi..caci iata!!.cum ai intrat pe forum ai si inceput sa mananci cacat (cu lopata).Esti needucata.snoaba ..si nu suporti un cometariu pe seama ta...dar probabil ca uiti ca tu intotdeauna improsti cu noroi.Mi-e sila de cei ca tine!!!
Marius
 

Sunt total de acord

Mesajde Andrei » Mie Noi 19, 2003 5:22 pm

Tu mai mergi si la scoala? Nu prea se vede..mi se pare ca esti draga catea, tare limitata si ingrozitor de aroganta .Cand o vei scoate la un suc pe (geniala) care a creeat subiectul nu uita sa-ti iei si ceanura la tine....Ea saraca nu are nici-o vina ...dar mai scapam de o vaca.(vaca erai tu ..te-ai prins?)
Andrei
 

Mesajde Weirda » Mie Noi 19, 2003 5:23 pm

oooo daa... asta mai lipsea... Gabriela Flores vrei si autograf si poza si eventual un pupic!? :rolleyes:

p.s dak va pliktisitzi fratzilor mai lasatzi dreaq calcu'..mai ieshitzi si voi prin lume.. vedetzi'va si de viatza voastra reala.. nu aia dp net ;f
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Hellooo again

Mesajde Naty » Mie Noi 19, 2003 5:35 pm

Cata imaginatie,inspiratie..!?Banuiesc ca ti-a placut mult reclama aia.Oricum nu te-am intrebat ..te-au scos ai tai astazi afara (sa-ti faci necesitatile)sau le este rusine cu tine draga Catzelusha ?
Naty
 

Mesajde cat_ » Mie Noi 19, 2003 7:53 pm

Ca o vedeta ce sunt, m-am gindit sa ma implic intr-o campanie sociala pentru apararea celor dezechilibrati mintal.Astfel, tocmai am venit de la un azil de lunatici unde am vazut trei cazuri destul de interesante.Unul, ce se numea CioCOI(lipsa) suferea de dedublare si isi mai spunea si UNREGISTRED.La o simpla privire la data mesajelor trimis de CioCOI(lipsa) si a neinregistratului veti vedea ca este aceeasi persoana.Al doilea schizofrenic care isi imagineaza ca este 2 in 1 se numeste Andrei care-si mai spune si Marius.Cum scapa la calculator, cum se apuca sa scrie mesaje cu ambele identitati, numai ca stilul agramat(ceanura) si punctele de suspensie il tradeaza.A treia era o fetita, Naty, care din cauza scatofiliei de care sufera nu am reusit sa stau de vorba cu ea fara sa vomit.Este adevarat ca si ei sint ai nostri, insa mie agentul nu-mi da voie sa vorbesc cu personajele fara identitate, asa ca pina nu sa logheaza, ma vad in imposibilitatea de a le aspunde la mesaje.
Cu intelegere si compasiune,
Catzelusha.
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde gabuba » Mie Noi 19, 2003 8:01 pm

v-as zice eu ceva despre "creatoarea" (prietenii stiu de ce am pus ghilimele ... :D) dar nu vreau sa stric distractia. :o
si ma surprind mesajele catzelushei noastre! am eu o vaga senzatie se e strecurata undeva pe acilea coada de admin? :D

ar fi o evolutie mult prea mare pt ea! dar daca e asa, tot respectu' catzelusha a asociatiei de asasini!

si ce ma daca e rea?? :D toti suntem rai. :a
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Burning|Flame » Mie Noi 19, 2003 8:04 pm

Initial trimis de Catzelusha
Ca o vedeta ce sunt, m-am gindit sa ma implic intr-o campanie sociala pentru apararea celor dezechilibrati mintal.Astfel, tocmai am venit de la un azil de lunatici unde am vazut trei cazuri destul de interesante.Unul, ce se numea CioCOI(lipsa) suferea de dedublare si isi mai spunea si UNREGISTRED.La o simpla privire la data mesajelor trimis de CioCOI(lipsa) si a neinregistratului veti vedea ca este aceeasi persoana.Al doilea schizofrenic care isi imagineaza ca este 2 in 1 se numeste Andrei care-si mai spune si Marius.Cum scapa la calculator, cum se apuca sa scrie mesaje cu ambele identitati, numai ca stilul agramat(ceanura) si punctele de suspensie il tradeaza.A treia era o fetita, Naty, care din cauza scatofiliei de care sufera nu am reusit sa stau de vorba cu ea fara sa vomit.Este adevarat ca si ei sint ai nostri, insa mie agentul nu-mi da voie sa vorbesc cu personajele fara identitate, asa ca pina nu sa logheaza, ma vad in imposibilitatea de a le aspunde la mesaje.
Cu intelegere si compasiune,
Catzelusha.

O fi catzelusha cateodata fffffff antipatica este o tipa pe cinste.....serios!!!!!!
Am crezut cand ingerii mi-au spus
Ca singur n-am sa fiu
Am crezut in primul tau sarut
Dar a fost prea tarziu
Versurile astea s chiar de ca..:bleah:
Avatar utilizator
Burning|Flame
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Ciocoiu » Mie Noi 19, 2003 8:29 pm

Fa catea!Eu daca am ceva de spus ma semnez si sti de ce?Tocmai prentru ca am coaie .Pun pariu ca daca mi le vezi,o sa ma implori sa-ti dau muie.
Ciocoiu
 

Mesajde cat_ » Mie Noi 19, 2003 8:36 pm

Bai cioCOAIE atrofiate, fac o exceptie si-ti raspund.In primul rind se scrie"stii", nu "sti", dar cum organul cu care scrii mesaje iti lipseste faci gafe.Dupa cum borasti cuvinte, cred ca esti in mijlocul unei crize si ti se nazareste ca vorbesti cu vreun neam de-al tau.
Cu mila ,
Catzelusha.
Amintirea este un singura Rai,de unde nu te poate goni nimeni......
Si tot ea este floarea de pe mormantul ..unei iubiri PIERDUTE......
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde Haggis McMutton » Mie Noi 19, 2003 8:51 pm

Catzelusha tu in ce oras locuiesti ? Si pana la urma ai sau nu prieten ? Sau au dreptate cei care au postat aici ?

Dar de ce va jigniti asa ? Nu se poate sa vorbim ca intre oameni ? Imi pare rau ca sunteti asa spurcati la gura. :(
Avatar utilizator
Haggis McMutton
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Lun Iun 24, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Noi 19, 2003 9:43 pm

si asa spurcati la cur is oamenii astia, dom'le.
poate vrea gabriela sa ne curete :D
glumeam gabriela, fii pe pace :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Mithos » Mie Noi 19, 2003 9:50 pm

Initial trimis de Catzelusha
Ca o vedeta ce sunt, m-am gindit sa ma implic intr-o campanie sociala pentru apararea celor dezechilibrati mintal.Astfel, tocmai am venit de la un azil de lunatici unde am vazut trei cazuri destul de interesante.Unul, ce se numea CioCOI(lipsa) suferea de dedublare si isi mai spunea si UNREGISTRED.La o simpla privire la data mesajelor trimis de CioCOI(lipsa) si a neinregistratului veti vedea ca este aceeasi persoana.Al doilea schizofrenic care isi imagineaza ca este 2 in 1 se numeste Andrei care-si mai spune si Marius.Cum scapa la calculator, cum se apuca sa scrie mesaje cu ambele identitati, numai ca stilul agramat(ceanura) si punctele de suspensie il tradeaza.A treia era o fetita, Naty, care din cauza scatofiliei de care sufera nu am reusit sa stau de vorba cu ea fara sa vomit.Este adevarat ca si ei sint ai nostri, insa mie agentul nu-mi da voie sa vorbesc cu personajele fara identitate, asa ca pina nu sa logheaza, ma vad in imposibilitatea de a le aspunde la mesaje.
Cu intelegere si compasiune,
Catzelusha.

dar de ce naiba se i-au astia de tine? "cutzu mic", fara legatura, cu vreo fraza de aci,sunt si eu doar curios doar atat ??? si cred ca am scris fara greseli gramaticale :)) :P
Just because I don't like to fight doesn't mean I can't.
Avatar utilizator
Mithos
Junior Member
 
Mesaje: 111
Membru din: Joi Oct 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Andrei sau MARIUS? » Joi Noi 20, 2003 12:49 am

Draga GABRIELA FLORES sau cum iti zici,ai dreptate.Urat s-a mai "vorbit"astazi pe site-ul asta ,dar si cateaua are un vocabular de bordel (sa ma ierti)si acu' ultima replica pentru elementul anti-social care a fost si subiectul dezbaterilor pe acest forum :Don,soara"Colombo"carti politiste nu cred ca ai citit(de fapt cred ca in general nu prea citesti-vezi vocabularul de toampa pe care-l abordezi)dar,cel putin ai dat dovada de nitica imaginatie cand ai afirmat ca io si Marius suntem 2 in 1,oricum mi-ai deschis ochii ,am citit si eu mesajul lui si am descoperit ca suntem pe aceeasi lungime de unda ceea ce ma bucura... (poate ne vom cunoaste mai bine-Marius).Un singur lucru incearca sa inveti(asta daca-ti permite singurul si tristul neuron care se plictiseste in cutia ta craniana)..si anume accepta ca nu toata lumea este in extaz atunci cand citesc aberatiile si rautatile tale.O viata frumoasa sa ai si mai priveste si in oglinda la propria-ti persoana.
Andrei sau MARIUS?
 

Mesajde Andrei sau Marius? » Joi Noi 20, 2003 12:56 am

In "discursul "meu s-a strecurat o mica greseala (si nu din nestiinta )ci din graba...citez"toata lumea este in extaz cand citeste-nu citesc).Intamplator sunt olimpic la Romana.(nu vrea sa sune ca o lauda ,dar tare mai faci pe atotstiutoarea).
Andrei sau Marius?
 

Mesajde Oana » Joi Noi 20, 2003 2:29 pm

Initial trimis de Catzelusha
Bai cioCOAIE atrofiate, fac o exceptie si-ti raspund.In primul rind se scrie"stii", nu "sti", dar cum organul cu care scrii mesaje iti lipseste faci gafe.Dupa cum borasti cuvinte, cred ca esti in mijlocul unei crize si ti se nazareste ca vorbesti cu vreun neam de-al tau.
Cu mila ,
Catzelusha.


Auzi Catelusho... de ce nu te iei de greselile gramaticale pe care le fac cei care te sustin ( a se vedea mesajul celei care a deschis subiectul asta neinspirat -"Chiar daca nu postez eu foarte mult pe acest sait intru mereu si citesc cam tot ce scrie oamenii" )? Tot ce " SCRIE OAMENII" ca e mai multi nu Gabrielo? Si cum am spus in mesajul de mai sus ( acolo unde Catelusha a crezut ca unregistred este Ciocoiu sau cum l-o mai chema) observati cum a inceput sa scuipe cu venin d-nsoara care nu suporta nici o critica la adresa ei. Si nu te mai lauda atata cu scoala la care te duci, ca toti am trecut prin ea poate chiar am ajuns mai departe decat ai sa ajungi tu vreodata.... bitch!
Oana
 

Mesajde Oana » Joi Noi 20, 2003 2:38 pm

Initial trimis de Catzelusha
Bai cioCOAIE atrofiate, fac o exceptie si-ti raspund.In primul rind se scrie"stii", nu "sti", dar cum organul cu care scrii mesaje iti lipseste faci gafe.Dupa cum borasti cuvinte, cred ca esti in mijlocul unei crize si ti se nazareste ca vorbesti cu vreun neam de-al tau.
Cu mila ,
Catzelusha.


Si apropos... lui Ciocoiu ii lipseste cumva o mana, ceva? Ca parca stiu ca ala e "organul" cu care se scrie de obicei...
Ce exprimare de mahala "borasti cuvintele".... macar nu mai incerca sa pari atat de distinsa si de elevata cand nu esti nimic altceva decat o micuta mahalagioaica in devenire.
"Cu mila,
Oana"
Oana
 

Mesajde SCORPY » Joi Noi 20, 2003 3:53 pm

Initial trimis de Oana


Auzi Catelusho... de ce nu te iei de greselile gramaticale pe care le fac cei care te sustin ( a se vedea mesajul celei care a deschis subiectul asta neinspirat -"Chiar daca nu postez eu foarte mult pe acest sait intru mereu si citesc cam tot ce scrie oamenii" )? Tot ce " SCRIE OAMENII" ca e mai multi nu Gabrielo? Si cum am spus in mesajul de mai sus ( acolo unde Catelusha a crezut ca unregistred este Ciocoiu sau cum l-o mai chema) observati cum a inceput sa scuipe cu venin d-nsoara care nu suporta nici o critica la adresa ei. Si nu te mai lauda atata cu scoala la care te duci, ca toti am trecut prin ea poate chiar am ajuns mai departe decat ai sa ajungi tu vreodata.... bitch!


Daca tot te lauzi ca ai ajuns mai departe decat va reusi Catzelusha vreodata sa ajunga, desi tu nu ai de unde sa stii acest lucru - numai daca nu cumva esti vreo ghicitoare in stele, sau altceva de genul asta - eu nu stiu de ce nu stai in banca ta si te bagi unde nu iti fierbe oala? Nu ti se pare ca exagerezi? Nu vreau sa o apar pe Catzelusha, dar tu nu ai de unde sa stii ca ea nu va ajunge atat de departe ca tine, sau poate chiar mai departe. Iti dau un sfat: nu confunda viata virtuala cu cea reala! Sper ca intelegi ce vreau sa spun!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Bravo Oana!!

Mesajde Diana » Joi Noi 20, 2003 5:25 pm

Exact observatiile pe care le-ai facut tu le-am sesizat si eu ,dar din compasiune pentru mai inocenta G.Flores nu m-am bagat.Oricum fata asta Catzelusa are un orgoliu monstruos.Toti mai suntem din cand in cand facuti cu ou si otet dar asta nu inseamna ca toti cei care ne critica sunt idioti.Poate pe undeva au dreptate.
Diana
 

Mesajde SCORPY » Joi Noi 20, 2003 6:07 pm

De ce nu va luati voi doua de manuta si sa mergeti sa va inregistrati si abia apoi sa ne vizitati? Cred ca ar fi mai bine asa. Astfel nu ati mai da dovada de lasitatea pe care ne-ati aratat-o pana acum.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Weirda » Joi Noi 20, 2003 6:59 pm

ooo god! :bleah: cam asta ar fi de spus despre subiectul si posturile acestea, despre oameni in general care se tot injura ,sa arate care'i mai cu motz... yuk
;a
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori

cron