Liga 1 (2009-2010)
22 mesaje
• Pagina 1 din 1
Liga 1 (2009-2010)
Programul turului sezon 2009-2010
da.. incepe iarasi. mai jos e programul. am bolduit meciurile teoretic mai interesante, desi la ora asta e greu de spus care va fi raportul de forte.
Etapa 1 (1 august)
International – Otelul Galati
Ceahlaul PN – Steaua
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Rapid – Poli Iasi
Unirea Alba Iulia – FC Brasov
Poli Timisoara – Gloria Bistrita
Astra Ploiesti – Pandurii Tg. Jiu
FC Vaslui – FC Arges
U Craiova – Dinamo
Etapa 2 (8 august)
Otelul Galati – Ceahlaul PN
Steaua – CFR Cluj
Unirea Urziceni – Rapid
Poli Iasi – Poli Timisoara
FC Brasov – Astra Ploiesti
Gloria Bistrita – Unirea Alba Iulia
Pandurii Tg. Jiu – FC Vaslui
FC Arges – U Craiova
Dinamo – International
Etapa 3 (15 august)
International – FC Arges
Ceahlaul PN – Dinamo
CFR Cluj – Otelul Galati
Unirea Alba Iulia – Poli Iasi
Poli Timisoara – Rapid
Astra Ploiesti – Gloria Bistrita
FC Vaslui – FC Brasov
U Craiova – Pandurii Tg Jiu
Steaua – Unirea Urziceni
Etapa 4 (22 august)
Rapid – Unirea Alba Iulia
Otelul Galati – Steaua
Unirea Urziceni – Poli Timisoara
Poli Iasi – Astra Ploiesti
FC Brasov – U Craiova
Gloria Bistrita – FC Vaslui
Pandurii Tg. Jiu – International
FC Arges – Ceahlaul PN
Dinamo – CFR Cluj
Etapa 5 (29 august)
International – FC Brasov
Ceahlaul PN – Pandurii Tg. Jiu
CFR Cluj – FC Arges
Unirea Alba Iulia – Poli Timisoara
Astra Ploiesti – Rapid
FC Vaslui – Poli Iasi
U Craiova – Gloria Bistrita
Otelul Galati – Unirea Urziceni
Steaua – Dinamo
Etapa 6 (12 septembrie)
Rapid – FC Vaslui
Poli Timisoara – Astra Ploiesti
Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia
Poli Iasi – U Craiova
FC Brasov – Ceahlaul PN
Gloria Bistrita – International
Pandurii Tg. Jiu – CFR Cluj
FC Arges – Steaua
Dinamo – Otelul Galati
Etapa 7 (19 septembrie)
International – Poli Iasi
Ceahlaul PN – Gloria Bistrita
CFR Cluj – FC Brasov
Astra Ploiesti – Unirea Alba Iulia
FC Vaslui – Poli Timisoara
U Craiova – Rapid
Otelul Galati – FC Arges
Steaua – Pandurii Tg. Jiu
Dinamo – Unirea Urziceni
Etapa 8 (26 septembrie)
Rapid – International
Unirea Alba Iulia – FC Vaslui
Poli Timisoara – U Craiova
Unirea Urziceni – Astra Ploiesti
Poli Iasi – Ceahlaul PN
FC Brasov – Steaua
Gloria Bistrita – CFR Cluj
Pandurii Tg. Jiu – Otelul Galati
FC Arges – Dinamo
Etapa 9 (3 octombrie)
International – Poli Timisoara
Ceahlaul PN – Rapid
CFR Cluj – Poli Iasi
FC Vaslui – Astra Ploiesti
U Craiova – Unirea Alba Iulia
Otelul Galati – FC Brasov
Steaua – Gloria Bistrita
FC Arges – Unirea Urziceni
Dinamo – Pandurii Tg. Jiu
Etapa 10 (17 octombrie)
Rapid – CFR Cluj
Unirea Alba Iulia – International
Poli Timisoara – Ceahlaul PN
Astra Ploiesti – U Craiova
Unirea Urziceni – FC Vaslui
Poli Iasi – Steaua
FC Brasov – Dinamo
Gloria Bistrita – Otelul Galati
Pandurii Tg. Jiu – FC Arges
Etapa 11 (24 octombrie)
International – Astra Ploiesti
Ceahlaul PN – Unirea Alba Iulia
CFR Cluj – Poli Timisoara
U Craiova – FC Vaslui
Otelul Galati – Poli Iasi
Steaua – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Urziceni
FC Arges – FC Brasov
Dinamo – Gloria Bistrita
Etapa 12 (31 octombrie)
Rapid – Otelul Galati
Unirea Alba Iulia – CFR Cluj
Poli Timisoara – Steaua
Astra Ploiesti – Ceahlaul PN
FC Vaslui – International
Unirea Urziceni – U Craiova
Poli Iasi – Dinamo
FC Brasov – Pandurii Tg. Jiu
Gloria Bistrita – FC Arges
Etapa 13 (7 noiembrie)
International – U Craiova
Ceahlaul PN – FC Vaslui
CFR Cluj – Astra Ploiesti
Otelul Galati – Poli Timisoara
Steaua – Unirea Alba Iulia
FC Brasov – Unirea Urziceni
Pandurii Tg. Jiu – Gloria Bistrita
FC Arges – Poli Iasi
Dinamo – Rapid
Etapa 14 (21 noiembrie)
International – Unirea Urziceni
Rapid – FC Arges
Unirea Alba Iulia – Otelul Galati
Poli Timisoara – Dinamo
Astra Ploiesti – Steaua
FC Vaslui – CFR Cluj
U Craiova – Ceahlaul PN
Poli Iasi – Pandurii Tg. Jiu
Gloria Bistrita – FC Brasov
Etapa 15 (28 noiembrie)
Ceahlaul PN – International
CFR Cluj – U Craiova
Otelul Galati – Astra Ploiesti
Steaua – FC Vaslui
Unirea Urziceni – Gloria Bistrita
FC Brasov – Poli Iasi
Pandurii Tg. Jiu – Rapid
FC Arges – Poli Timisoara
Dinamo – Unirea Alba Iulia
Etapa 16 (5 decembrie)
International – CFR Cluj
Ceahlaul PN – Unirea Urziceni
Rapid – FC Brasov
Unirea Alba Iulia – FC Arges
Poli Timisoara – Pandurii Tg. Jiu
Astra Ploiesti – Dinamo
FC Vaslui – Otelul Galati
U Craiova – Steaua
Poli Iasi – Gloria Bistrita
Etapa 17 (12 decembrie)
CFR Cluj – Ceahlaul PN
Otelul Galati – U Craiova
Steaua – International
Unirea Urziceni – Poli Iasi
FC Brasov – Poli Timisoara
Gloria Bistrita – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Alba Iulia
FC Arges – Astra Ploiesti
Dinamo – FC Vaslui
da.. incepe iarasi. mai jos e programul. am bolduit meciurile teoretic mai interesante, desi la ora asta e greu de spus care va fi raportul de forte.
Etapa 1 (1 august)
International – Otelul Galati
Ceahlaul PN – Steaua
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Rapid – Poli Iasi
Unirea Alba Iulia – FC Brasov
Poli Timisoara – Gloria Bistrita
Astra Ploiesti – Pandurii Tg. Jiu
FC Vaslui – FC Arges
U Craiova – Dinamo
Etapa 2 (8 august)
Otelul Galati – Ceahlaul PN
Steaua – CFR Cluj
Unirea Urziceni – Rapid
Poli Iasi – Poli Timisoara
FC Brasov – Astra Ploiesti
Gloria Bistrita – Unirea Alba Iulia
Pandurii Tg. Jiu – FC Vaslui
FC Arges – U Craiova
Dinamo – International
Etapa 3 (15 august)
International – FC Arges
Ceahlaul PN – Dinamo
CFR Cluj – Otelul Galati
Unirea Alba Iulia – Poli Iasi
Poli Timisoara – Rapid
Astra Ploiesti – Gloria Bistrita
FC Vaslui – FC Brasov
U Craiova – Pandurii Tg Jiu
Steaua – Unirea Urziceni
Etapa 4 (22 august)
Rapid – Unirea Alba Iulia
Otelul Galati – Steaua
Unirea Urziceni – Poli Timisoara
Poli Iasi – Astra Ploiesti
FC Brasov – U Craiova
Gloria Bistrita – FC Vaslui
Pandurii Tg. Jiu – International
FC Arges – Ceahlaul PN
Dinamo – CFR Cluj
Etapa 5 (29 august)
International – FC Brasov
Ceahlaul PN – Pandurii Tg. Jiu
CFR Cluj – FC Arges
Unirea Alba Iulia – Poli Timisoara
Astra Ploiesti – Rapid
FC Vaslui – Poli Iasi
U Craiova – Gloria Bistrita
Otelul Galati – Unirea Urziceni
Steaua – Dinamo
Etapa 6 (12 septembrie)
Rapid – FC Vaslui
Poli Timisoara – Astra Ploiesti
Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia
Poli Iasi – U Craiova
FC Brasov – Ceahlaul PN
Gloria Bistrita – International
Pandurii Tg. Jiu – CFR Cluj
FC Arges – Steaua
Dinamo – Otelul Galati
Etapa 7 (19 septembrie)
International – Poli Iasi
Ceahlaul PN – Gloria Bistrita
CFR Cluj – FC Brasov
Astra Ploiesti – Unirea Alba Iulia
FC Vaslui – Poli Timisoara
U Craiova – Rapid
Otelul Galati – FC Arges
Steaua – Pandurii Tg. Jiu
Dinamo – Unirea Urziceni
Etapa 8 (26 septembrie)
Rapid – International
Unirea Alba Iulia – FC Vaslui
Poli Timisoara – U Craiova
Unirea Urziceni – Astra Ploiesti
Poli Iasi – Ceahlaul PN
FC Brasov – Steaua
Gloria Bistrita – CFR Cluj
Pandurii Tg. Jiu – Otelul Galati
FC Arges – Dinamo
Etapa 9 (3 octombrie)
International – Poli Timisoara
Ceahlaul PN – Rapid
CFR Cluj – Poli Iasi
FC Vaslui – Astra Ploiesti
U Craiova – Unirea Alba Iulia
Otelul Galati – FC Brasov
Steaua – Gloria Bistrita
FC Arges – Unirea Urziceni
Dinamo – Pandurii Tg. Jiu
Etapa 10 (17 octombrie)
Rapid – CFR Cluj
Unirea Alba Iulia – International
Poli Timisoara – Ceahlaul PN
Astra Ploiesti – U Craiova
Unirea Urziceni – FC Vaslui
Poli Iasi – Steaua
FC Brasov – Dinamo
Gloria Bistrita – Otelul Galati
Pandurii Tg. Jiu – FC Arges
Etapa 11 (24 octombrie)
International – Astra Ploiesti
Ceahlaul PN – Unirea Alba Iulia
CFR Cluj – Poli Timisoara
U Craiova – FC Vaslui
Otelul Galati – Poli Iasi
Steaua – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Urziceni
FC Arges – FC Brasov
Dinamo – Gloria Bistrita
Etapa 12 (31 octombrie)
Rapid – Otelul Galati
Unirea Alba Iulia – CFR Cluj
Poli Timisoara – Steaua
Astra Ploiesti – Ceahlaul PN
FC Vaslui – International
Unirea Urziceni – U Craiova
Poli Iasi – Dinamo
FC Brasov – Pandurii Tg. Jiu
Gloria Bistrita – FC Arges
Etapa 13 (7 noiembrie)
International – U Craiova
Ceahlaul PN – FC Vaslui
CFR Cluj – Astra Ploiesti
Otelul Galati – Poli Timisoara
Steaua – Unirea Alba Iulia
FC Brasov – Unirea Urziceni
Pandurii Tg. Jiu – Gloria Bistrita
FC Arges – Poli Iasi
Dinamo – Rapid
Etapa 14 (21 noiembrie)
International – Unirea Urziceni
Rapid – FC Arges
Unirea Alba Iulia – Otelul Galati
Poli Timisoara – Dinamo
Astra Ploiesti – Steaua
FC Vaslui – CFR Cluj
U Craiova – Ceahlaul PN
Poli Iasi – Pandurii Tg. Jiu
Gloria Bistrita – FC Brasov
Etapa 15 (28 noiembrie)
Ceahlaul PN – International
CFR Cluj – U Craiova
Otelul Galati – Astra Ploiesti
Steaua – FC Vaslui
Unirea Urziceni – Gloria Bistrita
FC Brasov – Poli Iasi
Pandurii Tg. Jiu – Rapid
FC Arges – Poli Timisoara
Dinamo – Unirea Alba Iulia
Etapa 16 (5 decembrie)
International – CFR Cluj
Ceahlaul PN – Unirea Urziceni
Rapid – FC Brasov
Unirea Alba Iulia – FC Arges
Poli Timisoara – Pandurii Tg. Jiu
Astra Ploiesti – Dinamo
FC Vaslui – Otelul Galati
U Craiova – Steaua
Poli Iasi – Gloria Bistrita
Etapa 17 (12 decembrie)
CFR Cluj – Ceahlaul PN
Otelul Galati – U Craiova
Steaua – International
Unirea Urziceni – Poli Iasi
FC Brasov – Poli Timisoara
Gloria Bistrita – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Alba Iulia
FC Arges – Astra Ploiesti
Dinamo – FC Vaslui
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
asta e. dupa mine trebuia sa ia mai devreme decizia asta.
pe de alta parte, ma bucur ca gaz metan medias e echipa care va ramane. baietii aia au jucat fotbal in multe meciuri.
pe de alta parte, ma bucur ca gaz metan medias e echipa care va ramane. baietii aia au jucat fotbal in multe meciuri.
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
Programul Ligii I, ediţia 2009/2010.
Daimon a bolduit meciurile teoretic mai interesante, deşi la ora asta e greu de spus care va fi raportul de forţe.
Etapa 1 (1 august)
Internaţional Curtea de Argeş – Oţelul Galaţi
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Steaua
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Rapid – Poli Iaşi
Unirea Alba Iulia – FC Braşov
Poli Timişoara – Gloria Bistriţa
Astra Ploieşti – Pandurii Tg. Jiu
FC Vaslui – Gaz Metan Mediaş
Universitatea Craiova – Dinamo
Etapa 2 (8 august)
Oţelul Galaţi – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Steaua – CFR Cluj
Unirea Urziceni – Rapid
Poli Iaşi – Poli Timişoara
FC Braşov – Astra Ploieşti
Gloria Bistriţa – Unirea Alba Iulia
Pandurii Tg. Jiu – FC Vaslui
Gaz Metan Mediaş – Universitatea Craiova
Dinamo – Internaţional Curtea de Argeş
Etapa 3 (15 august)
Internaţional Curtea de Argeş – Gaz Metan Mediaş
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Dinamo
CFR Cluj – Oţelul Galaţi
Unirea Alba Iulia – Poli Iaşi
Poli Timişoara – Rapid
Astra Ploieşti – Gloria Bistriţa
FC Vaslui – FC Braşov
Universitatea Craiova – Pandurii Tg Jiu
Steaua – Unirea Urziceni
Etapa 4 (22 august)
Rapid – Unirea Alba Iulia
Oţelul Galaţi – Steaua
Unirea Urziceni – Poli Timişoara
Poli Iaşi – Astra Ploieşti
FC Braşov – Universitatea Craiova
Gloria Bistriţa – FC Vaslui
Pandurii Tg. Jiu – Internaţional Curtea de Argeş
Gaz Metan Mediaş – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Dinamo – CFR Cluj
Etapa 5 (29 august)
Internaţional Curtea de Argeş – FC Braşov
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Pandurii Tg. Jiu
CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Unirea Alba Iulia – Poli Timişoara
Astra Ploieşti – Rapid
FC Vaslui – Poli Iaşi
Universitatea Craiova – Gloria Bistriţa
Oţelul Galaţi – Unirea Urziceni
Steaua – Dinamo
Etapa 6 (12 septembrie)
Rapid – FC Vaslui
Poli Timişoara – Astra Ploieşti
Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia
Poli Iaşi – Universitatea Craiova
FC Braşov – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Gloria Bistriţa – Internaţional Curtea de Argeş
Pandurii Tg. Jiu – CFR Cluj
Gaz Metan Mediaş – Steaua
Dinamo – Oţelul Galaţi
Etapa 7 (19 septembrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Poli Iaşi
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Gloria Bistriţa
CFR Cluj – FC Braşov
Astra Ploieşti – Unirea Alba Iulia
FC Vaslui – Poli Timişoara
Universitatea Craiova – Rapid
Oţelul Galaţi – Gaz Metan Mediaş
Steaua – Pandurii Tg. Jiu
Dinamo – Unirea Urziceni
Etapa 8 (26 septembrie)
Rapid – Internaţional Curtea de Argeş
Unirea Alba Iulia – FC Vaslui
Poli Timişoara – Universitatea Craiova
Unirea Urziceni – Astra Ploieşti
Poli Iaşi – Ceahlăul Piatra-Neamţ
FC Braşov – Steaua
Gloria Bistriţa – CFR Cluj
Pandurii Tg. Jiu – Oţelul Galaţi
Gaz Metan Mediaş – Dinamo
Etapa 9 (3 octombrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Poli Timişoara
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Rapid
CFR Cluj – Poli Iaşi
FC Vaslui – Astra Ploieşti
Universitatea Craiova – Unirea Alba Iulia
Oţelul Galaţi – FC Braşov
Steaua – Gloria Bistriţa
Gaz Metan Mediaş – Unirea Urziceni
Dinamo – Pandurii Tg. Jiu
Etapa 10 (17 octombrie)
Rapid – CFR Cluj
Unirea Alba Iulia – Internaţional Curtea de Argeş
Poli Timişoara – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Astra Ploieşti – Universitatea Craiova
Unirea Urziceni – FC Vaslui
Poli Iaşi – Steaua
FC Braşov – Dinamo
Gloria Bistriţa – Oţelul Galaţi
Pandurii Tg. Jiu – Gaz Metan Mediaş
Etapa 11 (24 octombrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Astra Ploieşti
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Unirea Alba Iulia
CFR Cluj – Poli Timişoara
Universitatea Craiova – FC Vaslui
Oţelul Galaţi – Poli Iaşi
Steaua – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Urziceni
Gaz Metan Mediaş – FC Braşov
Dinamo – Gloria Bistriţa
Etapa 12 (31 octombrie)
Rapid – Oţelul Galaţi
Unirea Alba Iulia – CFR Cluj
Poli Timişoara – Steaua
Astra Ploieşti – Ceahlăul Piatra-Neamţ
FC Vaslui – Internaţional Curtea de Argeş
Unirea Urziceni – Universitatea Craiova
Poli Iaşi – Dinamo
FC Braşov – Pandurii Tg. Jiu
Gloria Bistriţa – Gaz Metan Mediaş
Etapa 13 (7 noiembrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Universitatea Craiova
Ceahlăul Piatra-Neamţ – FC Vaslui
CFR Cluj – Astra Ploieşti
Oţelul Galaţi – Poli Timişoara
Steaua – Unirea Alba Iulia
FC Braşov – Unirea Urziceni
Pandurii Tg. Jiu – Gloria Bistriţa
Gaz Metan Mediaş – Poli Iaşi
Dinamo – Rapid
Etapa 14 (21 noiembrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Unirea Urziceni
Rapid – Gaz Metan Mediaş
Unirea Alba Iulia – Oţelul Galaţi
Poli Timişoara – Dinamo
Astra Ploieşti – Steaua
FC Vaslui – CFR Cluj
Universitatea Craiova – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Poli Iaşi – Pandurii Tg. Jiu
Gloria Bistriţa – FC Braşov
Etapa 15 (28 noiembrie)
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Internaţional Curtea de Argeş
CFR Cluj – Universitatea Craiova
Oţelul Galaţi – Astra Ploieşti
Steaua – FC Vaslui
Unirea Urziceni – Gloria Bistriţa
FC Braşov – Poli Iaşi
Pandurii Tg. Jiu – Rapid
Gaz Metan Mediaş – Poli Timişoara
Dinamo – Unirea Alba Iulia
Etapa 16 (5 decembrie)
Internaţional Curtea de Argeş – CFR Cluj
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Unirea Urziceni
Rapid – FC Braşov
Unirea Alba Iulia – Gaz Metan Mediaş
Poli Timişoara – Pandurii Tg. Jiu
Astra Ploieşti – Dinamo
FC Vaslui – Oţelul Galaţi
Universitatea Craiova – Steaua
Poli Iaşi – Gloria Bistriţa
Etapa 17 (12 decembrie)
CFR Cluj – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Oţelul Galaţi – Universitatea Craiova
Steaua – Internaţional Curtea de Argeş
Unirea Urziceni – Poli Iaşi
FC Braşov – Poli Timişoara
Gloria Bistriţa – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Alba Iulia
Gaz Metan Mediaş – Astra Ploieşti
Dinamo – FC Vaslui
Daimon a bolduit meciurile teoretic mai interesante, deşi la ora asta e greu de spus care va fi raportul de forţe.
Etapa 1 (1 august)
Internaţional Curtea de Argeş – Oţelul Galaţi
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Steaua
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Rapid – Poli Iaşi
Unirea Alba Iulia – FC Braşov
Poli Timişoara – Gloria Bistriţa
Astra Ploieşti – Pandurii Tg. Jiu
FC Vaslui – Gaz Metan Mediaş
Universitatea Craiova – Dinamo
Etapa 2 (8 august)
Oţelul Galaţi – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Steaua – CFR Cluj
Unirea Urziceni – Rapid
Poli Iaşi – Poli Timişoara
FC Braşov – Astra Ploieşti
Gloria Bistriţa – Unirea Alba Iulia
Pandurii Tg. Jiu – FC Vaslui
Gaz Metan Mediaş – Universitatea Craiova
Dinamo – Internaţional Curtea de Argeş
Etapa 3 (15 august)
Internaţional Curtea de Argeş – Gaz Metan Mediaş
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Dinamo
CFR Cluj – Oţelul Galaţi
Unirea Alba Iulia – Poli Iaşi
Poli Timişoara – Rapid
Astra Ploieşti – Gloria Bistriţa
FC Vaslui – FC Braşov
Universitatea Craiova – Pandurii Tg Jiu
Steaua – Unirea Urziceni
Etapa 4 (22 august)
Rapid – Unirea Alba Iulia
Oţelul Galaţi – Steaua
Unirea Urziceni – Poli Timişoara
Poli Iaşi – Astra Ploieşti
FC Braşov – Universitatea Craiova
Gloria Bistriţa – FC Vaslui
Pandurii Tg. Jiu – Internaţional Curtea de Argeş
Gaz Metan Mediaş – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Dinamo – CFR Cluj
Etapa 5 (29 august)
Internaţional Curtea de Argeş – FC Braşov
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Pandurii Tg. Jiu
CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Unirea Alba Iulia – Poli Timişoara
Astra Ploieşti – Rapid
FC Vaslui – Poli Iaşi
Universitatea Craiova – Gloria Bistriţa
Oţelul Galaţi – Unirea Urziceni
Steaua – Dinamo
Etapa 6 (12 septembrie)
Rapid – FC Vaslui
Poli Timişoara – Astra Ploieşti
Unirea Urziceni – Unirea Alba Iulia
Poli Iaşi – Universitatea Craiova
FC Braşov – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Gloria Bistriţa – Internaţional Curtea de Argeş
Pandurii Tg. Jiu – CFR Cluj
Gaz Metan Mediaş – Steaua
Dinamo – Oţelul Galaţi
Etapa 7 (19 septembrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Poli Iaşi
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Gloria Bistriţa
CFR Cluj – FC Braşov
Astra Ploieşti – Unirea Alba Iulia
FC Vaslui – Poli Timişoara
Universitatea Craiova – Rapid
Oţelul Galaţi – Gaz Metan Mediaş
Steaua – Pandurii Tg. Jiu
Dinamo – Unirea Urziceni
Etapa 8 (26 septembrie)
Rapid – Internaţional Curtea de Argeş
Unirea Alba Iulia – FC Vaslui
Poli Timişoara – Universitatea Craiova
Unirea Urziceni – Astra Ploieşti
Poli Iaşi – Ceahlăul Piatra-Neamţ
FC Braşov – Steaua
Gloria Bistriţa – CFR Cluj
Pandurii Tg. Jiu – Oţelul Galaţi
Gaz Metan Mediaş – Dinamo
Etapa 9 (3 octombrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Poli Timişoara
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Rapid
CFR Cluj – Poli Iaşi
FC Vaslui – Astra Ploieşti
Universitatea Craiova – Unirea Alba Iulia
Oţelul Galaţi – FC Braşov
Steaua – Gloria Bistriţa
Gaz Metan Mediaş – Unirea Urziceni
Dinamo – Pandurii Tg. Jiu
Etapa 10 (17 octombrie)
Rapid – CFR Cluj
Unirea Alba Iulia – Internaţional Curtea de Argeş
Poli Timişoara – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Astra Ploieşti – Universitatea Craiova
Unirea Urziceni – FC Vaslui
Poli Iaşi – Steaua
FC Braşov – Dinamo
Gloria Bistriţa – Oţelul Galaţi
Pandurii Tg. Jiu – Gaz Metan Mediaş
Etapa 11 (24 octombrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Astra Ploieşti
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Unirea Alba Iulia
CFR Cluj – Poli Timişoara
Universitatea Craiova – FC Vaslui
Oţelul Galaţi – Poli Iaşi
Steaua – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Urziceni
Gaz Metan Mediaş – FC Braşov
Dinamo – Gloria Bistriţa
Etapa 12 (31 octombrie)
Rapid – Oţelul Galaţi
Unirea Alba Iulia – CFR Cluj
Poli Timişoara – Steaua
Astra Ploieşti – Ceahlăul Piatra-Neamţ
FC Vaslui – Internaţional Curtea de Argeş
Unirea Urziceni – Universitatea Craiova
Poli Iaşi – Dinamo
FC Braşov – Pandurii Tg. Jiu
Gloria Bistriţa – Gaz Metan Mediaş
Etapa 13 (7 noiembrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Universitatea Craiova
Ceahlăul Piatra-Neamţ – FC Vaslui
CFR Cluj – Astra Ploieşti
Oţelul Galaţi – Poli Timişoara
Steaua – Unirea Alba Iulia
FC Braşov – Unirea Urziceni
Pandurii Tg. Jiu – Gloria Bistriţa
Gaz Metan Mediaş – Poli Iaşi
Dinamo – Rapid
Etapa 14 (21 noiembrie)
Internaţional Curtea de Argeş – Unirea Urziceni
Rapid – Gaz Metan Mediaş
Unirea Alba Iulia – Oţelul Galaţi
Poli Timişoara – Dinamo
Astra Ploieşti – Steaua
FC Vaslui – CFR Cluj
Universitatea Craiova – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Poli Iaşi – Pandurii Tg. Jiu
Gloria Bistriţa – FC Braşov
Etapa 15 (28 noiembrie)
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Internaţional Curtea de Argeş
CFR Cluj – Universitatea Craiova
Oţelul Galaţi – Astra Ploieşti
Steaua – FC Vaslui
Unirea Urziceni – Gloria Bistriţa
FC Braşov – Poli Iaşi
Pandurii Tg. Jiu – Rapid
Gaz Metan Mediaş – Poli Timişoara
Dinamo – Unirea Alba Iulia
Etapa 16 (5 decembrie)
Internaţional Curtea de Argeş – CFR Cluj
Ceahlăul Piatra-Neamţ – Unirea Urziceni
Rapid – FC Braşov
Unirea Alba Iulia – Gaz Metan Mediaş
Poli Timişoara – Pandurii Tg. Jiu
Astra Ploieşti – Dinamo
FC Vaslui – Oţelul Galaţi
Universitatea Craiova – Steaua
Poli Iaşi – Gloria Bistriţa
Etapa 17 (12 decembrie)
CFR Cluj – Ceahlăul Piatra-Neamţ
Oţelul Galaţi – Universitatea Craiova
Steaua – Internaţional Curtea de Argeş
Unirea Urziceni – Poli Iaşi
FC Braşov – Poli Timişoara
Gloria Bistriţa – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Unirea Alba Iulia
Gaz Metan Mediaş – Astra Ploieşti
Dinamo – FC Vaslui
ANTI
care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
-
baixinho© - Mesaje: 14117
- Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am
televizarile pentru primele doua etape din liga I:
Etapa 1:
Vineri, 31 iulie:
Internaţional Curtea de Argeş - Oţelul Galaţi, ora 18:30, GSP TV
Rapid - Poli Iaşi, ora 20:30, Digi Sport
Sambătă, 1 august:
Unirea Alba Iulia - FC Braşov, ora 18:00, netelevizat
FC Timişoara - Gloria Bistriţa, ora 18:30, GSP TV
CFR Cluj - Unirea Urziceni, ora 20:30, Digi Sport
Universitatea Craiova - Dinamo, ora 21:30, GSP TV
Duminică, 2 august:
Astra Ploieşti - Pandurii Tg. Jiu, ora 18:30, GSP TV
FC Vaslui - Gaz Metan Mediaş*, ora 19:30, Digi Sport
Ceahlăul Piatra Neamţ - Steaua, ora 20:45, Antena 1
Etapa a 2-a:
Vineri, 7 august:
Gaz Metan Mediaş* - Universitatea Craiova, ora 18:00, GSP TV
Dinamo - Internaţional Curtea de Argeş, 20:00, Digi Sport
Sambătă, 8 august:
FC Braşov - Astra Ploieşti, ora 18:00, Digi Sport
Oţelul Galaţi - Ceahlăul Piatra Neamţ, ora 18:00, GSP TV
Gloria Bistriţa - Unirea Alba Iulia, ora 21:00, netelevizat
Unirea Urziceni - Rapid, ora 21:00, GSP TV
Duminică, 9 august:
Pandurii Tg. Jiu - FC Vaslui, ora 18:00, GSP TV
Poli Iaşi - FC Timişoara, ora 19:00, Digi Sport
Steaua - CFR Cluj, ora 20:45, Antena 1.
Etapa 1:
Vineri, 31 iulie:
Internaţional Curtea de Argeş - Oţelul Galaţi, ora 18:30, GSP TV
Rapid - Poli Iaşi, ora 20:30, Digi Sport
Sambătă, 1 august:
Unirea Alba Iulia - FC Braşov, ora 18:00, netelevizat
FC Timişoara - Gloria Bistriţa, ora 18:30, GSP TV
CFR Cluj - Unirea Urziceni, ora 20:30, Digi Sport
Universitatea Craiova - Dinamo, ora 21:30, GSP TV
Duminică, 2 august:
Astra Ploieşti - Pandurii Tg. Jiu, ora 18:30, GSP TV
FC Vaslui - Gaz Metan Mediaş*, ora 19:30, Digi Sport
Ceahlăul Piatra Neamţ - Steaua, ora 20:45, Antena 1
Etapa a 2-a:
Vineri, 7 august:
Gaz Metan Mediaş* - Universitatea Craiova, ora 18:00, GSP TV
Dinamo - Internaţional Curtea de Argeş, 20:00, Digi Sport
Sambătă, 8 august:
FC Braşov - Astra Ploieşti, ora 18:00, Digi Sport
Oţelul Galaţi - Ceahlăul Piatra Neamţ, ora 18:00, GSP TV
Gloria Bistriţa - Unirea Alba Iulia, ora 21:00, netelevizat
Unirea Urziceni - Rapid, ora 21:00, GSP TV
Duminică, 9 august:
Pandurii Tg. Jiu - FC Vaslui, ora 18:00, GSP TV
Poli Iaşi - FC Timişoara, ora 19:00, Digi Sport
Steaua - CFR Cluj, ora 20:45, Antena 1.
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
poze
Tot ce se intampla in fotbalul romanesc se poate urmari
http://suporteriromani.webs.com/
poze filmulete etc http://suporteriromani.webs.com/
http://suporteriromani.webs.com/
poze filmulete etc http://suporteriromani.webs.com/
- suporteriromani
- Junior Member
- Mesaje: 4
- Membru din: Joi Oct 01, 2009 1:21 pm
- Localitate: mures
Re: Liga 1 (2009-2010)
a inceput si returul, cu ceva surprize si mai ales cu miscari dubioase pe la comisii.
circul e asigurat.
circul e asigurat.
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
Re: Liga 1 (2009-2010)
a si inceput returul, si e cam la jumatate. pana acum am avut multe rezultate surpiza, un meci decis momentan la masa verde intre Rapid si Poli.. o lupta foarte stransa pentru titlu si una interesanta la retrogradare.
momentan, se pare ca CFR a cam luat-o inainte.. si in mod surpinzator, cu toate scandlurile si jocul prsost, a ajns pe locul doi. de fapt, titlul nu se castiga in romania jucand bine.. ci jucand un piic mai putin prost decat ceilalti.
etapa viitoare le mai poate taia din aripi clujenilor, daca pierd la timisoara, insa Poli trece printr-o perioada slaba.. asa ca e greu de spus daca vor reusi sa faca ceva.
momentan, se pare ca CFR a cam luat-o inainte.. si in mod surpinzator, cu toate scandlurile si jocul prsost, a ajns pe locul doi. de fapt, titlul nu se castiga in romania jucand bine.. ci jucand un piic mai putin prost decat ceilalti.
etapa viitoare le mai poate taia din aripi clujenilor, daca pierd la timisoara, insa Poli trece printr-o perioada slaba.. asa ca e greu de spus daca vor reusi sa faca ceva.
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
Re: Liga 1 (2009-2010)
foarte tare activitatea asta (as putea sa adaug si "a ta") de pe aici:
daca nu-s indiscret: cam cat ai tu impresia ca o sa te mai tii de fotbal?
Daimon scrie:a inceput si returul...
Daimon scrie:a si inceput returul...
daca nu-s indiscret: cam cat ai tu impresia ca o sa te mai tii de fotbal?
- kant emir
- Mesaje: 9782
- Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am
Re: Liga 1 (2009-2010)
pai normal. daimon fiind timisorean nu are treaba cu fotbalul. adevaratii microbisti e dinamovisti. dinamo o sa ia campionatul. anul asta evident.
-
anjin-san - Mesaje: 1045
- Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm
Re: Liga 1 (2009-2010)
dinamo o sa ia campionatul
de unde-l ia?
"d a i m o n" - daca iei literele si le amesteci bine, observ ca iese (nu neaparat, dar e o posibilitate) dinamo; daca le iei iar si le amesteci bine-bine-bine, poate sa mai iasa domina (verb), amidon (substantiv), miodan (numele unui medicament care inca n-a fost inventat), dar numele altui club sportiv (cum ar fi timi, poli, polisoara, timitehnica etc) tot nu iese
deci cred ca ai dreptate, o fi randul lui dinamo
- kant emir
- Mesaje: 9782
- Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am
Re: Liga 1 (2009-2010)
emire, nu ma mai tin de fotbal de ceva vreme.
celorlalte ghidusii ale tale nu le raspund
anjine, dinamo daca ia un loc de europa league e bine
celorlalte ghidusii ale tale nu le raspund
anjine, dinamo daca ia un loc de europa league e bine
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
Re: Liga 1 (2009-2010)
emire, nu ma mai tin de fotbal de ceva vreme
ahahahahahaha, ce tare!
(nu vrei sa vada ochiu tau gandul pe care-l gandeste gandul meu)
- kant emir
- Mesaje: 9782
- Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am
Re: Liga 1 (2009-2010)
anjin-san (sau domnu' anjin-san, nah, ca nu stiu cat esti de imbufnat acuma), ceva noutati?
(ai dracu' ardelenii astia, este?)
(ai dracu' ardelenii astia, este?)
- kant emir
- Mesaje: 9782
- Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am
Re: Liga 1 (2009-2010)
nu cred ca era anjinu prea imbufnat, ca el nu e prea implicat in fenomen.
gandul tau stiu ca gandeste mult.. dar sunt curios la ce te refereai (recunosc ca sunt curios sa aflu asta mai degraba intre patru ochi si doo monitoare)
revenind ontopic, am impresia ca oierul iarasi nu-si vede lungul nasului:Becali îl acuză extrem de dur pe Dragomir: "Ia şpagă de la Iancu de milioane de euro!"
continuare
gasiti pe acolo si alte aiureli.
am mai gasit eu
gandul tau stiu ca gandeste mult.. dar sunt curios la ce te refereai (recunosc ca sunt curios sa aflu asta mai degraba intre patru ochi si doo monitoare)
revenind ontopic, am impresia ca oierul iarasi nu-si vede lungul nasului:Becali îl acuză extrem de dur pe Dragomir: "Ia şpagă de la Iancu de milioane de euro!"
continuare
gasiti pe acolo si alte aiureli.
am mai gasit eu
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
Re: Liga 1 (2009-2010)
favorita la titlu, prin prisma clasamentului, precum si datorita faptului ca cel putin teoretic are un program mai usor, este CFR-ul, celelalte echipe ramanand sa se bata pentru locul 2, pozitie ce asigura accesul in preliminariile ligii campionilor (acolo unde incearca torje si compania sa se imbete, pardon sa joace de 10 ani).
dinamo (*mersi emire) pardon, daimon tu ce zici, ia crfr-ul titlul?
dinamo (*mersi emire) pardon, daimon tu ce zici, ia crfr-ul titlul?
-
anjin-san - Mesaje: 1045
- Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm
Re: Liga 1 (2009-2010)
anjin-san scrie:
dinamo (*mersi emire) pardon, daimon tu ce zici, ia crfr-ul titlul?
nujtu om bun, nujtu.
crfr-u siiiigur nu-l ia.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web
-
eliana - Administrator
- Mesaje: 1939
- Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
- Custom user title: αλαξανδρα
Re: Liga 1 (2009-2010)
ceva noutati? ca as cam rade, dar n-am cu (sau "de") cine
- kant emir
- Mesaje: 9782
- Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am
Re: Liga 1 (2009-2010)
ia pdl-ul titlu anul asta, ca acum doi ani parca. ce sa-i faci, la romani fotbalul si politica merg impreuna.
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
Re: Liga 1 (2009-2010)
anjine, ai citit asta ?
"Sînt probleme primare în jocul defensiv al lui Dinamo. Moţi este un băiat deosebit, un copil bun, dar el fumează 3 pachete de ţigări pe zi. El practic respiră nicotină, nu oxigen. Moţi fumează încontinuu. Dacă ar bea ceva, ar fi medicament. Acest lucru se întîmplă de 2-3 ani de zile", a spus Cornel Dinu
"Sînt probleme primare în jocul defensiv al lui Dinamo. Moţi este un băiat deosebit, un copil bun, dar el fumează 3 pachete de ţigări pe zi. El practic respiră nicotină, nu oxigen. Moţi fumează încontinuu. Dacă ar bea ceva, ar fi medicament. Acest lucru se întîmplă de 2-3 ani de zile", a spus Cornel Dinu
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
Re: Liga 1 (2009-2010)
Sper sa castige Galati`u campionatu.
Ultima oară modificat de eliana pe Mie Mai 04, 2011 4:13 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: spam? geez.
Motiv: spam? geez.
- radublonduuu
- Junior Member
- Mesaje: 1
- Membru din: Lun Mai 02, 2011 9:49 pm
22 mesaje
• Pagina 1 din 1
Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori