din astfel de momente traine live,imi aduc aminte cum il scotea stelea pe un jucator advers afara.tipul fusese accidentat grav,iar arbitrul nu a intrerupt jocul,deci medicii nu puteau interveni.
Înapoi la Fotbal International
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori